Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. suma wielka.ale może jakoś wspólnie uzbieramy :) byle Lola zdrowiała !
  2. oj , to trzymam ile sił !!! Loluchna , ty nam nerwów nie psuj , tylko zdrowiej !
  3. zaglądam do Maksia :) co u naszego ulubieńca ?
  4. i ja trzymam, żeby łapka była w porządku i Misieńka wreszcie mogła biegać swobodnie ! :)
  5. Biedusia :( trochę pewnie potrwa zanim sił nabierze głaski dla Loluni :loveu:
  6. bazarek zakończony
  7. no właśnie, jak minęła pierwsza noc noc po operacji ?
  8. Bazarek gotowy-zapraszam na zakupy, do odwiedzania i podnoszenia : http://www.dogomania.com/forum/topic/144538-szybki-ciuchowy-bazarek-dla-loli-po-operacji-do-201214-godz21/ pomóżcie cioteczki, zapraszajcie gości :)
  9. coś tam mam :)
  10. o matko jedyna , ale wieści... Loluniu zdrowiej !!! znowu pomyślę nad bazarkiem
  11. no właśnie !
  12. a co się dzieje ? pogoda jej nie służy ?
  13. no to w górę ciągniemy Loluchnę , niech ją wszyscy widzą !
  14. Śliczny psiak :) jak dobrze,że już ma taką super opiekę ! głaski dla przystojniaka i życzenia zdrówka :)
  15. Ale to dobre wieści są,więc warto było czekać :)
  16. jak dobrze, że dzielne chłopaki już po zabiegach i narkozach , ufff ! ale nadal trzymam kciuki za nich :)
  17. pamiętam o Misiu naszym ulubionym i też wieści wyglądam :)
  18. Jak się czuje Misia ? co u niej ?
  19. Ja również trzymam kciuki za oba pieski -powodzenia !
  20. Z zakończonego bazarku zrobiłam przelew dla Loli na kwotę 70 zł :) jak dojdzie,to proszę o potwierdzenie na wątku : http://www.dogomania.com/forum/topic/144317-kr%C3%B3tki-ale-ciekawy-bazarek-dla-loli-do-71214godz21/ pozdrawiam i głaski dla Lolinki :)
  21. Śliczny siwy pysio :) a jaki biedulek - pańcia mu za małe łóżeczka sprawiła :evil_lol: głaski dla wszystkich Twoich podopiecznych Aga :)
  22. Skończył się już mój bazarek dla Loli :) poproszę na PW nr konta do wpłaty :) aaa, teraz widzę , że jest podane w poście nr 2 -aktualne ?
  23. Biedny Lolek , musiał się wycierpieć :( te gruczoły to drażliwa sprawa , wiem, bo mój psiak ma stale ten problem-ale nauczyłam się sama mu oczyszczać i teraz już jest dobrze :) trzymaj się Loluś zdrowo ! :)
  24. No cud-miód :loveu:
  25. Zaglądam do naszego Liderka :) i głaski zostawiam :) "czynsz" zapłacony .
×
×
  • Create New...