-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A wątek już ma (Asterix)? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
I na pyszczku chyba też :( -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
WATACHA replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
U mnie znowu wszyscy myślą, że Mentor to sunia ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ta sunia to chyba jakaś chorutka?No chyba, że taka jej uroda? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Trudno coś o nim powiedzieć, bo w klatce to on taki bardzo spokojny jest.Z pierwszym razem jak byłam to podchodził niechętnie.Za drugim już za każdym razem jak go wołałam.I taki obojętny smutasek. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
:) mój malutki, on jest dużo ładniejszy niż na zdjęciach i większy troszkę -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja deklarowałam 20 i tak pozostaje, ale wpłacać będę ile akurat będę mogła :) -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A o mnie jak zwykle wszyscy zapomnieli :( -
Agama???Chętnie poznam :)
-
Amerykę to ja tylko w TV widziałam :).Światowe ludzie z Was ;)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']u mnie nie przejdzie , TZ-t nienawidzi makaronu z białym serem :( ale powiedz co dodac to moze kiedys zrobie dla gosci jakis :) dla siebie samej sie nie oplaca calej zapiekanki... ciekawe jak Zerduszko robi zapiekanke nie wiedzac co sie do niej dodaje - ciekawe ciekawe...[/QUOTE] Ja też nie lubię.Ale raz znalazłam taki przepis, że z ciekawości musiałam zrobić.Żarłam, aż mi się uszy trzęsły :) -
Ja bym przeszła koło Was na około...bo przecież Leoś by ich zeżarł ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dziewczyny może wspólnymi siłami jakiś romans napiszcie :)?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
WATACHA replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Ja zazwyczaj nie mam problemów, raczej nie ma chętnych. Kiedyś podeszły dwie dziewczynki i pytają czy mogą pogłaskać.Ja na to, że tak ale dużego.Na co one :crazyeye:.Bardzo nieśmiało chwilkę go pogłaskały, wzdrygając przy każdym jego ruchu i uciekły :scared:. -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo'] Brawo!! To Wasza niedoszła wyrzutnia , jest super:)[/QUOTE] Jakoś to przeżyliśmy i kupiliśmy sobie w sklepie, z tym że już nam troszkę pękła taka jestem zgrabna ;) -
[quote name='Saththa']a mnie to by wystarczył sam znaczek mustanga :loveu:[/QUOTE] To też zawsze coś ;)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
He, he jakie mróweczki.Tylko Jari się troszkę obijał ;).A ludzie to takie brudasy :(, tyle śmieci wkoło -
[quote name='Amber']No właśnie też mam takie gumowe frisbee ale cały czas zapominam je wyjąć na spacer z szuflady. Dzięki za przypomnienie ;)[/QUOTE] Ha,ha,ha my wozimy w samochodzie
-
[quote name='Amber']My to samo mamy z Kongiem, zero zainteresowania ;). Dzięki za odp. jeszcze się zastanowię w takim razie :)[/QUOTE] A freesbe?My mamy takie fajne gumowe, już chyba ze trzy lata.Oprócz tego że jest z lekka brudne to właściwie nie uszkodzone.A i rzucamy i szarpiemy się i Leosia na nim podnoszę ;)
-
[quote name='Fides79'][url]http://i55.tinypic.com/rk0agy.jpg[/url] ha ha ha jaki glupeczek :evil_lol: [url]http://i54.tinypic.com/2rmtchk.jpg[/url] tez mielismy taka plecioną piłkę, ale Felek w ogóle nie chcial się nią bawić :shake:[/QUOTE] Leoś najbardziej lubi się bawić tym co ukradnie :)
-
Moje ogólnie nie niszczą zabawek, większość mamy bardzo długo.Zresztą tą piłkę też. Najbardziej lubię tę, jest rozciągliwa i bardzo wytrzymała.Ale zaczyna się "sypać" niestety.Choć po tylu szarpaninach to i tak długo była cała. [IMG]http://i54.tinypic.com/2w1rxtt.jpg[/IMG]
-
Troszkę miłości [IMG]http://i53.tinypic.com/9qliqb.jpg[/IMG] I troszkę złości [IMG]http://i53.tinypic.com/1o604l.jpg[/IMG] "Skryjówka" [IMG]http://i51.tinypic.com/1zxlcv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/140b0vs.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/29qjghs.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i51.tinypic.com/n6xe0o.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/rk0agy.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2po4piq.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/nlbcw9.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2rmtchk.jpg[/IMG]