agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
[quote name='Tola']Wszystkie 4 sunie podobały się i dzwonią tel. Dzisiaj do cudownego domu w Krakowie pojechala Lady:loveu: Tylko o piątą sunię Fiszkę nikt nie pyta :-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183759-Fiszka-ze-schroniska-w-typie-pekińczyka-pilnie-szuka-nowego-DT!Prosimy-o-grosik!!/page13[/url][/QUOTE] Fiszkę posłałam do wojtusia, zrobi wizytę u pani z Krakowa, wydrukuje zdjęcia z podanych przeze mnie wątków, oby tylko pani okazała się odpowiedzialna. Zobaczymy, oczywiście emocje odkłądamy na potem, bo różnie to niestety bywa....
-
Dzięki Wam kochane cioteczki za info, zaraz powysyłam PW, moze coś wreszcie zaskoczy!
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tak..., spotkała wiele cudownych ludzi na swojej drodze ostatnio...:loveu: -
[quote name='Marlena:)']Jeszcze raz dzięki!![/QUOTE] Kochana nie ma doprawdy za co, jesteś cudowną młodą kobietką, podziwiam i myśle o Tobie ze łzami w oczach, dbaj o siebie Marlenko, trochę snobizmu jest zawsze wskazane. Jak mawia moja koleżanka:"... jeśli sama o siebie nie zadbasz, to nie licz na to, ze inni to zrobią!" Zdrowie najważniejsze, pamiętaj o tym!!!
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzięki Marlenko, muszę w końcu porządek ze swoimi banerkami zrobić, ale jakoś ciągle nie mam kiedy przeczytać"instrukcji"... -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Podrzucę chociaż tymczasem , niech się Bursztyn pokazuje, może ktoś go jeszcze wypatrzy i wspomoże... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Cudownie :D :D :D nie no, zakończenie kapitalne :D trzeba pierwszemu Państwu jakiegoś wielkoluda podesłać ;)[/QUOTE] Nio... mam na oku pewne utopce, ale muszą się wykurować... -
[quote name='Wunia']Ciocia agada z Poznania i okolic jest Radunia, ale jej nie ma chyba do 07.06. :([/QUOTE] Ciężko mi kogoś namierzyć w tamtych stronach, a to dość pilna sytuacja, domek na tel. wydaje się być oki, nawet bardzo, a sunia już raz wróciła z adopcji, jak by się ktoś przypomniał to prosze o kontakt na PW, Już spadam i nie zaśmiecam ....
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści!!! Mam nadzieje, ze biedaczysko nareszcie będzie miał swoje miejsce na ziemi!!! -
Bardzo się cieszę, ze Gapiszon już u siebie!! Ponawiam pytanie, potrzebny mi ktoś z [COLOR=Red][B]okolic Gniezna, dokładnie Janowiec Wlk. na GWAŁT!!!![/B][/COLOR] Cioteczki tyle się tu osób przewijało, nikt stamtąd nie obił się o gały????
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Szkoda. Ale kierowali się dobrem Lady.[/QUOTE] NIe wytrzymałaś :evil_lol:, a miałaś już nie wchodzić :eviltong: -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
To trzeba by Twoją mamę wesprzeć w jedzeniu dla Azy? To na razie jakies rozwiązanie jest... -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Co za super wieści :multi:, niech już Aza będzie po sterylce, to jakoś tak lżej...:roll:, nie będzie nowych bid :razz: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja też deklaruję 10zł mies. Zamówię tez jakieś full ogłoszenia, tylko błagam kogoś bardziej zorientowanego w sytuacji Bursztyna o tekst i zdjęcia, bo nie mam czasu szukać, nie, nie nie lenistwo...:shake:;) -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No dobra piszę po raz kolejny, mam nadzieję, ze zdążę, ciągle przerwy w dostawach prądu, burze szaleją!! wrrrr.... Cieszę się niesamowicie! Od kiedy zobaczyłam Lady marzyłam skrycie, tak w marzeniach o takim domku dla niej, że kiedyś nadejdzie taki dzień... Spełniło się... Mam nadzieję, że będzie najszczęśliwszym psem na świecie, tego życzę i innym sponiewieranym przez los i poprzednich "właścicieli" -
[quote name='mshume']Jak będzie po kwarantannie, to wiecie do kogo pukać ;)[/QUOTE] Cały czas o Tobie pamietam i mam na uwadze :cool3::evil_lol:
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To jest dokładnie Janowiec Wlk. domek niby super i ta wizytaaaaa niezbędna!!! -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']zaraz cos pomysle....[/QUOTE] Myśl, kochana myśl, bo ja to już nawet z mapą przy kompie siedzę:cool3:, ale oczywiście stara pamięć moja nie moze sobie nic przypomnieć, gdy aj tego potrzebuję :shake::lol: -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']no i gdzie ten domek dla Abbuni?[/QUOTE] Czy Ty może znasz kogoś z okolic Gniezna? Czekamy na Tolę, ona ma namiary na domki, osoby chętne są... tylko jeszcze Gniezno dla Kawy...nikt nie przychodzi mi do głowy..