Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. :kciuki::kciuki::kciuki:
  2. Ach ten , Leoś.Otwieram dziś rano oczy, a Leoś "dzień dobry" i zabiera się za wąchanie moich wyziewów porannych:niedowia:. Po czym po chwili odwraca się, podstawia mi doopkę pod sam no i mówi "proszę pancia, teraz ty":-o
  3. Jaki Feluś odstrojony, przystojniacha
  4. Witamy i zapraszamy jak najczęściej.Na razie frekwencja u nas nikła, ale mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni.Bo my ogólnie weseli jesteśmy :)
  5. Łomatko czy ja niewyradźnie piszę ;), w Twojej galerii (nie opowiastka, a wspomnienie mimochodem), że Leoś był już szambiarzem, a potem został doktorem bodajże post 1221 strona 49
  6. No teraz to nie wiadomo czy w ogóle dawać ogłoszenia, jak cioteczka oddać nie chce ;)
  7. No dobra, dobra lenie jesteście to napiszę.A więc mój Leoś pewnego dnia postanowił zostać doktorem.A to za sprawą Mentorka który ciągle coś sobie narusza.Którego dnia patrzymy a Leoś chodzi za Mentorem i wsadza mu ozora do ucha, i coś tam tym językiem szpera i szpera.Okazało się, że M. sobie skaleczył ucho.Innym razem Mentor podczas hasania po śniegu poobcierał sobie łapeczki między poduszkami.Jak Leoś się zorientował to po kolei każdą łapkę dokładnie wylizywał.Trwało to ok godziny.Mało tego przez następne dni "doglądał" czy, aby stan łapek się nie pogorszył.Mój mąż mówi, że jak on ma jakieś skaleczenie to zaraz Leo znajduje i od razu zabiera się za wylizywanie.Teraz jak mamy jakąś rankę to krzyczymy do Leosia :"Panie doktorze, mamy tu taką o to rankę, co pan przepisuje?".Na co Leoś :"Jak to co?Jak zwykle!Mój jęzorek!."
  8. Cześć, przyszłam tu trochę "pośmiecić".Masz czas w sobotę [B][COLOR=black][FONT=Georgia]wieczorem ;)[/FONT][/COLOR][/B]?
  9. Szczęścia w nowym domku Swiściku
  10. Jak bezdomny to może nie ma skąd zadzwonić.No chyba, że adres jest też na ogłoszeniu.
  11. [quote name='Tekla64']ze co??? ze tu jak poradnia czy moze wychowanie w rodzinie??? bo o zajecia religijne was nie podejrzewam?![/QUOTE] Za bardzo nas rozbestwiłaś
  12. [quote name='jambi']no kurde nie pamiętam :niewiem: albo akurat na takim wątku było, na którym mnie nie było :grins:[/QUOTE] Nie czyta, nie czyta ha,ha:turn-l:(zawsze chciałam to napisać) :megagrin: Proszę bardzo [url]http://www.dogomania.pl/threads/192963-FELEK-CO-NIE-NOSI%C5%81-SZELEK-plus-JA-%29/page49[/url]
  13. Nie no, pięknie.Mój mąż nie uwierzył, że Ty go strzyżesz pierwszy raz.A Feluś jaki grzeczny.
  14. [quote name='jambi']ej laski, ja Was przepraszam, że tak na poważnie, ale może nie śmiećta tu coooo? ;)[/QUOTE] Jakie nie zaśmiecać , jak my tu o sznupach do adopcji, a że przyszłościowo to już inna sprawa.Dobra, dobra już stąd idę zaśmiecać gdzie indziej ;)
  15. Coś bym napisała, ale ja na seksie to się zupełnie nie znam ;)
  16. [quote name='jambi']no przeca mówiłam, że duże! toż te wszystkie sypialnie, gabinety i inne to nie był tylko wytwór mojej wyobraźni :grins: docelowo jeden - ten większy :megagrin: mam nadzieje, że za kilka dni będą juz mieszkac razem ;)[/QUOTE] A drugie wynajmą?
  17. [quote name='Saththa']E tam miezkanie mieszkaniem ale jakieś 3 średnie wymienne na 6 małych się zmieści :evil_lol:[/QUOTE] W swoim czasie się pomyśli, pomierzy.A ile sznaucerków przypada na jeden metr kwadratowy ;)?
  18. [quote name='Fides79'][URL]http://i54.tinypic.com/zufcw4.jpg[/URL] na tym zdjęciu wygląda jak duch :ghost_2::scared:[/QUOTE] Jaki duch, jaki duch :x?Przecie on tańczy :cunao:
  19. [quote name='zerduszko']Oj przecież ja żartuję ;) Ale jakby co mam zacytowane :lol:[/QUOTE] No i tera się nie wyprę jakby co ;)
  20. [quote name='Saththa']Zazdroszczę :evil_lol:[/QUOTE] To będzie tylko mieszkanie, więc jakieś opanowanie muszę mieć, jakbyśmy mieli mieć domek to chyba by żałował tych słów hi,hi.
  21. [quote name='greatmadwomen']dużo tam jest włóczęg? może klatka która się zamyka za psem jak wejdzie?[/QUOTE] Dobry pomysł, może ta klatę zamiast tej beczki postawić, wymościć (o ile ona tam śpi).
  22. [quote name='zerduszko']Gdybym ja męża słuchała, to bym miała kolekcję 50 gier wideo i ani jednego zwierzaka w domu ;)[/QUOTE] Ale my mamy umowę, że dopóki nie mieszkamy u siebie, co w każdej chwili może się zmienić, to nie ma żadnych następnych piesków.Jak się przeprowadzimy już na stałe to hulaj dusza, będę mogła sobie robić co będę chciała.
  23. No to ja Wam opowiem jak to się Leoś różnych zajęć (zawodów)się chwytał. Pierwszym jego takim o to marzeniem było zostać panem szambiarzem:razz:.Mając ok 1 roku lubił na działce chodzić do szamba i lizać wieko betonowe.No niby zawód jak każdy inny, ale nie tego chcieliśmy dla niego.Myślimy co tu zrobić.Wiem, że to wredne i nie przystoi rodzicom, ale po prostu zaczęliśmy się z niego śmiać.Co przychodził to my do niego "szambonurek, szambonurek,:turn-l:ha,ha".No i podziałało, szybko zaniechał swych praktyk. Potem Leoś chciał zostać tancerzem ćwiczył długo i namiętnie [IMG]http://i54.tinypic.com/zufcw4.jpg[/IMG] Ale kiedy okazało się, że Mentor swoim tańcem z ciocią Emilką wzbudził prawdziwą furorę:crazyeye: szybko stracił swój zapał:stop: [IMG]http://i56.tinypic.com/a11q4z.jpg[/IMG] Następnie Leoś próbował w zawodzie cyrkowca , dowody zdjęciowe na pierwszej stronie i mini opowiastka u Jambi na wątku.Lecz Leoś jak to on stwierdził szybko , że z tego wyżyć się nie da, a pajaca z siebie nie będzie robił za darmo. W końcu po latach prób, wyzwań, praktyk Leo postanowił zostać :)..., no kto zgadnie...?Już kiedyś gdzieś o tym wspominałam u kogoś na wątku, kto nie czytał niech zgaduje, jutro wieczorem odpowiedź.
  24. [quote name='zerduszko']Nie powiem, bo trafie na listę niepolecanych DT :P A może powinnam :evil_lol: Aaaaaaaaa.... jakiego pana się spodziewam :icon_roc:[/QUOTE] Mów, mów nikomu nie powiemy ;).A z panem może mnie się pomyliło:eggface:
×
×
  • Create New...