Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Ja też uważam,że sprawę autoszczepionki trzeba doprowadzić do końca bo gronkowiec Deniskowi nie pozwoli spokojnie żyć.
  2. Tak PONy takie są,potrzebują dużo ruchu i bycia non stop z człowiekiem,wtedy czują się świetnie,są wesołe pychol cały czas się śmieje,są fantastyczne,bardzo zżyte z człowiekiem i z inwentarzem jeżeli takowy jest.Wiem coś o tym bo kiedyś miałam PONa.Przecudowny pies,mądry,kontaktowy,opiekuńczy w stosunku do człowieka i zwierząt.Kocham PONy.
  3. Ja też żegnam się z moim Miętulińskim.Jest mi bardzo prxzykro i źle,że Miętuska nie ma wśród nas.Żegnaj kochana,mała kruszynko!
  4. Jak się nie zakochają to i bardzo dobrze to znaczy,że nie ten dom jest dla suni.Jednak myślę,że się zakochają na bank.Sunia jest śliczna a jeszcze w ubranku będzie jeszcze piękniejsza .Jednym słowem cudo!
  5. Ja też czekam na fotki.
  6. Tak teraz tylko ubranko bo Goldi osłabiony jest może się przeziębić.Ja kupuję w aptece Olekardin 3-6-9+E.Jest to olej rybi i witamina E na oczka.Kapsułkę albo podaję w paszrecie albo przełuwam i dodaję do gotowanego jedzonka,Polecam. Kajak jesteś Wielka-dziękuję!
  7. Dzisiaj wysyłam obrożę i smycz.Jeżeli obroża by była za duża,można ją zmniejszyć po prostu uciąć i zszyć.Ale mam nadzieję,że będzie dobra.
  8. Cioteczki!Ja mam z każdym domem kontakt,że to jest nie tak,że po wyadoptowaniu psa kontakt zanika-nie.Jestem może nie w ciągłym kontakcie ale jestem w kontakcie.Jeżeli coś jest nie tak zaraz włączam się w pomoc.Chyba moje tymczaski do końca mojego życia będą ze mną.
  9. [quote name='MARCHEWA']Dziękujemy ci Anula,że jesteś z nami.Bez twojej pomocy kilka piesków z naszego schronu nie miało by szansy na normalne życie;)[/QUOTE] Teraz trochę spasowałam.Fifi mnie wykończył finansowo a wiadomo,że jak jedzie do mnie jakaś bida ze Szczytna to są duże koszta nie tylko z mojej strony..Teraz przyjeżdża do mnie sunia z Wałbrzycha-bliżej mnie jest Wałbrzych a tym samym koszta mniejsze.Pomimo to jestem myślami z Wami. Benio mi nie daje po nocach spać.
  10. Kora nie wydawaj pieniążków na obrożę i smycz.Szkoda każdej złotówki bo tak ciężko ją uzbierać.Ja mam nowe smycz i obróżkę.Albo zaraz wyślę na podany adres lub przekażę jak będę odbierać Maję w Jaworze.Jak uważasz?
  11. Dobrze by było mu przyciąć grzyweczkę,prawie oczek nie widać.Dredzik szczęśliwy kanapowy piesek.
  12. Z opisu o Florku widać,że chłopak nie miał lekkiego życia.
  13. O tym powinien zadecydować wet.Sądzę,że jak jutro pójdziesz z sunią do weta to wszystko wet ustali,przebada sunię izadecyduje co i jak. Może damy suni na imię MAJA - co sądzicie Cioteczki -taka malutka Majeczka.
  14. Może kkasiar by ją wzięła do DT szkoda kruszynki zbliża się zima a w schronie wiadomo jak jest.Może nie jest taka starowinka oczka ma błyszczące.
  15. Cioteczki prawda,że śliczny niunio!Wkradła mi się jedna fotka jeszcze ze Stacji Paliw.Docha to i tak super obcięty nasz Orlen - dobrze,że nie do skóry jak to się często zdarza.
  16. I jeszcze! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45515413_dsc07123.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45515457_dsc07121.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45515488_dsc07125.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45515539_dsc07127.jpg[/IMG]
  17. I jeszcze nasze śliczności! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45514301_20111117343.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45514356_dsc07119.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45514450_dsc07114.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45514400_dsc07122.jpg[/IMG]
  18. Nasz Orlenek przecudowny! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513213_dsc07105.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513244_dsc07109.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513286_dsc07106.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513327_dsc07108.jpg[/IMG]
  19. Ja też czekam na wieści.Cioteczki jestem z Wami i zawsze będę kibicować Wam i nie tylko!
  20. [quote name='Rewelacja']Anula, a czemu jest niekastrowany? bo nie widziałam odpowiedzi?[/QUOTE] To cała historia tylko krótko napiszę,że TZ nie wyraża zgody.
  21. Docha,dostałam namiary na domowe DT w Dzierżoniowie.Może do michelle04 napiszesz i wypytasz się o warunki.Jeżeli oczywiście jesteś dalej zainteresowana.
  22. Tak Orlen to bardzo twarde imię a on jest taki miziak,że mi też bardzo podoba się Ori.Zresztą lubię miękkie imiona i zdrobniałe takie przyjemne dla ucha.
  23. [quote name='docha']Aniu, leżał na stole operacyjnym, był w trakcie polerowania ząbków,wyglądał nieatrakcyjnie. Dziewczyny w przychodni nie pomyślały aby go sfotografować przed operacją. Jutro spróbujemy, ale pewnie będzie z kołnierzem. Sama chciałabym mieć nowe zdjęcia do banerka.[/QUOTE] Szkoda,że nie ma fotek po spa.Teraz dziesięć dni go czeka kołnierz.Bardzo mi go szkoda bo pies w kołnierzu fatalnie się czuje a jak się zdejmie na spacer to wciąż trzeba podciągać na szelkach psa aby nie kierował głowy tam gdzie nie trzeba.No i z jedzeniem też nie za bardzo bo miseczkę trzeba trzymać w kołnierzu.Ale sądzę,że ma dobrą opiekę i jakoś to przetrzyma.
  24. Moja tymczasowiczka Liwia jechała aż z Olsztyna z przesiadką w Śremie po ośmiu dniach po sterylce.Szwy ściągał mój wet.Jednak muszę zaglądnąć na wątek Liwii i popatrzeć.Na razie imienia nie mam,może ktoś podpowie,dzisiaj nie myślę kompletnie jestem zmęczona rodzinnymi problemami.Może jutro będzie lepiej.
  25. Ja suni niesterylizowanej nie wezmę.Tak jak pisałam musi być wysterylizowana aby mogła przyjechać do mnie.Mój rezydent nie jest kastrowany to tym bardziej.Do sterylki oczywiście dołożę się ale też nie całościowo.Odbiorę z Jawora tak jak wcześniej pisałam.
×
×
  • Create New...