-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Ja też uważam,że sprawę autoszczepionki trzeba doprowadzić do końca bo gronkowiec Deniskowi nie pozwoli spokojnie żyć. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Tak PONy takie są,potrzebują dużo ruchu i bycia non stop z człowiekiem,wtedy czują się świetnie,są wesołe pychol cały czas się śmieje,są fantastyczne,bardzo zżyte z człowiekiem i z inwentarzem jeżeli takowy jest.Wiem coś o tym bo kiedyś miałam PONa.Przecudowny pies,mądry,kontaktowy,opiekuńczy w stosunku do człowieka i zwierząt.Kocham PONy. -
Ja też czekam na fotki.
-
Goldi trzęsąca kruszynka pomóżmy bo nie przetrwa zimy
Anula replied to kajak's topic in Już w nowym domu
Tak teraz tylko ubranko bo Goldi osłabiony jest może się przeziębić.Ja kupuję w aptece Olekardin 3-6-9+E.Jest to olej rybi i witamina E na oczka.Kapsułkę albo podaję w paszrecie albo przełuwam i dodaję do gotowanego jedzonka,Polecam. Kajak jesteś Wielka-dziękuję! -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wysyłam obrożę i smycz.Jeżeli obroża by była za duża,można ją zmniejszyć po prostu uciąć i zszyć.Ale mam nadzieję,że będzie dobra. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Cioteczki!Ja mam z każdym domem kontakt,że to jest nie tak,że po wyadoptowaniu psa kontakt zanika-nie.Jestem może nie w ciągłym kontakcie ale jestem w kontakcie.Jeżeli coś jest nie tak zaraz włączam się w pomoc.Chyba moje tymczaski do końca mojego życia będą ze mną. -
[quote name='MARCHEWA']Dziękujemy ci Anula,że jesteś z nami.Bez twojej pomocy kilka piesków z naszego schronu nie miało by szansy na normalne życie;)[/QUOTE] Teraz trochę spasowałam.Fifi mnie wykończył finansowo a wiadomo,że jak jedzie do mnie jakaś bida ze Szczytna to są duże koszta nie tylko z mojej strony..Teraz przyjeżdża do mnie sunia z Wałbrzycha-bliżej mnie jest Wałbrzych a tym samym koszta mniejsze.Pomimo to jestem myślami z Wami. Benio mi nie daje po nocach spać.
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Kora nie wydawaj pieniążków na obrożę i smycz.Szkoda każdej złotówki bo tak ciężko ją uzbierać.Ja mam nowe smycz i obróżkę.Albo zaraz wyślę na podany adres lub przekażę jak będę odbierać Maję w Jaworze.Jak uważasz? -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Dobrze by było mu przyciąć grzyweczkę,prawie oczek nie widać.Dredzik szczęśliwy kanapowy piesek. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Z opisu o Florku widać,że chłopak nie miał lekkiego życia. -
O tym powinien zadecydować wet.Sądzę,że jak jutro pójdziesz z sunią do weta to wszystko wet ustali,przebada sunię izadecyduje co i jak. Może damy suni na imię MAJA - co sądzicie Cioteczki -taka malutka Majeczka.
-
Może kkasiar by ją wzięła do DT szkoda kruszynki zbliża się zima a w schronie wiadomo jak jest.Może nie jest taka starowinka oczka ma błyszczące.
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Cioteczki prawda,że śliczny niunio!Wkradła mi się jedna fotka jeszcze ze Stacji Paliw.Docha to i tak super obcięty nasz Orlen - dobrze,że nie do skóry jak to się często zdarza. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
I jeszcze! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45515413_dsc07123.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45515457_dsc07121.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45515488_dsc07125.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45515539_dsc07127.jpg[/IMG] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
I jeszcze nasze śliczności! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45514301_20111117343.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45514356_dsc07119.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45514450_dsc07114.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45514400_dsc07122.jpg[/IMG] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Nasz Orlenek przecudowny! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513213_dsc07105.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513244_dsc07109.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513286_dsc07106.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513327_dsc07108.jpg[/IMG] -
[quote name='Rewelacja']Anula, a czemu jest niekastrowany? bo nie widziałam odpowiedzi?[/QUOTE] To cała historia tylko krótko napiszę,że TZ nie wyraża zgody.
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Docha,dostałam namiary na domowe DT w Dzierżoniowie.Może do michelle04 napiszesz i wypytasz się o warunki.Jeżeli oczywiście jesteś dalej zainteresowana. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Tak Orlen to bardzo twarde imię a on jest taki miziak,że mi też bardzo podoba się Ori.Zresztą lubię miękkie imiona i zdrobniałe takie przyjemne dla ucha. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']Aniu, leżał na stole operacyjnym, był w trakcie polerowania ząbków,wyglądał nieatrakcyjnie. Dziewczyny w przychodni nie pomyślały aby go sfotografować przed operacją. Jutro spróbujemy, ale pewnie będzie z kołnierzem. Sama chciałabym mieć nowe zdjęcia do banerka.[/QUOTE] Szkoda,że nie ma fotek po spa.Teraz dziesięć dni go czeka kołnierz.Bardzo mi go szkoda bo pies w kołnierzu fatalnie się czuje a jak się zdejmie na spacer to wciąż trzeba podciągać na szelkach psa aby nie kierował głowy tam gdzie nie trzeba.No i z jedzeniem też nie za bardzo bo miseczkę trzeba trzymać w kołnierzu.Ale sądzę,że ma dobrą opiekę i jakoś to przetrzyma. -
Moja tymczasowiczka Liwia jechała aż z Olsztyna z przesiadką w Śremie po ośmiu dniach po sterylce.Szwy ściągał mój wet.Jednak muszę zaglądnąć na wątek Liwii i popatrzeć.Na razie imienia nie mam,może ktoś podpowie,dzisiaj nie myślę kompletnie jestem zmęczona rodzinnymi problemami.Może jutro będzie lepiej.
-
Ja suni niesterylizowanej nie wezmę.Tak jak pisałam musi być wysterylizowana aby mogła przyjechać do mnie.Mój rezydent nie jest kastrowany to tym bardziej.Do sterylki oczywiście dołożę się ale też nie całościowo.Odbiorę z Jawora tak jak wcześniej pisałam.