-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ale fajowy.Następny "mój ulubiony" ;) -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Wrócili, ale szlaja się gdzieś i ogrodników szuka ;) -
Mój Leo o wszystko co się da i warczy przy tym, lubi też ze złości podgryźć ręczniczek :)
-
Już mi "odpaliło".Śmieszny Feluś i jak fajnie szczeka.Czy Feluś po kąpieli biega i się o wszystko wyciera ;)?
-
Ja później obejrzę, bo raz mam zasięg a raz ni mam :(
-
Ha,ha to Ci dopiero.Ja kiedyś tylko miałam obtartą rękę jak Mentor zobaczył wiewiórę.Teraz jestem bardziej przygotowana i ewentualnie polecę parę kroków do przodu.Ale z dwoma brytanami nie miałabym szans.I ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić swojego w kwiecistej obroży.
-
U nas też, pada, zimno.Nie wiem czy to pocieszające, że nie tylko u Ciebie?
-
Mnie się wydaje, że nawet zrozumiał ;) [IMG]http://i52.tinypic.com/2yy7fh1.jpg[/IMG] U nas też zimno a zdjęcie wstawiłam bardziej ze względu na to iż Leoś wygląda tam na strasznego kurdupelka.W ciągu trzech dni mieliśmy dwa podejścia wyjazdu na działkę na dłużej.Ani razu nam się nie udał zostać dłużej niż jeden dzień.Ale grilla zaliczyliśmy :)
-
[quote name='malawaszka']a co panek tam tłumaczył???? :lol:[/QUOTE] Jak grzybków szukać :)
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/9kzgbb.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/1604dxy.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/4uhx4y.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/14izzgo.jpg[/IMG]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Mojemu małżonkowi dobermany się nie podobają za bardzo, ale powiedział, że ten jest wyjątkowo ładny :) -
No takie starsze sprzed 2-3 lat. [IMG]http://i55.tinypic.com/2945u6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/n2b8yx.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/5v2nhi.jpg[/IMG] Reksio [IMG]http://i54.tinypic.com/28k5vzd.jpg[/IMG] Piruś [IMG]http://i52.tinypic.com/x0z4zq.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tekla64']no nie ma nakazu a im widocznie tak pasuje kudlaty Felicjan jednak mimo wszytsko delikatnie sie ochodzi z pokemonem Gustaw by go zamordowal od razu na amen[/QUOTE] Leoś też by go załatwił "na raty" tak jak swego czasu moje kapcie-zajączki.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ja też pomyślałam o wyżle, ale bródki to mu chyba sznupek użyczył -
Bardzo mi miło, czym więcej tym lepiej :) [IMG]http://i52.tinypic.com/9iv53t.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/nlym3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/23ksmz7.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2nvwmqs.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/e1amfb.jpg[/IMG]
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
WATACHA replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Mój się nazywa Mentor, a wszyscy myślą, że mentos ;) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
A gdzie byliście dokładnie, bo mój mąż teraz zgaduje i go bardzo interesuje gdzie ;)?Ach te chłopy. Jari jak zawsze prześliczny .A malutkie zasuwają jak prawdziwe sportsmen-ki . -
Wstyd mi napisać co pomyślałam gdy zobaczyłam pokemona od tyłu bez ogona, więc ograniczę się do tego, że masz przepięknego kwiatuszka :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dropsik to mój ulubieniec, nie wiedzieć czemu ;).Mój Leo choćbym co dzień go czesała to i tak za pięć minut jest poczochrany.A wczoraj jedna pani podobno jego brodą się zachwycała ha,ha,ha.Może nie wzięła okularów :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ładniutka, oby szybko znalazła domek. -
Strasznie śmieszna ta Twoja Etna, ciekawe jak będzie wyglądać jako dorosła sunia.
-
Kto by pomyślał, że one takie grzeczne :loveu: [IMG ][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1811/52d915830c48daf9med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
WATACHA replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Może to nie dziwny komentarz, ale dziś spotkało mnie coś miłego. Wsiadłam do windy (z pieskami) i jadę sobie z 8 piętra.Na 6 wsiadł pan, potem na 4 drugi.Z racji tego, że mam dużego psa staram się by nie zaczepiał ludzi i trzymam go jak najdalej i z pyskiem w moją stronę.Kiedy wsiadł pan nr 2 zapytała zaraz: -a czemu pieski tak wciśnięte w kąt? Ja na to: -wie pan nie wszyscy lubią psy na co on: -nie no troszkę wyrozumiałości, przecież psy były z nami od zawsze ... z tego wszystkiego zapomniała całego tekstu, ale ogólnie bardzo mi się zrobiło miło, panowie jeszcze mi drzwi pootwierali.Oczywiście mój mały wredzioch musiał pana obszczekać, a pan do niego bardzo ciepło zresztą:no, no już się nie denerwuj :)