Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='lilo'] i zagadka - czym bawi się Lilek ;) [IMG]http://images45.fotosik.pl/814/f5d75a5c52b8faccgen.jpg[/IMG][/QUOTE] Może piłką z wyrzutni którą podprowadziliście nam na bazarku ;):eviltong:
  2. [B]Ale klata[/B] :crazyeye: [IMG]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC00242.jpg[/IMG] [B]Czegóż one tam szukają[/B]:cool3:? [IMG]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC00264.jpg[/IMG][/QUOTE]
  3. Możesz jeszcze zrobić u P.Beaty Pędziak Koperskiej.Na Woli bodajże Wolska 69.Już nie pamiętam, bo na oko jeździmy.
  4. [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3018/dscn0061j.jpg[/IMG] Giętki chłopak :)
  5. Ale wypiękniał :)
  6. [quote name='Fides79']:crazyeye::mdrmed::errrr::roflt::roflt::roflt: aleś ich podsumowała :oops: kurde, tylko że Pokemon tak naprawde nie wiadomo jakiej płci bo nie ma widocznych atrybutów o tym świadczących :roll:[/QUOTE] Ja w Ciebie wierzę.Ze szczura zrobiłaś pokemona.To z pokemona obojnaka zrobisz pokemona kobietę.Tu dziurkę, tam podszyjesz, z drugiej strony co nieco doczepisz i będzie wspaniały osobnik płci żeńskiej :)
  7. [quote name='kasumi']mam wiadomości...hmmm... Jest osoba chętna na Metrusia...jest to /o ile dobrze zrozumiałam/ żona prezesa TOZU czy jakoś tak...dzisiaj, późnym wieczorem mam dostać info, czy się zdecydowali....[/QUOTE] Byłoby super:multi:
  8. To chyba jednak pani pokemon:cool3: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1129/dscn7112.jpg[/IMG] Nie wiem co on tam z tyłu robi, ale dziwnie jej oczy wyszły :crazyeye::eviltong: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6781/dscn7113.jpg[/IMG][/QUOTE]
  9. [quote name='Lilek']Powiem Ci, malawaszka, że mnie wtedy też. Najpierw nie wiedzieliśmy, co to za cholera ta wielka czarna plama przesuwająca sie po polach, ale nasz sąsiad tylko krzyknął do nas, żebyśmy wszystko zamykali, bo to sa szczury. Szkoda, że nie widziałaś nas wtedy. Ściągnęliśmy psy do domu i zamknęliśmy wszystkie okna, drzwi, a TZ zatykał jakies otwory wentylacyjne, takie na poziomie gruntu. Masakra.[/QUOTE] Matko gdzie takie "cuda" się dzieją?
  10. Ile on tej sierści ma, współczuję przyszłemu "fryzjerowi".Ale jakie cudo będzie
  11. [quote name='Tekla64']im tak sie chcialo siku ze nawet lap nie podniesli hihihi a po lataniu kolami do gory skad ja to znam!!!! Mentorowa morda wieka ale slodka hihihi[/QUOTE] Oni często sikają jak baby i razem lubią.To znaczy Leoś jak najbliżej Mentora,albo po nim , to chyba jakaś próba dominacji czy cuś?
  12. [IMG]http://i51.tinypic.com/5f3yo3.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/35d2a9v.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/kb6gs1.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2ufbrtg.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2d81aoj.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Tekla64']z grila to u nas koty kradna namietnie i natarczywie i bez czekania na ostygniecie. a kiedys bylismy na imprezie u znajomych na wsi z prosiakiem na roznie i oczywista nie dalo towarzystwo rady a rankiem nam, bo my zawsze wstajemy bardzo wczesnie, sie ukazal niesamowity widok resztek prosiaka na roznie obwieszonego wszelakiej masci kotami!!! chyba z calej wsi na uczte sie zlazly i se taka wlasna podimprezke zrobily hihihi technika sie na mnie wyzywa ewidentnie!!![/QUOTE] Ha,ha,ha to się skrzyknęli
  14. Dobra nie ma co narzekać, jakieś parę fotek wyskrobiemy :) [IMG]http://i54.tinypic.com/1z2ogut.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/1zbaz5j.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/8yrxty.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2hdr5s8.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/24cciur.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6070/arisek002.jpg[/IMG] Boski :loveu:
  16. Jeżeli chodzi o kradzieże to tym razem muszę na Mentorka poskarżyć.Ze stołu nie podprowadza, ale z grilla się skusi.Oczywiście poczeka, aż ostygnie.Kiedyś znaleźliśmy tylko sreberko po kaszaneczce.także trzeba wszystko zjadać, nie zostawiać na później.A co do komputera to nawet nie będę się wypowiadać, bo to ostatnimi czasy drażliwy temat dla mnie
  17. Może podceruj bluzeczkę ;)
  18. [quote name='jambi']aaaa to wszystko tłumaczy :splat: pewnie dlatego gdy wzięłam smycz Mentora do ręki Leon chciał wyżreć mi łydkę :megagrin: dobry pies! :diabloti: a zdjęć szkoda! własnie dlatego ja co jakiś czas zgrywam wszystkie zdjęcia na płyty - na wszelki wypadek, i to nie na jedną, bo może się zdarzyć, że akurat ta jedna mi padnie, pęknie, rozsypie sie - z reguły zgrywam na co najmniej 2 płyty, a ważniejsze zdjęcia standardowo na 3[/QUOTE] [quote name='Tekla64']wlasnie mi komp padl i tyz wszystkie zdjecia poszly se w sina dal[/QUOTE] Ja się tak łatwo nie poddaję, szukam speca co mi je gdzieś tam głęboko znajdzie.Dwa pliki z siedmiu mieliśmy gdzieś tam zgrane.Trochę jeszcze zostało do wstawiania.Wszystkich zdjęć mieliśmy parę tysięcy zdjęć.Została ponad połowa.Jakoś to będzie.Teraz znowu mi się z internetem coś dzieje.Jak nie urok to sraczka.
  19. [quote name='jambi']zdjęć poszukaj, przeszukaj dysk szukając plików z odpowiednim rozszerzeniem - może się to gdzieś przeniosło? [B]Nie ma nigdzie :(.Mąż przedwczoraj oddał komp. do takiego chłopaka.Dziś tamten powiedział,że odzyskał prawie wszystkie zdjęcia.Wiecie jak się ucieszyłam.Teraz okazało się , że ten idiota "odzyskał" te które nam zostały.I jeszcze chce za to 50, zł bo się namęczył.Aż się popłakałam ze złości, kretyn.Żeby tu stał to bym go chyba pobiła. [/B] bój się bój! jam świadkiem że Mentorka dałoby się ukraść :p ... za to Leosia niekoniecznie... próba podpierniczenia Leosia mogłaby się zakończyć tragicznie dla podpierniczającego... jam świadkiem :megagrin:[/QUOTE] No Mentorek kiedyś nam poszedł z takim panem i dwoma chłopcami.Przekupniak jeden.Porzucali mu trochę piłeczkę, a on ...zdrajca.Z tym że to było na samym początku.Teraz juz nas troszkę kocha.Ze względu na czujność Leosia Mentorka ciężko podpierdeńczyć.
  20. [quote name='zerduszko']Kcecie kiślu? :D[/QUOTE] [B]Ja też raczej dziękuję, ewentualnie jakieś ciasteczko jakbyś miała.[/B] [quote name='jambi']ale nie na to o lubieniu [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/jezyk1.gif[/IMG] [B]No fakt :eviltong:, ale może...kiedyś...jakaś nić sympatii chociaż :cool3:.[/B].. nie, dziękuję, nie przepadam [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/zeby.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='jambi']no niby nie, ale to takie z podtekstem... w sumie, zawsze mozna zaprzeczyć ;) albo potwierdzić :diabloti: [B]Może lepiej nie, bo jeszcze się okaże, że nie i mi smutno będzie.A tak to zostaje złudna nadzieja ;) [/B] kurcze... ja jestem strasznie ciekawa jak tam Gustaw no!!![/QUOTE] [B]I ja.[/B] [quote name='lilo']ja wlasnie o tym mysle caly czas ze trzeba uzbierac ta kasiorke , nie mozemy wszystkiego na Małą zwalac :)[/QUOTE] [B]Zobaczcie taka mała, a ile na swych barkach nosi.[/B]
  21. Zmarzluchy ja mam balkon otwarty ;)
  22. [quote name='Tekla64']zamaskowanie perfekcyjne !!! broda sliczna i czekam na wiecej zdjec wieje dalej u was?[/QUOTE] U nas jakby troszkę mniej wieje, ale do pięknej pogody to jeszcze brakuje. Właśnie nie wiem co robić.Zniknęło mi przynajmniej 6 plików ze zdjęciami, jestem załamana.Dwa są do odzyskania, a reszta nie wiem.Płakać mi się chce , bo tam było dużo fajnych fotek między innymi jak Leoś był malutki.Nie wiem czy to nie jakiś wirus, może był na tej stronie co się zdjęcia przerabia na forum.
×
×
  • Create New...