agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Ja również przyłączam się do radosnych wrzasków :multi::multi::multi:, słychać w całej dogomanii :evil_lol: Czytać wstecz co i jak nie próbuję nawet :shake:, do końca roku nie wiem czy zdążyłabym :eviltong:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']do moich juz krew nie dociera....[/QUOTE] U mnie podobnie :evil_lol: -
[quote name='agusiazet']Ciotki i wujkowie Tarnobrzeg potrzebuje pomocy w ratowaniu z powodzi podkarpackich zwierzaków: [URL="http://www.dogomania.1860...1AGAMY-O-POMOC"]http://www.dogomania.pl/threads/1860...1AGAMY-O-POMOC[/URL][/QUOTE] Się mnie nie otwiera...
-
To trzymamy oczywiście kciuki, może to bedzie TO!!
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Co za rozkładówka!! -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']:evil_lol:wkleiłaś cytat leni dopiero działa:eviltong::lol: zaraz wstawię, dzięki:lol: :[/QUOTE] No nie wiem czemu, ale nic nie działało, ani kopiuj, ani wyślij odnośnik, nic, dopiero skopiowanie posta... -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy za pikne allegro!! -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O jejku już są w gazecie, a miało być w czerwcu?? -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Działa no nareszcie będę żyła!!!:multi::multi: -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Poszukiwane kudłate suczki i pieski do kilku domków, wklejcie tu na wątek jeśli macie jakieś u siebie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/url][/QUOTE] Jak to nie działa to... -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Jak teraz nie to się zabiję [URL="http://www.dogomania.185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa"]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/URL] -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Może teraz: [URL="http://www.dogomania.185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa"]http://www.dogomania.pl/threads/1859...C5%82atego-psa[/URL] -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, a może by tu wrzucić Bambo, niby czarny, ale widze, że i takie są też podawane: [URL="http://www.dogomania.185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa"]http://www.dogomania.pl/threads/1859...C5%82atego-psa[/URL] -
[quote name='Tola']Na razie wstawiłam Lusię i czekam na zdjecia.[/QUOTE] No tak, ta to z pewnością kudłów to ma pod dostatkiem :evil_lol:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:mad::mad:Jak możesz kofana tak o Filonku? Toć to takie niepozorne i chuchrawe stworzonko :diabloti::evil_lol: jest -
[quote name='leni356']Poszukiwane kudłate suczki i pieski do kilku domków, wklejcie tu na wątek jeśli macie jakieś u siebie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/url][/QUOTE] Właśnie, a może Fifi by się nadawała?
-
tak to ogromny dramat ludzki, patrzę w telewizji na to co się dzieje i odczuwam złość, na to, że nikt przez tyle lat nic nie zrobił, by poprawić sytuację w takich newralgicznych regionach. I jeszcze jak słyszę, że lepiej walczyć z powodzią niż zapobiegać to mi się niedobrze robi. Jak można walczyć z czymś takim, przeciez to bezradność tych nieszczęsnych ludzi i tyle. Zostawieni sami sobie, jakież to przykre, a teraz walczą o nasze głosy... Kto ponosi koszty i skutki tego wszystkiego, i ile jeszcze może znieść taki przeciętny "Kowalski" zalewany raz po raz...??? Hehh... politycznie się zrobiło, ale Marleno wiedz, że jestem z Tobą myślami i tylko mogę sobie wyobrazić co wszyscy w podobnej sytuacji czują... Każde słowo to za mało...