agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
[quote name='malawaszka']Mureczko a jak sznupka? może do Was przyjechać? :modla:[/QUOTE] Dajcie tylko wcześniej znać :cool3:, jeśli oczywiście chcecie transport ;), bo załatwianie wszystkiego w ostatniej chwili to prawie zawał serca, zawsze coś się walnie :diabloti: A Abbunia super, ze tak szybko dobrze, czy brzuchol wyraźnie się zmniejszył :razz:? Co mogło być przyczyną takiej jego wielkości, bo szczyle tylko 4 :shake:?
-
[quote name='Nadalle']Eh jeden domek aż świeci oczami tylko upartych rodziców ma...:-([/QUOTE] Świeć, świeć, może determinacją wygrasz :roll::evil_lol:
-
[quote name='mshume']Koszmar jakis. Jak analiza wycinku t potwierdzi, to moze warto byloby to w mediach naglosnic?[/QUOTE] To nie jest jakaś nowość, jak komuś padnie koń, krowa to czasami to trafia do ZOO, przyczyna nie może być oczywiście zdrowotna, za utylizację padłego zwierza trzeba płacić, był kiedyś nawet łoś, potrącony przez kierowcę, poszedł na karmę do ZOO, wiem, bo mam znajomego szefa koła łowieckiego. W tym wypadku nie wiemy jak było i na jakiej zasadzie takie padliny trafiają jako karma? Z resztą to przynajmniej mięso, a nie słoma, tylko budzi wątpliwości jego świeżość...
-
[quote name='mshume']Jak to koń? Padły koń?:shake:[/QUOTE] najprawdopodobniej, bo taką karmę dostawało wcześniej ZOO, to pewnie i schronowi coś się uczknęło, był już poćwiartowany...
-
[quote name='Murka']Abbi już u nas. W lecznicy zwymiotowała jakimiś posiekanymi kawałkami owłosionego mięsa... wetka wzięła próbkę do analizy, bo wyglądało to jak... padlina :-( [/QUOTE] Jeśli to miało brązowe włosy to był koń sprzed ponad tygodnia :shake:, bo taką karmę miały zaserwowaną jak zabieraliśmy Lusię i Szelmę, pewnie skruszało do tego czasu...
-
[quote name='Murka'] Jutro dam znać czy upchniemy sznupcię (musimy dobrze pomyśleć, bo szykują się nam migracje psów w najbliższych dniach).[/QUOTE] Sznupcię, może by przewiozła Kasia, ta która miał wieść Abbi, ale nastąpiła nagła zmiana planów ;), jak to zwykle bywa zresztą, jak wszystko niby dopięte to jakiś chochlik wyłazi :evil_lol:
-
:evil_lol::evil_lol: oj Muminek pan i władca :lol::lol:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękny psiaczku pokazuj się, na pierwszą! -
[quote name='zadra']Meliska dzisiaj pieknie pozowala do zdjęć.Mam nadzieję,że jej sie poszczęści.Jest taka milutka.[/QUOTE] To urodzona aktoreczka :p, tylko te domki jakieś ślepe, czy co :mad:?
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Analiza moczu Lady nic nieprawidłowego nie wykazała; wszystko jest w porządku. Widocznie to zbyt częste oddawanie moczu to wynik stresu spowodowany wyjazdem i rozstaniem z zadrą...[/QUOTE] Ufff... to chociaz ten problem z głowy... Może podwiało pannicę na wywczasach ;), spędzała dużo czasu na powietrzu, a wietrznie bywało :evil_lol: -
Szelma/Szuja ZAADOPTOWAŁA SOBIE CZŁOWIEKA! Juz w DS :)
agada replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
No artystka normalnie :mad: -
Po wszystkim, ufff.... Czekamy do rana, ale długo to trwało... Sonia, czy ona ma coś z oczami, na zdjęciach tak jakoś dziwnie to wygląda?
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='kmurdz']buziaki dla pieknisi!! i do gory![/QUOTE] O kmurdz, jak miło cie widzieć :loveu:, zajrzyj na nasz zamojski wątek tyle się tam dzieje :roll:, pozdrawiam cieplutko :p -
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] Przypominam jednocześnie, że jeśli nie znajdziecie nic wcześniej i transp. byłby potrzebny to 21/22 maja jest takowy do wawy[/QUOTE] Jeśli byłby tydzień później transport z W-wy w pobliże małejwaszki, to należy wziąć pod uwagę tę propozycję...
-
[quote name='Niebieska713']Teraz juz nic sie nie zrobi,bo tu nastala cisza od ABBI... pozostaje tylko czekac na jakies nowe wiadomosci...Niepokajaca jest taka cisza o ABBI...[/QUOTE] Spokojnie, Murek (pan) jest obecnie z Abbi u wetki, nie ma komórki, trochę potrwa zanim będzie po i sunia dojdzie do siebie. Murka obiecała zdać relacje jak najszybciej, śledzi wątek ;) i trzyma rękę na pulsie. Nalezy trzymać tylko kciuki, aby wszystko dobrze poszło. Wetka to niby świetny fachowiec, więc tym bardziej myślę, że wszystko będzie ok. :cool3:
-
Sunia już poza schronem, w kontenerku czeka z Sonią na transport :multi::multi::multi:. Jest bardzo gruba, aż się boimy, by ze stresu nie zaczęła rodzić :shake:, ale może przetrzyma... W ostatniej chwili.... Jest bardzo grzeczna i cichutka :loveu:. Sonia normalnie :Rose: :buzi: zuch dziewczyna:sweetCyb::laugh2_2:!!!!
-
Jejku zbliża się godzina "0" Abbi, mam nadzieję, ze Sonia ją znajdzie i wszystko będzie dobrze, trzymajcie za dziewczynę kciuki, pewnie się denerwuje jak diabli :roll:. Zadzwonię do niej, za chwilę bo pewnie nie wytrzymam...:cool3:
-
Zawsze to by było o tydzień szybciej, niż mój jeszcze niepewny transport do Gliwic... Myślę, ze do za tydzień coś się wykombinuje. [COLOR=Red][B] [U]Wszyscy jadący w najbliższym czasie do W-wy zgłaszać się!![/U][/B][/COLOR]
-
Szelma/Szuja ZAADOPTOWAŁA SOBIE CZŁOWIEKA! Juz w DS :)
agada replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
nie spodziewałam się, że "mój pies" :evil_lol: tak szybko dom znajdzie :multi:, nie ucieka, chyba pokocha i wzajemnie życzę :loveu:, gdzie takie chłopy :razz:? E-S przekaż koledze wszelkie wyrazy uznania i zasługi, takich "wariatów" nie wielu :shake: ("wariat" czyt. jako wielce pozytywne określenie i pełne podziwów dla wyczynów jegomościa, chciałabym mieć takich sąsiadów :roll:) -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='yoko100']a teraz to juz sie chyba nie obcina zadnemu psu ogona, ostatnio widzialam rotka z ogonem[/QUOTE] Ja tez wolę takie naturalistyczne podejście do psiej urody, tym bardziej, ze często robią to partacze i psa bardziej oszpeca i okaleczą niż podtypują... -
[quote name='matrioszka2']Tak tu wpadłam i co widzę ... Nikt nie pytał, funiu. Nawet, gdyby, to miejsce przy Mańku jest dla Negry, która jest na leczeniu, a domku dla niej nie mamy.Zresztą E-S pisała, że "jedzie do Ciebie wysterylizowana suczka"; tak się złożyło, że Negra "się rozłożyła".Jednak miejsce przy Mańku trzymamy właśnie dla niej.Takie były plany od początku.Nic się nie zmieniło. Zanim funia otworzyła hotelik , zarezerwowałam u Niej dwa miejsca, co równało się dwóm boksom.Potem zeszłyśmy do jednego boksu, ale dla dwóch małych psów. Suka Mania poszła do domu.Został Maniek , a przy nim miejsce dla Negry.[/QUOTE] Ok. rozumiem, myślałam, że ktoś Cię pytał o zdanie, bo ja byłam wczoraj zajęta domykaniem spraw Abbi... Sznupka na razie zostaje w schronie, myślę jednak, że pobyt u funi byłby taki na "szybko", ok. 2 tyg. ale to nic pewnego, wiec czekamy. Mam nadzieję na transport małej do Gliwic, za 2 tyg. ale to jeszcze nic pewnego...
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Czekamy więc na profesjonalne nowe zdjęcia. Mam nadzieję, że to jednak Twoje przewrażliwienie zadro :cool3:, a Lady oby nic nie było :roll: -
Funia się może osobiście wybrać po sznupkę, przy okazji zobaczy jak sytuacja... Tylko kokoś ewakuacyjnie powinna zabrać tak na wszelki wypadek...
-
[quote name='Tola']Czyli matrioszka zgodziła się? Abi jedzie do Murki. Do Ciebie ma isc mini sznaucerka...[/QUOTE] A kiedy sznupkę wyciąga i kto?