-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Mikro piesek dochodzi do zdrowia .DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC:)
Anula replied to RUDA ZUZIA's topic in Już w nowym domu
Już przelałam 20zł tyle tylko mogłam bo Fifi też potrzebuje pomocy.A za Lakusia trzymam mocno kciuki i oby szybko nazbierała się całkowita kwota potrzebna do zabiegu.Będę zaglądać do Lakusia i śledzić jego losy. -
Mikro piesek dochodzi do zdrowia .DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC:)
Anula replied to RUDA ZUZIA's topic in Już w nowym domu
Podajcie Cioteczki nr.konta też coś wpłacę bo wiem jak cenna jest w takim przypadku każda złotówka,taki sam mam problem i proszę o pomoc gdzie się da. [url]http://www.dogomania.pl/threads/207570-Potrzebna-ka%C5%BCda-z%C5%82ot%C3%B3wka-na-operacj%C4%99-Fifiego.-Ma-dom-ale-koszt-zabiegu-ogromny[/url]. -
Może porozwieszać plakaty o znalezieniu piesia.
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wpadłam do swojego weta z zapytaniem o gronkowca,a więc tak:jeżeli pies jest w trakcie leczenia i pilnowania zaleceń weta tj.częste przemywanie uszów i podawanie antybiotyku to jest minimalna szansa na zarażanie,podkreślił bardzo mocno solidna opieka pod względem farmakologicznym i pod względem czystości utrzymania psa w jego legowisku.Pies powinien przebywać w ciepłym miejscu wtedy jest o wiele większa szansa na szybkie wyleczenie,gronkowiec lubi niskie temperatury.Jest bardzo za szczepionką jeżeli po przeprowadzonej kuracji antybiotykowej nie będzie poprawy.On nie miał przypadku aby podawać autoszczepionkę,ponieważ wszyscy jego pacjenci po podaniu antybiotyku pozbyli się gronkowca ale też przebywali w dobrych warunkach.Na koniec stwierdził,że nie może dać 100% gwarancji na to,że drugi pies się nie zarazi bo to w bardzo dużym stopniu zależy od opieki nad psem i utrzymaniu czystości. -
Marta,Beatka!Jeżeli macie możliwość to informujcie na wątku jakie piesie poszły do domku a jakie piesie nie i jeżeli to możliwe to opisy i foty nowych dawajcie.Na wątku jest Skarb w postaci Liki-pomóżcie jej i sobie.Lika serdeczne dzięki za ogłoszenia.W schronie tyle tych bid jest,że ręce opadają a o współpracy już nie wspomnę.Lika jeszcze raz dziękuję za pomoc.
-
Klamka zapadła,Diego u fryzjera i teraz bardzo dużo będzie od niego zależeć,czy będzie chciał trochę pracy włożyć w fryzurę, czy też nie i ogoli na łyso. W tym hoteliku są jakieś pomieszczenia dla psów ogrzewane?Mam nadzieję,że są i Diego po kąpieli i fryzjerze trafi do takiego pomieszczenia.Noce są już zimne.
-
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
I ja też zaglądam wieczorkiem do Afry.Cieszę się,że minęło najgorsze to co było.Zdrowiej sunieczko. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']czyli OK. My za bardzo przeżywamy losy psiaczków.Po prostu jesteśmy z lekka szurnięte.[/QUOTE] Poker bardzo dobrze to określiłaś.Rzeczywiście chyba tak jest! -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
To już po zabiegu!Oby było wszystko w porządku.Trzymam za Dredzika kciuki. -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
A wiecie już Cioteczki do jakiego hoteliku by miał trafić Lolo? Kurcze,mój Denisek nie może znaleźć domku,bym chętnie przeniosła deklarację na Lola. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Rozmawialiśmy z Państwem,po prostu napisali tak jak się w tej chwili zachowuje Atena nie ukrywając nic.Nie mają zamiaru absolutnie oddać Ateny.Pozdrawiają wszystkich wraz z Ateną.Będzie dobrze. -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Nie byłam w Schronisku i nie wiem ale dla mnie to Benek na bank nie dojada,a może też jest chory.By musiał mieć osobny kojec i podawane jedzonko i wtedy by było wiadomo.No ale kto oto zadba-to jest niemożliwością jak tam jest tyle psów bo o ile wiem to 300,że nikt nie zajmie się jednym psem.Dlatego szukamy na cito jakiejkolwiek pomocy dla tego psa.Gdyby dobrze wyglądał nikt by nie zakładał raczej mu wątku,jedynie by był ogłaszany. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Ja też tak przypuszczam,że tęskni za nami,za Mikim.Liwia nigdy na mnie nie warczała,nawet jak na siłę ją wyciągałam ze szpaleru tuj bo szczekała niemiłosiernie na kotka sąsiadów.No ale miejmy nadzieję,że z biegiem czasu się wszystko jakoś ułoży.Państwo też bardziej poznają Liwię,jej zachowanie i będzie dobrze. -
Jaanna bardzo dziękuję za poświęcenie,za czas i za przygarnięcie suni do DT.Jesteś kochana i niesamowita w swoim działaniu!Teraz już chyba wszyscy odżyją!
-
[quote name='morisowa']Sunia opuściła schronisko bez żadnych problemów :) Poza tym dziś miała lepszy apetyt, leki chyba zaczęły pomagać. Pojechała w super ocieplonym transporterze, jaanna019 przygotowała się jak na wielkie mrozy ;)[/QUOTE] No i super.Babulinka przynajmniej nie zmarznie a jest przeziębiona.
-
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki jeżeli chcecie Dredzika golić to uzgodnijcie to z Państwem,czy wyrażają zgodę,ponieważ przyszli adoptujący widzieli fotki Dredzika z długim włosem i na bank będą zaskoczeni jego fryzurą.Spotkałam się przy adopcji z takim stwierdzeniem,na fotkach wyglądał,wyglądała inaczej na zdjęciach, albo byśmy sami go mogli obciąć.Dlatego zwracam na to uwagę. W tej chwili już nie sprzyja pogoda aby obcinać psa z długą sierścią.Pies przyzwyczajony do grubej okrywy może się przeziębić. -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Te dredy przy pyszczku może można wyczesać i grzyweczkę przydało by się skrócić bo oczek nawet nie widać, a Dredzik nie widzi świata. -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Na te pytania jedynie może chyba odpowiedzieć Marchewa.To schronisko jest specyficzne i nie wiadomo czy się da pomóc Benkowi. -
Sądzę,że Jamor to fajny gość i pomoże.W wielu wypadkach pomagał.Na jego stronie jest też nr.tel. do Hotelu.
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Tyle co wiem to moje tymczaski znalazły domki z tablica,morusek, allegro i Metro,może na tych portalach umieścić ogłoszenia. -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Pieniążki zostały przelane na transport Dredzika.Tak chciałam poznać Dredzika i pomóc no ale nie udało się,jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to,że Dredzik będzie miał swój domek i nikt go już nie porzuci.Trzymam zaciśnięte kciuki za udaną adopcję. -
Wiem,że dogomaniackie psy trafiają do Hotelu u Jamora w Warce.Może jego poprosić o informację.