[quote name='zadra']trudno będzie mi się rozstać z Lady.Bardzo się do mnie przywiązała a ja do niej.Jest ukochaną i mądra suczką.Rodzina,ktora ja zaadoptuje musi być wyjatkowa.[/QUOTE]
No wiesz :cool3:, zawsze mozesz nie oddać :evil_lol:,
ale rozumiem Cię, człowiek przywiązuje się widząc wdzięczność stworzenia, które w jego oczach wychodzi ze skorupy, następuje poprawa i wszystko to cieszy, ale taka kolej rzeczy. Myślę, że Lady miała i tak mnóstwo szczęścia i za to Wam wszystkim [COLOR=Red][B]wielkie dzięki[/B][/COLOR] :loveu: