Bazarek gotowy-zapraszam na zakupy, do odwiedzania i podnoszenia :
http://www.dogomania.com/forum/topic/144538-szybki-ciuchowy-bazarek-dla-loli-po-operacji-do-201214-godz21/
pomóżcie cioteczki, zapraszajcie gości :)
Z zakończonego bazarku zrobiłam przelew dla Loli na kwotę 70 zł :)
jak dojdzie,to proszę o potwierdzenie na wątku : http://www.dogomania.com/forum/topic/144317-kr%C3%B3tki-ale-ciekawy-bazarek-dla-loli-do-71214godz21/
pozdrawiam i głaski dla Lolinki :)
Biedny Lolek , musiał się wycierpieć :(
te gruczoły to drażliwa sprawa , wiem, bo mój psiak ma stale ten problem-ale nauczyłam się sama mu oczyszczać i teraz już jest dobrze :)
trzymaj się Loluś zdrowo ! :)