Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Cioteczki zajrzyjcie proszę , bardzo potrzebne stałe deklaracje , DT załatwiony przez Panią Teresę dla ślepaczka ale brak kasy [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-16.png[/IMG]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-15.png[/IMG]
  2. cioteczki Dropsiowe zajrzyjcie do ślepaczka onka [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  3. Cioteczki zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  4. przepraszam za offa ale zajrzyjcie proszę cioteczki http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje
  5. cioteczki zajrzyjcie proszę do następnego ślepaczka bardzo potrzebne stałe deklaracje [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  6. Zajrzyjcie proszę bardzo potrzebne stałe deklaracje [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  7. zajrzyjcie proszę, bardzo potrzebne stałe deklaracje [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  8. Zajrzyjcie proszę bardzo potrzebne stałe deklaracje [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  9. Agdanek na wywczasach :):) super zdjęcia Bjutko. Następna bieda w potrzebie zajrzycie cioteczki http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje
  10. Cioteczki zajrzyjcie do biednego onka ślepaczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  11. Pokazujemy się wszystkim z rana Gasparku, wyglądamy za domkiem
  12. Super wiadmości. Zabierajcie go zaraz. Ja nie spocznę dopóki nie uzbieram na niego deklaracji. Jeden jest w moim podpisie Gaspar też uratowany od morbitalu.
  13. http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje to jest wątek onka ślepaczka
  14. Iduśku , też jesteś na wątku tego biednego onka ślepaczka http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje Może cioteczki chciałyby tam przenieść stałe deklakacje z Wafelka. Tam jest tak mało czasu:(:(:(
  15. Jestem na zaproszenie IVV. Będę rozsyłać na ile dogo mi pozwoli bo stale mam problemy. Dzisiaj w pracy nie dam rady bo mnie wyrzucą. Wieczorem w domu się zaraz rzucę. Iduśku , a może te osoby co złożyły stałe deklaracje na Wafelka a potem misia, zgodziłyby się przenieść je tutaj?
  16. Kikou zgodziła się ale pod warunkiem że zgodzi się z jej psami. I jest nadzieja bo u Gisic chyba jakoś się dogadują
  17. Zapisuję kolejną biedę. Proponuję wysterylizować byłych właścicieli i ich dzieci na początek :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  18. Kapselku przesłałam przecież link do wątku
  19. On był w takim marnym stanie przed zabiegiem, że nie było mowy o ciachaniu, bo nie było wiadomo czy w ogóle się się pozbiera. A teraz trzeba będzie się do jajuniów chyba przymierzyć:):)
  20. Super wiadomości, bardzo się cieszę:):)
  21. Wiemy Kapselku i czekamy na wiadomości. O ile mi dogo wejść pozwoli, bo mnie coś nie lubi ostatnio:)
  22. Biedak schorowany, ale już w dobrych rękach. Trzymaj się biedaku
  23. To wytrzymać powinien. Może zakoduje w końcu "nie kiedy się sika" tylko "gdzie się sika". Bo w dzień sika na dworze.
  24. Maxiu dawno u Ciebie nie byłam, bo dogo mnie nie chciało. Jak się masz staruszku?
  25. Kajtek, mały starszy piesek, posłuszny, przyjacielski, ufny, zachowuje czystość w mieszkaniu, szuka domu kontakt tel. xxx xxx xxx Jakoś tego ideału nie mam gdzie wstawić Renatko:) może tak?
×
×
  • Create New...