Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Ale cudne oba te psiaki na zdjęciu, prawda, jak się na tych "ciężkich" wątkach pobędzie a potem zajrzy do takiego Tofika to mi się chce dalej tam wracać i coś robić :). Ten wątek też zaczynał się tak ponuro. A w ogóle to my kochamy ciachać jajunia:evil_lol::evil_lol:
  2. Bardzo dziękujemy za odpowiedź, też myślę że znajdzie :):) Tu jest wątek gdzie wykupuje się 60 ogłoszeń za 10 zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/190083-60-og%C5%82oszen-za-10-z%C5%82!-Na-zwierzaki-u-Missieek!-[/url])
  3. Ja napisałam do: Hotel_uLilki Kikou Murka Yumanji Sylwiaso WiosnA Czarodziejka ZuziaM Ewanka
  4. A powinnaś się cieszyć bo dzięki tobie dostała szansę :) A skonsultować z innym wetem jak najbardziej trzeba,
  5. Bardzo się cieszę z tych wiadomości :):) Wyglądało tragiczniej niż jest na szczęście
  6. No jestem już kochane ciotki. Malwi mogłabyś napisać na wątku do jakich DT pisałaś żebyśmy się nie dublowali? i wstawić do pierwszego postu. A jak ktoś inny gdzieś pisał to też niech melduje. Szkoda czasu na duble:) A psiak cudo i to umaszczenie,
  7. Ja już też zrobiłam bazarek dla BIMA z rzeczy podarowanych przez Paulinken i Zuza35 [url]http://www.dogomania.pl/threads/190898-Ksi%C4%85%C5%BCki-pendrive-bluetooth-tablet-dla-BIMA-do-31.08.2010-godz-22-00?p=15190023#post15190023[/url] Bardzo proszę o zakupy i pomoc w rozsyłaniu linku bazarku
  8. [quote name='Gisic87']Tak na razie może jeszcze być na mnie, postaram się w miarę możliwości jak najczęściej na dogo zaglądać[/QUOTE] To fajnie. Nie wiem czy Justyna zrobiła już to wyróżnione Allegro dla Tofika. To jutro bedzie już po jajuniach , tak Ulu?
  9. On na tych zdjęciach nie sprawia wrażenia takiego nieufnego i zastraszonego, nawet kołami do góry się pokazał:) Dostałam już foty od Paulinken i Zuza35 z rzeczami na bazarek dla BIMA i zaraz się za niego zabieram. Kaa czy kaska z bazarku mogłaby być wpłacana na Twoje konto plizzzz:) bo np Paulinken wyjeżdża i nie bedzie jej do 5 września, a ja nie mogę bo musiałam obiecać TZ-owi że już żadnej "psiej księgowości" nie będzie na koncie:(
  10. cioteczki dostałam pw od ciotki Saxatilia że jej koleżanka z Bielska szuka szczeniaczka, czy mogłybyście podesłać jej na pw jakieś propozycje ze schroniska w Cieszynie?
  11. [quote name='Nes2009']Kapselek boi się psów:D Nie sądzę by była na tyle odważna. No i chyba by jej doby zabrakło. No chyba, że zrezygnuje ze snu. Aleś się nam Kapselku rozmnożyła. Psiaczek piękny. Szybciutko znajdzie swój domek.[/QUOTE] [quote name='Kapsel']Myszeńko, ja zawał miałabym pewny, jeśli chcesz bym była tu z Wami jeszcze.... :oops::oops::oops::roll: [SIZE=1]Boję się psów, na samą myśl słabo mi się robi [/SIZE]:oops::oops::oops:[/QUOTE] Kapselek boi się psów :crazyeye::crazyeye::crazyeye: , no nie wierzę Z tym domkiem dla dużych psów cioteczki to nie tak łatwo jest niestety:(, jednym słowem trzeba szukać DT.
  12. Aż się bałam tu zajrzeć Kapselku, a nie rozważasz możliwości żeby mógł u Ciebie jednak zostać na DT, gdyby jakoś dogadał się z Twoim stadkiem?
  13. Ujadanie i napalanie się przez siatkę jeszcze o niczym nie świadczy, może być tak że przez siatkę rzeź, a na neutralnym gruncie ok
  14. Prezencik gwiazdkowy zaczął komuś przeszkadzać przed urlopem pewnie :angryy::angryy: Kapselku to zobaczysz co będzie jutro, Jak będzie bardzo źle to burzę mózgów musimy zrobić:)
  15. [quote name='ageralion']Kagance dobra rzecz czasami :) Ja tez proponuje zapoznanie na spacerze... Polazic z psami, bo wspolny marsz w jadnym kierunku daje poczucie wspolnego celu, co pomaga w budowaniu wiezi w stadzie ;)[/QUOTE] Nic dodać nic ująć, na własnym przykładzie wiem że to działa, właśnie na spacerze (na neutralnym gruncie).
  16. Kapselku dorosłe psy na młode szczyle na ogół się nie napalają i tak jak Agaralion napisłam młode szczyle są uległe i podporządkowują się seniorom. Może będzie dobrze. Możesz na wszelki wypadek zakagańczyć to starsze towarzystwo i zobaczyć co będzie
  17. [quote name='jusstyna85']U Pusi cichutko...może powklejać jej fotki,jak ucieka? Puśka uwielbia towarzystwo kotów...jest tak wpatrzona w Panią Iwone,jak w obrazek... Z ogłoszeń-zero odzewu...[/QUOTE] Cichutko Justynko,no bo co tu pisać:(, będzie troszkę kaski z bazarku dla Puśki (nie podliczyłam ile). Ale już trzeba by myśleć o nastepnym , bo czym zapłacimy kolejny miesiąc:(. A fotki powklejaj , może to ożywi watek.
  18. O matko i córko, następna bieda i to wynaleziona przez takie ciotki wobec których ja przejść obojętnie nie mogę. Kapselku dzisiaj 13 piątek ale dla tego szczylka to chyba szczęśliwa data. Czy Ty go możesz przetrzymać dłużej az się znajdzie DS czy trzeba koniecznie i na gwałt szukać DT?
  19. [quote name='Nes2009']Ano wekuje, i tworzy piękny tekst dla Królewicza. To ma być coś takiego, żeby każdy żałował, że Diegula nie jest u nich.[/QUOTE] Nesusiu, ty tak nie tyraj ciężko, bo nam Ciebie brakuje:placz::placz:
  20. Jak się go wyleczy to znajdzie, słodziak taki:) Będą nowe fanty dla Cookiego od cioteczki Saxatlia, ale zostaną wystawione w nowym bazarku. Bardzo Ci dziękujemy Saxatilia:loveu::loveu::loveu:
  21. Mnie się wydaje że trzeba z tego skorzystać skoro Pani Iwona chce się podjąć. A po diagnozie można się dalej zastanawiać.
×
×
  • Create New...