Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] [U]Czyż to nie śliczny piesek ?:p[/U][/QUOTE] Pewnie, ze śliczny :p i ogrodowe klimaty uwielbia, lęku wysokości niema :cool3:, sama go wsadziłaś na ten murek :evil_lol:?
  2. [quote name='zadra']Lady dzisiaj zaskoczyła mnie swoim apetytem.Zjadła miskę ryzu z kurczakiem,miskę wolowiny w galarecie i dojadła suchą karmą.Na spacerach prowokuje mnie do biegania.Ja dostaje zadyszki,a ona w świetnej formie.To powarkiwanie na małe psy jest wynikiem zazdrości.Kiedy jest sama przed domem wogóle nie reaguje na inne psiaki,jak pojawiam się na horyzońcie zaczyna warczeć i szczekać.[/QUOTE] Sama mi mówiłaś, że moja sunia nas pilnuje, bo bezdomniaki tak mają, Ty tez masz swojego stróża, ona odpłaca Ci się za Twoje wielkie serce :p, oby szybko ktoś ją docenił i dał tyle miłości co Ty :cool3:. A dobra kondycja, to świetnie, że ją odzyskuje :loveu:
  3. To trzymamy:thumbs: i myślami jesteśmy baaarrrdzooo za dobrym domkiem dla Kawuni, już tyle czeka :roll:
  4. Filonku, a gdzież ty spadłeś biedaku :mad:, co tam u ciebie, jak leki, czy teraz już bez sensacji?
  5. [quote name='Tola']Wlaśnie dzwonil pan z woj opolskiego - duze gospodarstwo rolne, spore ter do biegania... Jak powiedzialam o sterylizacji - zapadla cisza i potem pan podziękowal:roll:[/QUOTE] Coż ci ludzie tak by rozmnażali :mad::mad:, ciemnogród powszechny, nikt nie myśli realnie, ze szczeniaki to tylko problem jest, przecież wcale nie tak łatwo o domy, wiadomo, ze nie wszystkie się sprzedadzą, ale kto się tym przejmuje, dla paru złotych :-(. hehh... szkoda gadać, ja to bym była wdzięczna za wysterylizowaną sukę, już gotową....:cool3:
  6. Ja deklaruje 10 zł. mies, ale płacone pod koniec czerwca, za 2 mies. z góry, zawsze płacę po dwa, bo jak mi się zapomni to mam gotowe...
  7. W górę wieczoraskiem!!
  8. [quote name='zadra']A ja wierzę,że będzie lepiej.Oczywiście w tempie ewolucyjnym.[/QUOTE] Oby..., czasami to ciężka sprawa...
  9. Ciekawe, czy były jeszcze jakieś telefony w sprawie Lady?
  10. Oby to był właśnie ten domek, ale tak jak mówisz pożyjemy to będziemy się cieszyć :cool3::lol:
  11. Jak tam Freya, czy nastąpiła jakaś zmiana na lepsze :cool3:?
  12. Czyli masz teraz swój cień :cool3:, tylko taki dwa razy szerszy :evil_lol:
  13. Chyba za bardzo wszyscy skoncentrowani jesteśmy na tym przywoływaniu domków :cool3:, a to jak na złość ma efekt odwrotny ;), nie no nadal czekamy :mad:
  14. [quote name='__Lara']Oki, dam znać :) Jeden obserwator to może ta osoba, która do mnie napisała... ...z pytaniem w jakim schronisku jest pies i w jakieś miejscowości... pachnie mi to jakimś pseudo...[/QUOTE] O pseudo jesteśmy spokojni :evil_lol:
  15. Mureczko zrób suni siakieś fane zdjęcia i moze poogłaszamy trochę :cool3:
  16. [quote name='kaskadaffik']Agusia dotarłam i tu, dwa dni netu nie miałąm, teraz na wątkach nadrabiam. Lusia siedziała z Foksikiem jakiś czas, on zachorował, ale Lusia dwa dni jeszcze sie trzymała, Asia potem usłyszała jak kaszle. Od razu dostała Keflex, na drugi dzień jej przeszło wszystko :p:p:p więc nie było tu żadnej paniki u Lusi :) Mocna baba-gospocha prawdziwa wiejska, ona mi się tak kojarzy.:evil_lol: Rządzi i się szarogęsi :eviltong: a jak jej się coś nie zwidzi to nawet gryzie chadra :mad: no w sumie też bym chyba gryzła, jakby mi temperaturę mierzyli, nic miłego :oops: Ale temperatury nie ma :)[/QUOTE] Nie no, ale podsumowałaś Luśkę :diabloti::roflt:, a co ma se nie poużywać jak pozwalają :evil_lol:
  17. [quote name='Tola']To prezent - pan nie wie nawet, jaka to rasa:roll:[/QUOTE] Właśnie takie prezenty to mnie :angryy:, tu by było niecenzuralnie :diabloti:, jak można komuś żywe stworzenie dawać w prezencie, jak chciał być taki hojny to powinien mu krowę kupić :razz:, codziennie świeżutkie mleko ;)
  18. [quote name='__Lara']Lady ma 158 wyświetleń i 1 obserwatora.[/QUOTE] Trochę wejść to nasze pewnie też w tym :razz:, Lara może jednak wyróżnić, daj znać na PW co i za ile :cool3:
  19. [quote name='__Lara']A wyróżnić? :) i za ile? ;)[/QUOTE] Hmmm...., na tym to ja się nie znam, nigdy nie robiłam allegro :oops:
  20. Śliczne allegro, oby przyniosło Lady szczęście tym razem... Ile kaski mam wysłać i dane poproszę?
  21. Podskakuj chłopak w oczekiwaniu na nowy domek!
×
×
  • Create New...