Chyba trzeba będzie jednak deklaracje pozbierać jak najszybciej, dziewczyny proszę jeśli któraś może allegro machnac jakies piękniste dla Burszynka to bardzo:modla:, Może zaklepaną kolejkę na full ogłoszenia to to co wyżej ;), ewentualne sprawy finansowe zwiazane z powyższym na PW:cool3: