Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Cudowna wieści.Grzeczny chłopak :)
  2. [quote name='malawaszka']przerobiłam na kotlety :diabloti:[/QUOTE] Już taka bida u Was?Może Wam coś podesłać?Chleb i smalec ;)?
  3. Piękne miejsce, a do nas żaden zajączek nie przylazł
  4. Brokacik w nowym domku.To super :) Ja też kiedyś nie odróżniałam, ale Luna ma krótki ogonek jak dobrze pamiętam, a Dropsik długi :)
  5. Ta boksiowa mordka jest taka rozczulająca :)
  6. He,he to się chłopakowi trafiło :), no tyle czekał i w końcu ten jeden jedyny, wyśniony, wymarzony ...:)
  7. [quote name='diabelkowa']Wiesz tam Leos pol biedy ale mysle, ze Mentora na rekach sama nie wyniose ;)[/QUOTE] [B]Może jakoś bardzo by się nie opierał ;) [/B] [quote name='klaudusia0219']Wesołego Alleluja ! :)[/QUOTE] [B]Dziękuję, nawzajem :[/B])
  8. [quote name='diabelkowa']a i nawzajem. Wrocilismy i nadrobilismy niewielkie zaleglosci :) meldujemy ze znowu przyjedziemy do stolycy i sprobujemy ukrasc mentorka :)[/QUOTE] Leoś czuwa ;), uważajcie na nogawki :)
  9. No tak, chory piesek= niepotrzebny kłopot :(
  10. Dziękuję.Wesołych świąt wszystkim życzę.
  11. Ja miałam to szczęście, że Mentor już był pięknie nauczony co niektórych komend.I jak przynosił patyk to zawsze z tej samej strony.Teraz to się troszkę zmieniło, czasem przynosi i oddaje od razu, czasami się droczy.A Leo to typowy kradziej :)
  12. Ha,ha to wtedy będziesz musiała Ty iść i właśnie po to Ci będzie to ubranie na przebranie :) A tak w ogóle to słuchałam wczoraj w TVP info , że w tym roku ma być straszny wysyp kleszczy.I w łazienkach robili jakieś badania, okazało się, że 20% z nich jest zarażonych.Masakra.Powinni coś z tym zrobić, bo niedługo nas wykończą te cholery.
  13. Wiem, że Wy zaglądacie.Tak chciałam pomarudzić :).Leoś w namordniku, bo się na ludzi rzuca, a nie zawsze uda nam się go przypilnować. Mentorek uwielbia wodę.I frisbee też :) i patyczki, buteleczki, wszystko czym można by się pobawić.
  14. Nikt do nas nie zagląda to chociaż fotek parę sobie wrzucimy :) [IMG]http://i56.tinypic.com/34snf2a.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/34z0ff6.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/33ndlon.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/vnfjly.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/rvbvrr.jpg[/IMG]
  15. Ha, ha śmieszne te z buźkami
  16. Ale wredziocha ;)
  17. [quote name='Martens']Ja odczulałam psa na początku roku na pyłki drzew i dym, też biorezonansem i u nas pomogło. Objawami były głównie zapalenia spojówek i świąd skóry - prawie z dnia na dzień minęło. Teraz zaczęły się trawy, bo problemy wróciły i doszły różowe swędzące placki pod pachami - więc po świętach znów ruszamy na odczulanie. Odczulanie tą metodą podobno właśnie na pyłki i wszelkie alergie wziewne działa najlepiej i najdłużej - najsłabiej wychodzi z pokarmowymi.[/QUOTE] To fakt u nas pokarmowe zostają, albo nawracają.Ale to łatwiej wyeliminować.
  18. To miło z kolegi strony.Wy tam chyba wesoło macie :)
  19. Tito jest moim ulubieńcem :), śliczniutki.Ale ja mam słabość do tych czarno-srebrnych :)
×
×
  • Create New...