Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Marleno ja powiem, że te lepsze niż sesyjne, takie naturalne, a Almiasta świetna jest, z tymi dziećmi, moze takie dać do ogłoszeń, czasami ktoś nie docenia "wielofunkcyjności" psa, bo wydaje się, ze duży...
  2. [quote name='Murka'] Wagowo na pewno ma więcej niż 6 kg. Ja bym jej dała ok. 8 kg na oko.[/QUOTE] Nie zła paróweczka, ale może ona z tych co w ciąży przybierają :evil_lol:
  3. [quote name='sacred PIRANHA']ja mam niekastrowanego wyżła:-P[/QUOTE] Bo on i tak już emeryt i zawsze to domowe jajka :evil_lol:, ale obce to ciachałaś na prawo i lewo :cool3::eviltong:
  4. Cudne :loveu:, dmuchawce, latawce, wiatr....:siara:, Zrobię mu parę ogłoszeń z nowymi zdjęciami.
  5. [quote name='E-S']zdaje się, że nie. A Ty mówisz chyba o innym haku i zaślepce - tym z przodu, żeby Ciebie mogli sholować :) Z tyłu w zderzaku przynajmniej w naszych francuzach (never again!) - nie ma. Lubelszczyzna jest biedna, tu albo francuzy ok. 10 letnie, albo kilkunastolatki pościągane z Niemiec, dużo maluchów, polonezów, fiatów i trabantów, także hakowe proporcje inne niż w Warszawie.[/QUOTE] Hej, hej chyba przesadzasz z tymi modelami nieco :cool3:, ja aż takich problemów co do marek nie dostrzegam :evil_lol:, to już jako ciekawostki po drogach jeżdżą i wzbudzają zainteresowanie podobnie jak najnowsze modele aut :eviltong:. Ja mam namiary na wypożyczalnię przyczepek ale w Zamościu są różne, tylko nie wiem jak dokładnie z tymi wymiarami kojca. Lecz czy to rozsądnie ciągać tę przyczepę z powrotem? Chyba, że ktoś od nas by jechał, ale pomysłu nie mam kto na razie :shake:?
  6. A tam nieprofesjonalne :p. Alma stoi i pozuje jak modelka, te wyrazy "twarzy":evil_lol:. Mam wielką nadzieje związaną z tą sesją :cool3:, Twu, twu przez lewe ramię, szaaa, oby nic nie zapeszyć ;)
  7. Heniutek poczeka wyrozumiały jest, tyle już przeszedł...
  8. Dziś poszła kasa dla Henia na kolejne dwa mies. maj, czerwiec.
  9. Piranha Ty po prostu uwielbiasz ciachane jajka :evil_lol::eviltong:
  10. Tola, jak możesz :cool3::cool3:?
  11. [quote name='malawaszka']Tola ma dom - adoptowała ją jednak tamta kobieta - od razu w niedzielę pojechała uratować ją przed nami barbarzyńcami sterylizującymi biedne psy na prawo i lewo :roll: ale mimo wszystko myślę, że Tola będzie kochana i że nie będzie wykorzystywana do rozmnażania - nie odebrałam tej kobiety tak, ani ja ani kolezanka, która jej o Toli powiedziała i dała mój nr wtedy. Pani, która adoptowała Tolę wysłała sms do tej koleżanki, że była po sunię i chyba wzięła inną bo wzięła taką bidę z łysym na ogonku i uszkach, ale wolała pomóc tej bidzie - przyjrzałam się zdjęciom i widzę że Tola faktycznie miała łyse na ogonku więc to ją wzięła. w Smsie dziękowała i pisze, że jest szczęśliwa - więc myslę, że tola mimo wszystko będzie miała dobrze - pozostaje nam w to wierzyć bo inaczej można by zwariować zamartwiając się w sytuacji na którą nie mamy już wpływu[/QUOTE] Ja też jestem dobrej myśli, w końcu sukę można upilnować :cool3:, może Pani się zniechęci jak dostanie cieczki i bedzie miała intensywne znaczenie i plamienie, albo będzie wkurzająca w tym okresie (drapanie w drzwi, piski itp), czego Pani życzę szczerze mówiąc :diabloti:, oby tylko nie było szczeniaków, bo sie Pani przekona jak ciężko znaleśc im domy, dobre domy... Trzeba być w kontakcie i dzwonić od czasu, do czasu kurtuazyjnie oczywiście :diabloti:, jak tam się miewa Tolcia pytając, czy placki zarosły? Czyli srutututu kłębek drutu...konwersacja badawcza :evil_lol:
  12. [quote name='sacred PIRANHA']a ja wam powiem ze jestem wielką zwolenniczką sterylizacji oczywiście, ale...po sterylizacji mojej suki yorczki teraz nie bede miec juz nigdy suki...po to zeby jej nie sterylizowac...od kilku miesięcy męczymy się z nietrzymaniem moczu, infekcjami i stanami zapalnymi drog moczowych...a wszystko przez sterylizacje...ja dziękuje ale więcej juz nie wyciacham zadnej suki o... teraz będę mieć same samce:-)[/QUOTE] Ja też miałam pewien problem, pewnie po sterylce pierwszej suki, prawdopodobnie stan zapalny kikuta :roll:, leczenie było długie, stan nawracający, jednak nie ma jak dobra diagnoza ;)! Od tamtej pory wszystko co ciacham miewa się świetnie, nie zniechęciłam się nijak :cool3:.... Jak widzę bezdomne to wysterylizowałabym wszystko co się rusza :diabloti:
  13. [quote name='Tola']Luska - jeszcze raz i wpiszę w tytule "Lusia śmierdziusia":mad: [/QUOTE] Pięknie!!:roflt::roflt::roflt::roflt:, super pomysł na tytuł do ogłoszeń, wzięcie murowane :cooldevi: :diabloti:
  14. Pokazuj sie Abbi, myśle, ze u niej tylko doobrzeee!!
  15. [color=magenta][b]prosimy o najpiękniejsze allegro!![/b][/color]
  16. [quote name='Jelena Muklanowiczówna']Normalnie w tych schroniskach to jakaś masakra! A sunia przepiękna. Normalnie muszę coś wykombinować i wcisnąć swoim rodzicom jakiegoś piesa od Was![/QUOTE] Ależ proszę bardzo :p, sunia już po sterylce i jak widać zupełnie niekłopotliwa, taka klusia do przytulania, każdemu za wszystko wdzięczna :loveu:
  17. Już sobie wyobrażam :roll:, a jeszcze w tym długim, gęstym włosie :evil_lol:, kto mył :eviltong:?
  18. Kto zrobi/odnowi:modla: ślicznocie allegro, zapłacę...:evil_lol:
  19. [quote name='Marlena:)']Ooo robkowa wróciła :D Dzięki za kciuki - to chyba dzięki Wam zdałam hihi.[/QUOTE] To już oficjalnie, czy przypuszczasz :cool3::evil_lol:?
  20. Być może to jego ciągłe popiskiwanie i nadpobudliwość ruchowa w schronie były spowodowane pragnieniem właśnie..., biedak jak bardzo musiał się namęczyć...
  21. Słodka dziewczynka :p i jak pięknie z uśmiechem pozuje do zdjęć :lol:, ona się na pewno nie boi aparatu :evil_lol:
  22. Myślę, ze się nadają, są takie inne, nie pospolite :lol:
  23. Na zdjęciach wcale nie widać tego stresu...:eviltong:
  24. mam nadzieję, ze ta sesja będzie szansą dla wszystkich pozujących:cool3:
  25. A zapomniałam, jest dla Beki [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] kolejna, piękna ONka na kwarantannie, świeżutka, moze ta byłaby bardziej w typie? Żywa i dobrze wyglądająca, na razie...[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...