-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Jak ponarzekałam to od razu lepiej.Tu Leoś...uwaga...bawił się, z dwoma suniami.To znaczy z jedną się ganiał, a właściwie ona go ganiała, bo to taka twarda laska była co to Leosia się nie bała.Niestety druga była taka nieśmiała i co Leoś...ugryzł ją w doopkę i stąd ten kaganiec.Trochę mi smutno czasami, że ten mój mały śmierdziel , nie umie się bawić tylko od razu z zębiskami.Przydałby się ktoś do socjalizacji, żebyśmy mogli pokazać Leosiowi, że inne pieski są fajne.Ta jedna sunia była taka akurat, co by mi się do tego przydała, ale już nigdy jej nie spotkaliśmy. [IMG]http://i55.tinypic.com/21jc3mb.jpg[/IMG]
-
Nie pamiętam, ale to były jego pierwsze spacerki jakieś 3-4 miesiące.W marcu skończył 3 lata.
-
[quote name='Tekla64']no jaki malusienki!!! ile on tu ma bo mnie sie zdawa ze Niko byl wiekszy jak go bralam ale szybko sie zapomina jakie one byly !!! jak juz nie te starszejsze to choc swieze wstawiaj i o Mentorku nie zpaominaj ja juz ze wzgledu na gabaryty nie wspominam o nim bo go sie nie da zapomniec[/QUOTE] Ja bym wstawiła i nawet 100 zdjęć, ale komputer mi słabo chodzi, a tinypic to już w ogóle jak chce.Nie mam do tego siły już Ooo wgrało się jeszcze jedno :) [IMG]http://i55.tinypic.com/a4mxwj.jpg[/IMG]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='vege*']Szampon dla mnie bez rewelacji, ale odżywka w sprayu była spoko, włosy się super rozczesywały i były miękkie, ale zapach mi się nie podobał, teraz mam pantene aqua coś tam, ta taka niebieska co Bachleda-Curuś reklamowała, dla mnie super, bardzo ładnie pachnie, bardzo wydajna, włosy super ekstra miękkie :loveu: boże Amber nas wszystkich zabije za te gadki :evil_lol:[/QUOTE] Tam od razu zabije.Nowych fotek nie ma, więc zabijając czas ucinamy sobie pogawędki :). -
Wiecie co się okazało, że większość z tych zdjęć co to mi zginęły podobno mamy na starym komputerze który stoi w tej chwili u mojej mamy.Skleroza nie boli :) Na specjalne życzenie Tekli Leoś we własnej osobie :) [IMG]http://i51.tinypic.com/19qdjk.jpg[/IMG] Coś mi komputer kiepsko chodzi i tylko jedno :(
-
[quote name='Tekla64']a ja sie chcialam dopytac czy moze beda zdjecia ??? bo jakos nas zaniedbujesz ze zdjeciami Leosiowatymi[/QUOTE] Musisz się Kochana wstrzymać troszkę, bo część zdjęć odzyskanych mam już na komputerze, pomieszanych tak że układanie ich zajmie mi pół dnia i do tego duża część z nich nie chce się otworzyć i muszę dopytać szwagra co zrobić.Do tego nie wiem czy mi się zaraz transfer orange nie skończy i jak nie dokupię to będę miała dopiero od 4 maja.Ale może mi się zaraz uda coś wykombinować,wykrzesać Leosiową foteczkę.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Aha czyli zamiast tłustych włosów, miałabym włosy z łupieżem... Zacna alternatywa, warta rozważenia :lol:[/QUOTE] Albo i tłuste i z łupieżem ha,ha,ha -
[quote name='Fides79'] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8805/dscn0152hq.jpg[/IMG] To jest przesłodkie :)
-
Ach ten indiański owczarek.Jaki ściemniacz :)
-
Ja nie napisałam, że ktoś ma się nie bawić czy zamknąć w domu i czekać na śmierć.Wręcz przeciwnie.Ja napisałam o konkretnej sytuacji, w konkretnym miejscu. A z tym muskularnym, opalonym to był żart (dla rozluźnienia atmosfery ;) ).Mam takiego w domu to po co mi oglądać innych. Mnie się nie podoba wiele rzeczy, tak jak komuś może się nie podobać to co ja robię.Ja wyraziłam tylko swoje zdanie, które podtrzymuje, bo akurat do tego sprowadziła się dyskusja.Ot tyle :) Czy mi się wydaje czy miały być jeszcze jakieś foteczki :)?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dziewczyny co Wy tam sobie kombinujecie ;)?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Tekla gdzieś zniknęła, pewnie gania Nikusia, co by się do Dony nie dobierał ;)
-
To po taniości ?:)
-
No to patrząc na to co Felek z nią zrobił to cena rzeczywiście wygórowana ;)
-
To znów u Ciebie wątek seksualny się zrobi ;)
-
Nie wiem może ja jestem dziwna :(
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Jakiś czas nie poczeszesz, a dredloki same się objawią :) -
To ile to to kosztowało?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A to sznupka zwana łysą dupinką.Już u Ciebie?Jak wesolutka, widać od razu jej lepiej :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']właśnie tak mi się wydaje , że on nie potrafi sobie odpuścic bo musi poprostu musi tam wskoczyc , ale wie ze nie moze bo jak ja jestem w ogrodzie to nawet nie probuje a to taka wypacykowana wredna lalunia co leci na kasę i dziwnych facetów :)[/QUOTE] No właściwie może nie wszystkie Lile są takie, no oprócz wredoty ;) -
[quote name='Tekla64']popatrz ile piesow tyle roznistych charakterow Niko kocha caly ludzki swiat i kazdego a mnie pasowalby wlasnie taki Leonkowaty[/QUOTE] Mnie też pasuje.Złodziej, złośliwiec, natręt, histeryk...może ze mną jest coś nie tak ha,ha,ha?
-
[quote name='Fides79']u nas w parkach i na skwerach tez sie opalają ludzie, i mlodzi i starsi powiem tak, jak mi sie nie podoba to sie nie patrze i tyle ;)[/QUOTE] Nie będę więcej patrzeć :)