agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Karolciasz dziękujemy pięknie :loveu: -
Wszystko rozumiem, ale ta przytłaczająca głupota ludzka, ten brak empatii dla zwierząt jest tak przytłaczający i wszechobecny, ze ręce opadają. Przecież wystarczyłoby, by każdy brał odpowiedzialność za swoje, o ile by nam było lżej wszystkim?
-
Szelma/Szuja ZAADOPTOWAŁA SOBIE CZŁOWIEKA! Juz w DS :)
agada replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
No to chociaż tu dobre wieści, Szuja się zadomowiła, pięknie!! Myśle, ze jak Malinoski wyjedzie to trzeba bedzie jej bardziej pilnować i moze spacery bez swawoli, coby jej jaka głupota do łba nie strzeliła? -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ciężko z tymi domami jakoś ostatnio, chyba trzeba go bardziej poogłaszać, czy ktoś ma jakieś konkretne ogłoszenie- treść, tzn. takie żeby na dzień dobry nie odstraszyło? -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
agada replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Ja ciagle odnawiam niektóre z ogłoszeń, tylko nie wszędzie mogę zmienić zdjęcia, może coś sie jeszcze wykluje........ -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Żadnego zainteresowania niunią po tej rozkładówce? -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']masz rację, krówka nic, zwracam honor wszystkim krówkom:lol:[/QUOTE] Biorąc pod uwagę ze masz ich kilka, słusznie zwróć, bo jak się stado na ciebie wypnie?......... -
Trudno, tylko tak fajnie już mieć nadzieję, czekamy.....................
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cioteczki trzeba cierpliwie czekać ;), już powinnyście być wprawione:lmaa: :eviltong: -
No cóż wszystkie miejsca zapchane, z adopcjami zastój, jeszcze powodziaki doszły............ Cisza........., mało nas i oj nie ględzę, jakoś tak smutnawo, moze to depresja pogodowa?
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby się chłopakowi szybko poprawiło... -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
oooo, charakterna pannica z tej Luśki :evil_lol:, ładna skórka psia naturka ;) -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Czy on tam naszej zamojskiej Meliski nie próbuje czasem podrywać :cool3::lol: -
Dziewczyny, skoro tak tu bezstresowo to moze ja offnę, a Wy znajdziecie trochę czasu, by wspomóc w każdy możliwy sposób ten wątek, ta powódź wykończy nas wszystkie: [URL="http://www.dogomania.186155-Ewakuowan*****%21potrzebne-pieni%C4%85dze-na-sterylki-szczepienia-odrobaczenie"]http://www.dogomania.pl/threads/186155-Ewakuowan*****!potrzebne-pieni%C4%85dze-na-sterylki-szczepienia-odrobaczenie[/URL]! Błagam sytuacja dramatyczna!!
-
Marleno całym sercem jesteśmy z Wami i chciałoby sie tak wiele, mogę sobie tylko wyobrazić ten obraz tragedii i on sam już mnie przytłacza, a tam na miejscu... Prześle jakieś rzeczy dla dzieciaków, bo moje starsze i mam trochę różnych już za małych ubrań, pisz o wszystkim czego potrzeba to będziemy mieli lepszą orientację, co zbierać... Rozgłaszam po znajomych...
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, tylko na odpowiedzialny domek trzeba pewnie poczekać...., ale jesteśmy pełni nadziei... -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja też nie mam pomysłu na małą i nie znam nikogo odpowiedzialnego... Tolu, a może Adam? Już raz pomógł..., ale to na czas wyjazdu, a potem....? -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tak właśnie powinno być, tylko najlepiej u boku już tego ostatecznego człowieka.... -
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Super wieści i kawał dobrej roboty kochane cioteczki :Rose: :buzi: -
Ale ja już bym to podciągnęła pod znęcanie :evil_lol:, a ten gapio, nie reagował tylko nagrywał te sprośne sceny :cool3:, zboczeńcy :x:bad-word::2gunfire:
-
:lying::turn-l:toż to jakiś nagminny gwałciciel :evil_lol:, z rzędu tych: wszystko co się rusza :roflt: