Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. U mnie znowu wszyscy myślą, że Mentor to sunia ;)
  2. Ta sunia to chyba jakaś chorutka?No chyba, że taka jej uroda?
  3. Trudno coś o nim powiedzieć, bo w klatce to on taki bardzo spokojny jest.Z pierwszym razem jak byłam to podchodził niechętnie.Za drugim już za każdym razem jak go wołałam.I taki obojętny smutasek.
  4. :) mój malutki, on jest dużo ładniejszy niż na zdjęciach i większy troszkę
  5. Ja deklarowałam 20 i tak pozostaje, ale wpłacać będę ile akurat będę mogła :)
  6. O Matko jakie śliczności :lying:, skąd ich tyle?:question:Ja oszaleję.
  7. Agama???Chętnie poznam :)
  8. [quote name='AMIGA']Mala biedna??????????? Mala jest cwana. To my jesteśmy biedne!! Obiecalam już jej, że jak ją złapiemy, to jej będziemy po jednym włosku z brody wyrywać za karę :evil_lol:;)[/QUOTE] No i dziwisz się, że się nie daje złapać.Może powinnaś jej coś bardziej przyjemnego obiecać ;)
  9. Amerykę to ja tylko w TV widziałam :).Światowe ludzie z Was ;)
  10. [quote name='lilo']u mnie nie przejdzie , TZ-t nienawidzi makaronu z białym serem :( ale powiedz co dodac to moze kiedys zrobie dla gosci jakis :) dla siebie samej sie nie oplaca calej zapiekanki... ciekawe jak Zerduszko robi zapiekanke nie wiedzac co sie do niej dodaje - ciekawe ciekawe...[/QUOTE] Ja też nie lubię.Ale raz znalazłam taki przepis, że z ciekawości musiałam zrobić.Żarłam, aż mi się uszy trzęsły :)
  11. Ja bym przeszła koło Was na około...bo przecież Leoś by ich zeżarł ;)
  12. Ja zazwyczaj nie mam problemów, raczej nie ma chętnych. Kiedyś podeszły dwie dziewczynki i pytają czy mogą pogłaskać.Ja na to, że tak ale dużego.Na co one :crazyeye:.Bardzo nieśmiało chwilkę go pogłaskały, wzdrygając przy każdym jego ruchu i uciekły :scared:.
  13. [quote name='lilo'] Brawo!! To Wasza niedoszła wyrzutnia , jest super:)[/QUOTE] Jakoś to przeżyliśmy i kupiliśmy sobie w sklepie, z tym że już nam troszkę pękła taka jestem zgrabna ;)
  14. [quote name='Saththa']a mnie to by wystarczył sam znaczek mustanga :loveu:[/QUOTE] To też zawsze coś ;)
  15. He, he jakie mróweczki.Tylko Jari się troszkę obijał ;).A ludzie to takie brudasy :(, tyle śmieci wkoło
  16. [quote name='Amber']No właśnie też mam takie gumowe frisbee ale cały czas zapominam je wyjąć na spacer z szuflady. Dzięki za przypomnienie ;)[/QUOTE] Ha,ha,ha my wozimy w samochodzie
  17. [quote name='Amber']My to samo mamy z Kongiem, zero zainteresowania ;). Dzięki za odp. jeszcze się zastanowię w takim razie :)[/QUOTE] A freesbe?My mamy takie fajne gumowe, już chyba ze trzy lata.Oprócz tego że jest z lekka brudne to właściwie nie uszkodzone.A i rzucamy i szarpiemy się i Leosia na nim podnoszę ;)
  18. [quote name='Fides79'][url]http://i55.tinypic.com/rk0agy.jpg[/url] ha ha ha jaki glupeczek :evil_lol: [url]http://i54.tinypic.com/2rmtchk.jpg[/url] tez mielismy taka plecioną piłkę, ale Felek w ogóle nie chcial się nią bawić :shake:[/QUOTE] Leoś najbardziej lubi się bawić tym co ukradnie :)
  19. Moje ogólnie nie niszczą zabawek, większość mamy bardzo długo.Zresztą tą piłkę też. Najbardziej lubię tę, jest rozciągliwa i bardzo wytrzymała.Ale zaczyna się "sypać" niestety.Choć po tylu szarpaninach to i tak długo była cała. [IMG]http://i54.tinypic.com/2w1rxtt.jpg[/IMG]
  20. Troszkę miłości [IMG]http://i53.tinypic.com/9qliqb.jpg[/IMG] I troszkę złości [IMG]http://i53.tinypic.com/1o604l.jpg[/IMG] "Skryjówka" [IMG]http://i51.tinypic.com/1zxlcv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/140b0vs.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/29qjghs.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i51.tinypic.com/n6xe0o.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/rk0agy.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2po4piq.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/nlbcw9.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2rmtchk.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...