-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nie ma co się zastanawiać tylko ciachać niunię i przyjeżdża do mnie na BDT.Szkoda starowinki a może uda się jej znaleźć domek. Ta sunia jest chyba bardzo podobna do mojego pierwszego tymczaska też suni z Elbląga Cecylki-w każdym razie bardzo przypomina mi ją.Cecylka z chorobą Cushinga zanalazła domek we Wrocławiu.Pani zakochała się w suni z drugiej fotki co wstawiłam i bardzo ją pokochała i kocha. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39710083_img_0368.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39710118_img_0367.jpg[/IMG]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Piesek z Wejgat,może to nie sznaucer ale wstawię. [url]http://zwierzeta.wm.pl/23255-77640,Psy-z-Wegajt-poszukuja-domu,570779.html[/url] Imię: MISIEK Płeć: pies Wiek: ok. 3 lata Wielkość: średnia Rasa: kundel Szczepienia: odrobaczanie, przeciw wściekliźnie, przeciw parwowirozie, nosówce, zakaźnym zapaleniu wątroby, leptospirozie, kaszlowi psiemu Uwagi: spokojny [IMG]http://i.wm.pl/00/02/32/55/n/dsc0124-570779.jpg[/IMG] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
No to bardzo dobre wieści nam docha przyniosła a gdzie fotki ślicznego Orlena po spa. xmatrix-dzięki,że i Ty też zawitałaś do naszego Orlena. -
Trzeba suni pomóc.Jutro będzie szczepiona a kiedy będzie mogła być sterylizowana.
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']starsza, kudlata sunia, zabki cale zolte, wieku dokldnego nie znam przestraszona, pieszczocha, grzeczna przy czesaniu, jak zaden inny, ani nie pisnela nawet. miala lyse plecki i duzy lupiez- uczulenie na pchly, juz zarosla, lupiez zostal. byla na izolatce. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/sam5362h.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9974/sam5362h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/sam5351.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1739/sam5351.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/sam5349.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/903/sam5349.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Dolnośl.zapomniane pokopalniane miasto a w nim samotne psy i mała sunieczka potrzebgny DT[/QUOTE] Jeżeli dogramy pewne sprawy to sunia przyjedzie do mnie do BDT. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Anula wysłałam Ci pw. A gdzie ten dom tymczasowy będzie?Jakie koszty?Czy za karme?[/QUOTE] Jeszcze nie wiadomo,na dzień dzisiejszy jest zarezerwowany hotelik u zuziM-zawsze coś nic nic,zresztą i z hotelikami też jest bardzo ciężko. Pozwolę sobie przytoczyć pw odnośnie umowy: [B] Umowa [/B] [INDENT] Kochana piszecie umowe tzn: Dnia tego i tego został przekazany na tymczasową opiekę pies (imie np. cecha charakterystyczna )do imie nazwisko i numer dowodu adres gdzie będzie przebywał Adres . Opiekunem psa jest wpisujecie np. Docha (jej dane) numer telefonu . Pies ma szczepienia został odrobaczywiony. I możecie też napisać od kiedy do kiedy pies będzie przebywał. Jeżeli opiekunka psa znajdzie dom stały dla Psa nie ma prawa go wydać bez wiedzy wpłasciciela(opiekuna psa) [/INDENT] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Cioteczki pomóżcie kajak.Kto założy wątek?Kaja chce wziąć psiaka na DT! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Tak jak pisała docha.Pojedzie do Orlena,porobi fotki i sprawdzi czy reaguje na to imię co jest w ogłoszeniu,następnie zadzwoni do Państwa.Na pewno to by było zakończenie historii Orlena super,gdyby rzeczywiście Orlen był tym psem zaginionym.Na fotkach widać,że był on obcinany nie fachowo nożyczkami ale to chyba obcinali go pracownicy stacji paliw.On w rzeczywistości powinien mieć dłuższy włos.Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądał po spa. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
W Wałbrzyskim schronisku jest takie cudo! kudlata, pocieszka taka mlodziutka [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8800/sam5247.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3217/sam5232.jpg[/IMG] Może ktoś pomoże! [url]http://www.dogomania.pl/threads/173705-Dolno%C5%9Bl.zapomniane-pokopalniane-miasto-a-w-nim-samotn******.Szukamy-WOLONTARIATU/page51[/url] post 1267 -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Cioteczki! Kto posiada wzór umowy przekazującej psa do DT!Prosi oto Docha. Napisałam prośbę o pomoc Orlenowi do czerdy.Może przybędzie na wątek. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
No Ciocia Bogusik takie bidy jak Denisek,Fifi i Orlen bardzo kocha i szybko przybyła aby ratować jakoś Orlena.Kurcze będzie ciężko uzbierać kasę na hotelik. Docha ile kosztuje hotelik u zuziM. Dogo07 prosiłam o zaglądnięcie na wątek. Docha a może warto zadzwonić do tych Państwa,nieraz zdarzają się cuda,że jak to nie ich piesek to może naszego Orlena zaadoptują. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Chyba wet przy czipowaniu wprowadza dane właściciela do Bazy Danych,póżniej jak pies przechodzi do innego właściciela to trzeba w bazie danych zmienić.Docha załóż Orlenowi książeczkę,ponieważ można wkleić w nią nr.czipa i opisać psa i jakie szczepienia będzie miał,nawet odpchlenie.Niech Orlen chociaż namiastkę ma coś własnego,bo w tej chwili praktycznie nie ma nic. -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Myślę,że Denisek się nie obrazi bo ma już swój wymarzony domek-taka bida jest w potrzebie: [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/218092-Orlen-kud%C5%82acz-w-typie-rasy-PON-szuka-na-CITO-dt-Dolny-%C5%9Al%C4%85sk[/url][/U] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Kado wynalazła takie ogłoszenie,może to rzeczywiście Orlen: [URL]http://wroclaw.olx.pl/zaginAl-pies-iid-189583960[/URL] Nie doczytałam,może Orlen ma czip. -
........................
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Orlen sięga do kolana ma gdzieś w przybliżeniu 50cm w kłębie.Jest wychudzony.Orlen jest bardzo ładny. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ciocie zapraszam do takiej bidy a Floreczka bardzo przepraszam za zaśmiecanie wątku-więcej nie będę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218092-Orlen-kud%C5%82acz-ze-stacji-paliw-b%C5%82aga-o-DT-na-CITO?p=18043515#post18043515[/url] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Jutro będzie czynna normalnie Lecznica a więc będzie wykąpany i chyba wyczesany.Wet określił jego wiek na 2-3 lata.Siedzi zamknięty w klatce. Może jutro docha odwiedzi Orlena i porobi mu fotki bo będą potrzebne bardzo do ogłoszeń. Myślę,że trzeba się skupić na ogłaszaniu chłopaka bo szkoda go,nie wiadomo co z nim będzie.Ile będzie mógł przebywać w Lecznicy.Pobyt w Lecznicy chyba płatny jest. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Jestem na wątku Orlena.Moim zdaniem Orlen jest bardzo w typie rasy PON.Może docha coś napisze więcej. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Takie wiadomości dostałam od Państwa. Witam Państwa. Mam nowe wieści o Atenie. Byliśmy z nią u weterynarza. Atena bardzo to przeżyła. Jest zdrowa, waży 8,50 kg. Ponieważ trochę się drapie , dostala zastrzyk ze sterydem. Poznajemy się z Ateną nawzajem. Na spacerze , mimo że jest na długiej smyczy, bardzo nas pilnuje.Jest bardzo grzeczna . Nakupiliśmy wiele dobrego do jedzenia, lecz nie wiemy jakie są jej smakołyki. Nie zauważyliśmy aby szczególnie za czymś przepadała /oprócz kiełbasek dla piesków w opakowaniu/ Ale gdy ma ochotę, to zjada i suchą karmę i to co jej przygotujemy. Dużo pije, ale u nas jest ciepło. To tyle najnowszych wieści o Atenie. Serdecznie Państwa pozdrawiamy Joanna i Jan K. -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Jeżeli identyfikator jest grawerowayy to okej,natomiast jak tylko malowany to do kitu bo szybko farba zejdzie,że nie wart jest nawet złotówki.