-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Wcale bym nie powiedziała, że ona większa od Leo. Niedługo na nowej działeczce też będą rosły piękne drzewka, choć na pewno Wam szkoda pracy włożonej w tamtą.
-
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jaki grzeczniutki ślicznotek :) -
[quote name='jambi']se zrobiłam ;) ale spoko, do rozdawania będzie, choć to jeszcze nie jest ostateczna, oficjalna wersja ;) podobno psy dopasowują się do właściciela.... to ja mam pokręconą osobowość... dominująco-wrażliwo-histeryczną :evil_lol: [B]Coś w tym jest.Leoś to taki trochę do mnie podobny, ale nie bójcie się my kradniemy tylko zabawki i patyczki, zresztą zaraz oddajemy. Ale za to Mentor z pankiem lubią jedzenie kraść, choć Mentor rzadko. [/B] Tekla specjalistą nie jestem, ale nie patrząc na to co WATACHA napisała ino z samego zdjęcia - tak jak prosiłaś - walnęłam 12 tygodni ... czyli 3 miechy ;)[/QUOTE] [quote name='malawaszka']Rany.... czemu nikt mi nie powiedział, że Watacha ma blożka??!!!! :cry: sobie tu pitu pitu same beze mnie maUpy! ale znalazłam! dzięki Teklowym [poszukiwaniom speca od szczenięcego wieku :lol: obejrzałam wszystko, nie czytałam za dokładnie :lol: A i mnie się wydaje, że Leon nie miał 12 tygodni[/QUOTE] [B]Witam serdecznie Panią Prezes ;) Ach ja Twój też sama musiałam znaleźć :).Tekla to jednak potrafi rozkręcić wątek :)[/B] [quote name='weszka']Przyszłam zwabiona pytaniem Tekli ;) Witam się na początku żeby było grzecznie i kulturalnie jak należy :razz: A co do wieku to tak z tego zdjęcia ciężko ocenić, może jakieś w postawie by było łatwiejsze do oceny. Nie mam też takiej miarki do miników ale dałabym chyba mniej może jakioś pomiędzy 8 a 10 tyg. :roll: ale to takie luźne dywagacje.[/QUOTE] [B]My również witamy i zapraszamy częściej.Jak przywiozę zdjęcia od mamy to postaram sie wyszukać jakieś lepsze.[/B]
-
Plaża jest w Smardzewicach (lub okolicach) nad Zalewem Sulejowskim.To jest koło Tomaszowa Mazowieckiego.My byliśmy w październiku, gdzie po ludziach już prawie śladu nie było.Także hulaj dusza :).A Mentorek to bardzo sprawny, szybki gość może dlatego, że jest szczupły.A i w rzeczywistości podobno wygląda ładniej (tak mi mówiono :) ), choć już siwa bródka mu rośnie.
-
To może teraz troszku Mentorka :) [IMG]http://i53.tinypic.com/2lm31wh.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/6xvrqq.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2rz5es2.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/wgp4lg.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Na jednym zdjęciu Zuzia jest podobna do Gaculka z tymi swoimi uszami :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mój Leoś też powarkuje przy zabawie, a jak się zagalopuje to "rzuca się " Mentorowi do karku.Feluś pewnie piecze ciasto :).A ten nosek i pyszczek jego słodziaśne takie, że ach tylko całować :)
-
Ależ tu się kolorowo zrobiło.Banerek bardzo ładny.
-
My w tamtym tygodniu pojechalismy na działkę i co psy pobiegały to zaraz jakiegoś przyniosły.Na szczęście nasze wprawne oczy wypatrzyły wszystkie (psy zabezpieczone, ale wolimy nie ryzykować).Wczoraj pojechaliśmy i nie było ani jednego.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Patyczek okazały.Mój Mentor takie uwielbia :).On jest przecudowny i taki ma ten pysio do całowania.Dałby sobie skraść całuska, czy odgryzłby nosek ;)? -
Brawo Swisscik :)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
WATACHA replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Ostatnio widziałam jak do dwóch pań i dziecka podbiegł basset, nie widziałam jak panie zareagowały.Jednak gdy się zbliżyłam właścicielka odciągała psa mówiąc przy tym "nie zaczepiaj ludzi, bo ja smyczy nie mam". Pomyliło mi się, bo miałam to wpisać w temacie o chamstwie innych psiarzy -
Niezła "wariatka" z Twojej suni :), a zachowania Pani nie skomentuję:(
-
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
WATACHA replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Dużo radości w nowym domku pieseczku :) -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
A dziękuję za buziaczki i przesyłam od siebie i piesków.Miłej zabawy. -
Bardzo mu fajnie z biedroneczką u boku :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ha,ha,ha kiciu już za późno, szukaj innej miłości. Mnie się bardzo podobał tekst o sznaucerkowej rasie, ale wierzę, że Jambi zrobi też fantastyczny.Czytając go miałam uśmiech na twarzy, ale nie tylko dlatego, że był zabawny.Z każdym zdaniem uświadamiałam sobie, że mój pies nie ma zaburzeń psychicznych, one po prostu takie są ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ależ tu wiosennie :)
-
Ja się nie upieram też, bo wcale pewności nie mam.W sumie sama jestem ciekawa.Na razie idziemy na spacer i spać.Dobrej nocy wszystkim życzę.
-
[IMG]http://i53.tinypic.com/ekkom1.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/x213wx.jpg[/IMG]
-
Może akurat taka fotka.Poszukam jakiejś innej.Dla zabicia czasu Mentorek :) [IMG]http://i53.tinypic.com/2drwfw9.jpg[/IMG]
-
Skąd żeś tyle tych indiańskich zwierząt nabrała :)?
-
[quote name='Tekla64']tuu??? [url]http://i51.tinypic.com/19qdjk.jpg[/url] w zyciu nie powiedzialabym ze to ponad miesieczne szczenie, ale ja sie nie znam[/QUOTE] My go wzięliśmy jak miał 3 miesiące.W sumie jestem wkurzona, na swoją głupotę.Oczywiście nie żałuję, że go wzięliśmy i kocham go bardzo, bardzo mocno, ale denerwuje mnie , że tacy ludzie żerują na naiwności kupujących.W sumie nawet nie widzieliśmy matki, podobno była na działce, a szczeniaki w domu.Nie pokazała nam rodzeństwa i w jakich warunkach pies przebywał, tylko spytała jakiego chcemy i skądś go przyniosła.Powiedziała nam o szczepieniach, ale żadnej książeczki nie dostaliśmy.Na odchodne rzuciła żebyśmy zadzwonili jak się chowa.No i o to gdzie, w jakich warunkach pies będzie mieszkał nawet nie zapytała.Ale moim zdaniem i tak jest śliczny :)