agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kaskadaffik'] http://www.youtube.com/watch?v=LPDq_ab6ZTU :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy możliwe, ze to ten sam pies z banerku!! Barni co za odmiana, wesoły, żywy skory do zabawy. trzeba by naszemu kierowniczuniowi pokazać :diabloti:, ale pewnie i tak by nie uwierzył :roll: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Piesku pamietam,nie wiem czemu tak o Tobie mysle co sie z Toba stalo moze grzejesz dupke w swoim domku tak bym chciała,ale czy to mozliwe?[/QUOTE] Chyba, że we własnym domu...., bo nie mozliwe jest by Hero tak długo gdzieś się kamuflował, przy tylu rotacjach psów, znikaniu i pojawianiu sie nowych, nie te realia i nie aż tak duży schron... Wiem smutne, ale taka prawda... -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To chociaz tutaj lepsze wiesci, oby to wszystko się juz nareszcie skończyło... -
No to masz nareszcie psa o jakim marzyłaś :cool3::evil_lol:, wiesz, z własnego doświadczenia wiem :roll:, czasami z tym marzeniem to trzeba delikatnie :diabloti:, ale oczywiście najważniejsze, ze Freya bryka, jak brykać od początku powinna :lol::lol:, ona tylko nadrabia zaległosci i pewnie niedługo przystopuje nieco :razz:, nooo.... takie tam pobożne życzenie w Twoim imieniu :evil_lol::evil_lol:
-
Jakie wspaniałe wieści!! Krąg adoratorek :razz: no lepiej trafić nie mogła :lol::lol:
-
[quote name='zadra']IVV- Ty wogóle sypiasz???[/QUOTE] Pewnie w oczekiwaniu na odpowiedzi :evil_lol:
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Ja juz mma swojego faworyta, ale czekam na sprawdzenie tego ostatniego w Krakowie:cool3: Jest jeszcze dom we Wrocławiu, ale dzwonię od wczoraj i nikt nie odbiera...[/QUOTE] Mam ogromną nadzieję, ze może jeszcze jakaś inna z naszych dam zauroczy potencjalne domki, przesyłam full pakiety :evil_lol: -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Bambo, bez numerów ;), masz teraz chłopie szansę i musisz z niej skorzystać :mad:!! -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdzie sa zebrane konkrety na temat Filonka, łacznie z jego chorobą itd.? Chciałabym go posłać do pewnych ludzi jako propozycję... -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Troche sie pogubilam w tych domkach!!![/QUOTE] Ja przez moment też :roll:, ale już opanowałam sytuację, miałam kontakt tel. z Panią, teraz piszę długaśnego maila, więc nie przeszkadzać proszę :cool3::evil_lol:, ciekawe tylko, czy Wojtuś da się jeszcze raz wmanewrować w wizytę ;), ale to jeszcze chwilka...:diabloti: Czekajcie kochane cierpliwie, bo wiadomo różnie bywa, nawet przy początkowym entuzjazmie :eviltong: -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, czyli wojtuś sprawdzał jeszcze inny.... -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']To chodzi o ten drugi domek w Krakowie dla Abbi, gdzie pani szukała wysterylizowanej suczki dla swojej mamy? Czy o ten domek, gdzie dzwonił chłopaczek? Pani z Warszawy się nie odzywa póki co. Zostaje więc chyba tylko Toruń? :roll:[/QUOTE] Moim zdaniem o ten z chłopcem, bo pies miał być docelowo jego, jednak mama siakas taka..., sprawia wrażenie lekko podchodzącej do sprawy. O tym drugim domku nic nie wiem, kto poda namiary to będę nękać kogoś w sprawie wizyty :cool3: -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci bardzo Wojtek, trudno, lepiej rozczarować się na początku drogi niż potem.... Przyznam, że ja też miałam mieszane uczucia po rozmowie z Panią, ale należy zawsze dać szansę, jedna rozmowa tel. nie może być podstawowym kryterium, ale tak Pani wydawała się bez pojęcia o psach... Jeszcze raz wielkie dzięki!!! :loveu: -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Już byłam :eviltong:, teraz muszę trochę ogarnąć dom i powysyłać PW, mam namiary do dziewczyn z okolic Gniezna :razz: -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
No to się pannica zabawia! -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ależ jestem szczęśliwa, popłakałam się"nasza" dziewczynka kanapowce, po tym wszystkim, głodzie, chłodzie, hehhhh....już, już tylko dobre myśli......... [COLOR=Red][B]Ja też dziękuję Wam wszystkim, dogo to jednak super sprawa!!![/B][/COLOR] -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A wojtuś sprawdza właśnie potencjalny dom w Krakowie, czekam na wieści, chociaz choróbsko mnie rozłożyło dokumentnie....