-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']Tamarka wyglada ślicznie:smile:[/QUOTE] A jak porównać z jej pierwszymi zdjęciami? Super sunia. Hopaj po ten domek słodziaczku. -
Jedna z moich przygarniętych znajd jeszcze w moim domu rodzinnym ok 30 lat temu taki prawie onek tak miała. Nie wiemy co on przeszedł ale nie można było głośniej się odezwać bo sikał i rozpłaszczał się na podłodze. Jak z jajkiem się z nim obchodziliśmy Przeżył u nas 12 lat. Długo to trwało zanim doszedł do siebie to były miesiące a nie tygodnie, ale doszedł. Tylko on wtedy mył młody ok 2 lat, to był tylko problem psychiczny , a nie prostata. To był super pies. Może Dropsikowi też się trochę poprawi jak poczuje się bezpiecznie.
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='anwet']a jak te pieski zachowuja sie doinnych zwierzakow?[/QUOTE] Mania ok, natomiast Kajtek nadaje się do domu z jednym psem, Renatka o tym pisze w swoich postach -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jolanta08']Ja mogłabym obdzwonić hoteliki,ale nie wiem gdzie ich szukać :shake:[/QUOTE] na dogomani jest forum "akcje" a w nim podforum "domy tymczasowe". Dziękujemy za chęć pomocy. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Taki znalazłam:: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kud%C5%82ate-i-%C5%82aciate%28wolne-miejsca%29[/url][/QUOTE] Dzięki Jolu i Ilon za szukanie hoteliku. Ten hotelik ma tylko boksy a Tofik powinien być w domu więc takich musimy szukać. Mamy w zanadrzu już miejsce u Kikou w domu tylko Tofik musiałby dogadać się z jej psami. Na razie za wcześnie wyrokować czy to będzie możliwe. Zobaczymy jak się będzie dalej sprawował u Gisic. Ale tak czy tak trzeba szukać, od przybytku glowa nie boli. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']Mysza2 jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni ale patrząc na niego i mając go na oku 24h wydaje mi się że będzie coraz lepiej a jak będzie tak chłodno jak dzisiaj to szybciej dojdzie do siebie bo upały robią swoje. Najważniejsze że chodzi i się stara nie poddaje się i to jest na plus. Co do psów hmm ciężko na razie coś gdybać ale jak na spacerze chciał dogonić tego setera i leciał za nim merdając ogonkiem to dobry znak a i na Milkę warknął tylko ale wydaje mi się że chodziło w tym wypadku tylko o żarełko[/QUOTE] Nie czyni jedna jaskółka, wiem. I wiem że przy jego budowie i wieku brak tej łapki to kręgosłup i serce, to wszystko wiem. Ale nie poddaje się dlatego chcę mieć nadzieję że będzie lepiej. Dzieki Tobie :loveu::loveu::loveu:. Co do relacji z psami to wygląda że taki agresor z urzędu to chyba nie jest. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='dii']Poproszę nr. konta na pw ,coś wpłacę jednorazowo dla pięknisia :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy dii :loveu::loveu::loveu::loveu: już wysylam:):) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości Gisic.:multi: , i te o chodzeniu i o czystości i o stosunku do psów. Chyba troszeczkę możemy wszyscy odetchnąć z ulgą, jak myślisz? Ciągle mnie szarpały wyrzuty sumienia, czy należy narażać na dalsze cierpienie tą biedną psinę i teraz naprawdę o niebo lżej na duszy po tym co piszesz. :multi: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']Mysza2 szeleczki dostaniemy od Taks powinny już we wtorek u nas być:loveu: Dzisiaj te 1,5 godziny u weta naprawdę Tofika zmęczyły cały czas śpi a i ja się zdrzemnęłam na 2 godzinki bo normalnie padłam:oops:[/QUOTE] I dobrze zrobiłaś :):) . pamiętam o tych szeleczkach, to napiszę w opisie na leki i in, a jak będzie wiadomo na co konkretnie to będę zmieniać. Na razie będzie "wisiał" pod hasłem Gisic-na leki i in. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Mania ma znowu wyróżnione allegro,Kajtek zwykłe... Widziałam,że dziewczyny z Zabrza chcą dac Liderka do Dziennika.Głupio będzie,jeśli w tym samym dniu będą 2 mało adopcyjne psy z powodu wieku. Dopytałam ich na wątku,czy chcą w piątek,zobaczymy co odpiszą... Pomyślimy nad tekstem? ma byc max 8 linijek,a w każdej do 35 znaków,o ile dobrze zapamiętałam, Renatko-wiesz ile kajtek waży?[/QUOTE] To ja postaram się coś napisać, czy spacje też liczy się jako znaki? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Na moje konto wpłynęło 20 zł od upadlyanioł86(bardzo dziękuje)...przeleję na konto Gisic,podaj prosze...[/QUOTE] To ja to dopisuję do jednorazowych i powiększam o 20 to co Gisic ma na szelki leki itp. -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarki [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url] -
przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/URL] i tofika z rwaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url] dziękuję już poprawiłam:)
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/URL] i tofika z rwaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url] -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Wojtusiu za pomoc:loveu::loveu::loveu: -
piękność nie zdążyła mieć wątku na Dogo (ja nie miałam wtedy pojęcia o dogo), próbowałam szukać jej hoteliku ale wszędzie było pełno (no i za co?) była ogłaszana w Wiadomościach Zagłębia, Morusku i w kilku Domach Tymczasowych, dopilnowałam żeby była na stronie psów do adopcji w schronisku, Ktoś z tych hotelików mi doradził dogo, a jak weszłam na dogo, zobaczyłam ile tych bied jest i jak długo to może trwać zanim znajdę jej dom to tak zdążyłam wykończyć i zamarudzić mojego TZ :evil_lol::evil_lol::evil_lol:że uległ i piękność we wrześniu zamieszkała z nami :lol::lol::lol: A linki popoprawiam zaraz:)
-
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Mysza2 replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url] -
zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url][/U] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U]
-
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
Mysza2 replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U] -
zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/URL][/U]
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/URL] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U] -
zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url]
-
zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url]