-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Basiu sms przyszedł z opisem Alka ale nie mam zdjęć.Zresztą gdybym miała to i tak nie umiem wstawić z telefonu.Czy jest możliwość wstawienia zdjęć tu na wątku? Tak by mi było najprościej ściągnąć albo jak są zdjęcia na FB.
-
Figa, kolejna sunia z M w hoteliku pod moją opieką.
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Już zmienione.Powodzenia śliczna czarnulko. -
Basiu przypominam się z OLX wyróżnionym do 12.05.20 po Żuczku.Można innego psiaczka wstawić.
-
Figa, kolejna sunia z M w hoteliku pod moją opieką.
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Podmieniłam z Baffi OLX na Figę.Ogłoszenie jest promowane do 12.05.20.Podałam Katowice ale można w każdej chwili zmienić.Kontakt na Anetę.Czy dobrze? Zdjęcia też mogę poprzestawiać. https://www.olx.pl/oferta/figa-czarna-pieknosc-o-nietuzinkowej-urodzie-CID103-IDEqIgg.html -
Majki z lasu - 9kg psiego nieszczęścia z toczniem i parwo
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Też się ogromnie cieszę nawet mi łezka poleciała ale to ze szczęścia.Majki będzie wreszcie w swoim domku. -
Haniu rozliczenie Maliki i Baffi. Po Malice zostało 200zł za pobyt w Hoteliku za IV.Z tego zostało przeznaczone 170zł za pobyt w Hoteliku za IV - Tyci.Pozostało 30zł. Została wyżej wstawiona przez Bogusik faktura i rozliczenie: Faktura na 114,00zł - 40,00zł /przekazane za szelki / - 50,00zł / dopłata Zea za weta / =24,00zł. Z 30zł pozostaje 6zł,niech będzie przeznaczone na smaczki dla psiaków. Po Baffi zostało 130zł za pobyt za IV.Te pieniążki pozostają u Ciebie.
-
Majki z lasu - 9kg psiego nieszczęścia z toczniem i parwo
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
O rany ale wspaniała wiadomość.A czy ludzie dadzą sobie radę gdyby był nawrót choroby,chodzi mi o finanse i czy mają koło siebie jakąś dobrą Lecznicę. -
Lilka (teraz Laki), wystraszone maleństwo z azylu już w DS.
Anula replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobrze spełniają rolę smaczki długie z Lidla jest ich 8 szt w opakowaniu,są o różnych smakach,mają znaczenia do złamania.Są wyprodukowane z najwyższej jakości mięsa. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Też mnie to zastanawia.Teraz lasy będą okupowane bo gro ludzi siedzi w domach na postojowym a więc ruszą na przechadzki. Korona nie odpuszcza dlatego jestem zdania,że to jest wszystko za wcześnie poluzowane.Zachorowalność idzie do góry,wcale nie maleje. -
Lilka (teraz Laki), wystraszone maleństwo z azylu już w DS.
Anula replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Też przeszłam oswajanie dzikuska sznaucerka.On w schronisku z budy był wyciągany na chwytaku i wił się jak piskorz.W domu w pierwszych tygodniach nie było mowy o zapięciu smyczy.Jak załapał,że kanapa jest do leżenia dopiero wtedy mogłam blisko niego usiąść, następnie zbliżenia i głaski bez ruszania obroży,później głaskanie szyi,obroży,wkładanie delikatnie palców pod nią,drapanie za uszkami.Końcowy etap był przypięcie do obroży krótkiej smyczy ale nie ciągnącej się po podłodze,no i końcowy etap przypięcie długiej smyczy ale tylko w momencie wyjścia z domu.Jeszcze była historia wyjścia za bramkę,paniczny strach.To trwało około dwóch miesięcy. To był mój sukces,który osiągnęłam ale było bardzo dużo chwil załamki,że nie dam rady,nie umiem. -
Majki z lasu - 9kg psiego nieszczęścia z toczniem i parwo
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
A Majki jest dalej w Lecznicy?Może przegapiłam wpis? -
Tak,naprawdę brakuje.Jak jest psiaczek pod naszą opieką to przynajmniej się nim żyje.Jeszcze jedno życie uratowane i to jest piękne. Livka uratowałaś życie Brunowi,gdyby nie Ty do tej pory by tkwił w schronie,jestem tego pewna.A teraz ma swój cudowny dom i to jest piękne i niepowtarzalne.Z jaką ogromną przyjemności czyta się i ogląda zdjęcia Bruno. Tak,będziemy pamiętać ale nie wiem kiedy to nastąpi bo jest ciężko.