Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Śliczny dzidziuś, taaa..... to była już pora na dziewczynkę :cool3:, gratulacje :lol:
  2. To będzie zresztą cała wyprawa........ Z opisów zadry wynika, że ona jest cudna w stosunku do dzieci, jeśli Państwo okażą cierpliwosć, to myślę, ze wybrali psa(ę) :evil_lol: ideał
  3. Ja nie mam nic przeciwko oddaniu zwierzaka w inne , ale zaznaczam dobre ręce, różnie sie w życiu układa, a z kundelkami wiadomo czasem ma być mały, a wychodzi gigancik :evil_lol:. Ale!!! Im więcej domów sprawdzonych tym lepiej, do dzieła.:razz: jak jest takie zapotrzebowanie na białe psiaki, to może by gdzieś Muminka podesłał?:cool3:
  4. [quote name='Poker']potrzebujecie kasę ? mogę dorzucić parę groszy od znajomej[/QUOTE] :modla::modla: Błagamy, każda pomoc i grosik potrzebna, :buzi:dziękujemy w imieniu psiaków...
  5. Luzak z niego, co ma się starać i tak mu dobrze!!!
  6. Jaka słodzizna, a gdzieś ją wygrzebała :-o, białe raczej tam rzuca sie w oczy :cool3:
  7. Trzymam kciuki za małą, niech już będzie jakaś poprawa wreszcie!
  8. Czyli do domu z dziećmi idealna.
  9. [quote name='IVV']na gwalt czy nie na gwalt dziewczyny nawet po oplotkach w okolicy szukajcie,jest szansa na lepsze zycie!!!!!!![/QUOTE] No niestety nie bardzo podrzucisz pierwszego lepszego, bo jak się okaże nie spełniać kryteriów to zwrot, jak z Kawą i co wtedy? Ale tak myślę, może Finka by się nadawała, ona raczej łagodna?
  10. [quote name='Murka']Aha, odnośnie surowicy - ona właśnie PODNOSI odporność :) To są gotowe przeciwciała. Działa 2-3 tygodnie, potem można szczepić (wcześniej nie ma sensu szczepić, bo surowica zabije szczepionkę). Suczka jest super fajna, nie przewiduję z nią żadnych problemów. Troszkę na smyczy się zapiera czasem, ale nie jest to wielki problem. Dzwoniła kolejna fajna pani, z Warszawy tym razem, ma mi podesłać maila na SMSa, szuka małej-średniej suczki, zależy jej, aby była spokojna i już nauczona podstawowych rzeczy, tzn. czystości, zostawania samej w domu itp. - bo to dla jej rodziców. Ja z hoteliku mogę jedynie Aprilkę lub Kawę zaproponować, ale one obie są lękliwe, więc nie wiem czy "przejdą".[/QUOTE] A Meliska się nie nadawa :cool3: Tyz pikna jest ;)
  11. Wszystko co chcesz, możesz zrobić, byleby tylko znalazł swego ludzia!!!:modla::painting:
  12. [quote name='Florentynka']Oj, będzie problem ;)[/QUOTE] No tak..., skąd tu na gwałt tyle suk wytrzasnąć? :cool3::eviltong::evil_lol:
  13. [quote name='Szarotka']A Muminek sprecha po Niemiecku ???[/QUOTE] Sie nauczy :cool3:, inteligentny jest, "jawol" :evil_lol:
  14. Strasznie biedna ta sunia, taka styrana tym ciągłym rodzeniem, gdzie ludzie serca mają, dla kasy wszystko, nic nie ważne....
  15. Niech się wreszcie coś ruszy[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/lmaa.gif[/IMG]
  16. OOO! to jeszcze i jaja będą na dokładkę :evil_lol:, IVV co Ty taka skłonna do rozmnażania? :cool3:, wiesz, ze my tu wszystkie przeciwne :eviltong::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='maksiulab']mam jeszcze pytanie odnośnie bazarku: mamy kołnierz (taki który zakłada się po zabiegu, żeby pies nie wylizywał rany) nieużywany i obroże też nieużywaną, będą się nadawać na bazarek?[/QUOTE] Jasne, xmatrix robi bazar...
  18. Już "podarowałam" zdjęcia na bazarek, jak będzie trzeba to dodam...
  19. :multi:Stonka Ty to kobito nie usiedzisz:Rose:, ale dobrze, ze one nie do Ciebie bezpośrednio, bo już się zaczynałam martwić :evil_lol:
  20. [quote name='funia']Sory ,napisz co kupic .....Wiem gdzieś pisane było co trzeba ale nie dam rady szukac .....[/QUOTE] Środki do dezynfekcji, proszki, płyny wszelkiej maści, wszystko co słuzy do mycia i sprzątania.... takie babskie zakupy :evil_lol:
  21. Czasami sami ledwo uciekli, tak niby mówią....:roll: Chciałabym wierzyć ludziom, ale czasami to w oczy łżą jak psy, ...nie to porównanie to odpada :evil_lol:
  22. Mój z pierwszych ogłoszeń to pewnie trochę nieaktualny, bo nie ma tam mowy o problemach zdrowotnych, o ile wogule je od razu wymieniać? Różnie bywa, czasami zły stan zdrowia psa jest zachętą dla dobrych ludzi.....
  23. Nie ma to jak się dama z bidy zrobi :mad::eviltong:
×
×
  • Create New...