-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Nocna zmiana rzeczywiście spisała się na medal -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy doszła moja wpłata (05.08.2010) bo nie ma w rozliczeniach na 1 str? -
[quote name='Kapsel']Dowiem się dziewczynki Moje Kochane to zaraz napiszę. Mam doła, że ho, ho :shake:[/QUOTE] [quote name='andegawenka']....też bym miała doła,,,dinozaury wymarły to może kretyni też...:angryy:[/QUOTE] [quote name='Maruda666']Dinozaury wymarły ( a szkoda ;) ), kretyni niestety się mnożą :shake:[/QUOTE] Kapselku Kochany ty doła nie miej bo nie masz powodu. Ja mam łeb stary i siwy i dalej ludziom za bardzo wierzę. A w końcu nic się nie stało na szczęście:) Ninusiu Marudka ci już odpisała że niestety się mnożą, ale musimy z tym żyć i się nie dać :) Idę spać kochane boksiowe cioteczki i życzę wam dobrych snów i samych porządnych ciotek na dogo:loveu::loveu::loveu::loveu:
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
To będą 2 bazarki dla BIMA. Ja dostałam już maila z fantami od Zuza 35. Czekam jeszcze na foty od Paulinen, i paczki od Lika1777 i Renatalan:) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No jesteś, to dobrze bo się martwiłam:) Ale zanim zmienimy nr to bedziesz odbierać Telefon jakby co (może ktoś się odezwać) -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Mysia ja jestem cały czas, ale czasu to ja nie mam pisać nic. Jestem nie wyjęta. Weki, weki i jeszcze raz weki. Dla Cię też się dostanie jak dojedziemy z ponczo. Ja pamiętam:P[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::multi: mniam mniam -
Starość przykra tak dla zwierząt jak i ludzi:(. A jak Twoja noga Kikou?
-
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Jaką on ma słodką mordkę - prawie jak bokserek :loveu: albo moje kociaste. Skoro mniej się drapie, to chyba leczenie jest skuteczne. Żeby futerko odrosło, to niestety trzeba będzie poczekać ( przynajmniej łatwiej mu w te upały).[/QUOTE] Mało że słodką ma, to po oczach nie widać że on tyle wycierpiał, ciotki kaskę zbierają biedaku (bazarek się dobrze sprzedaje:):)) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ulka, cudne te zdjęcia, oba psiątka śliczne, a Tofik taki zadowolony bo nie wie że na jego jajunia się zasadzamy w niedzielę:eviltong: Aliszcze cisza to bo u innych bied siedzimy, które jeszcze nie mają takich luksusów jak sir Tofik:). Dzwoniłam wielokrotnie go Gisic ale nie odbiera telefonu. Martwię się bo na nią podany jest kontakt w ogłoszeniach i zastanawiam się czy nie trzeba by zmienić:shake: -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Witam. Byłam na bazarku. Kolorowy zawrót głowy. Dziękujęmy wszystkim którzy dali fanty i dziekujemy tym którzy chcą je kupić. Zapraszamy nowych kupujących!!![/QUOTE] Nesusiek jest :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: gdzie ty byłaś Nesusiu jak Cię nie było? -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuza35']Mysza, skrzynkę masz zapchaną :)[/QUOTE] już opróżniłam :) -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak się zwał tak się zwał, ważne że w przypadku Jasperka duet był skuteczny :) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuza35']Mam parę rzeczy, które można sprzedać, ale kompletnie nie umiem się tym zająć. Mogę oddać na ten cel na przykład bluetootha kompletnie nieużywanego - nowy taki kosztuje jakieś 250 zł, pendriva reklamowego co prawda, ale o pojemności 4 GB, używany tablet w bardzo dobrym stanie... jeżeli ktoś się zajmie spieniężeniem to proszę.[/QUOTE] Ja będę robić bazarek jak mi cioteczki Lika1771 i Renatalan prześlą fanty, a paulinken zdjęcia (przypominam się bo jeszcze nic nie dostałam). Jak możesz te rzeczy ofiarować to prześlij mi zdjęcia , a ja je wystawię (jak zostaną sprzedane to będziesz musiała je wysłać do kupujących po wpłacie przez nich kaski) Na pw prześlę ci zaraz maila na który możesz wysłać zdjęcia (wpisz na mailu swój nick i dla BIMA bo mam jeszcze 2 inne bazarki i może mi się pochrzanić:) -
:-(:-(:-( to są właśnie te najtrudniejsze decyzje
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na tym wątku tylko 2 :):) -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Wakacje kurcze, więcej tych co się psów pozbywają niestety:shake: -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też zaglądam, już niedługo powinny być te wyniki. Trzymam kciuki żeby żadnej cukrzycy nie było (tfu, tfu) :)