Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Zapisuję sobie sznaucerownię.Tak mi się marzy dom dla Malika-jest śliczny.
  2. Lika zrób jej badanie moczu,wtedy już będzie można wykluczyć chorobę i zająć się na spokojnie z czystym sumieniem nauką czystości.Bo zdrowy pies na spokojnie przetrzymuje całą noc mocz a Ty piszesz,że rano wdeptujesz w siki.Dla mnie coś jest nie tak.Następna sprawa,szkoda,że jeszcze nie ma Gaja ocieplacza bo by można z nią zaliczyć dłuższy spacer np.godzinny i wtedy zaobserwować ile razy sika i czy w ogóle sika tam gdzie psy się załatwiły.Jak nie będziesz mogła jej złapać moczu to zbierz z podłogi bo tak robią w schroniskach.
  3. [quote name='kora78']ok, tak zrobie, dziekuje za rade! mam rivanol w domu. majce stygnie juz makaron z mielonym i sercami. dzis skonczyla jesc ryz z puszka. a teraz chrapie leciutko, jak spi. Anula, zdecyduj ze mna, jakiego domu jej szukamy? taki dom studencki to mi troche nie pasuje, wolalabym emerytow....[/QUOTE] Mi też nie pasują studenci.Obracałam się trochę w tym świadku.Kupa towarzystwa,bardzo częste wychodne-takie zwariowane trochę życie ale w sumie fajne.Dla zwierzaka nie bardzo ma się czas no ale nie można też uogólniać.Jedno wiem na 100% ludzie na emeryturze mogą cały swój czas poświęcić psu,wiem coś o tym bo zaczęłam przyjmować moje kochane tymczaski jak przeszłam na emeryturę.Jednak nie można tylko brać pod uwagę emerytów ale też ludzi,których dzieci już zaczęły swoje życie.Te dwa domy moim zdaniem są najlepsze.Wiesz Kora nam się zawsze marzy wspaniały dom dla naszego bidulka.Dom pełen ciepła,przepełniony miłością do zwierząt tylko nigdy nie będziemy pewne po adopcji czy tak rzeczywiście jest.Ja do tej pory zawsze widziałam ludzi i rozmawiałam z nimi o moim tymczasowiczku,natomiast jest najgorszą sprawą to jak się wysyła psa nie widząc adoptujących,dlatego zawsze szukałam domu w woj.dolnośląskim ,jednakże trzy pieski były wyadoptowane poza nasze województwo ale ludzie przyjechali do mnie do domu w dwóch przypadkach a jednego osobiście zawiozłam do Olkusza.
  4. Spróbuj przemyć rivanolem,dobrze namoczonym płatkiem do twarzy,wtedy się odkleją włosy bardzo dobrze a na ranę też rivanol bardzo dobrze zrobi.
  5. I co byłaś u weta jakiegoś?Jaka diagnoza?
  6. Jestem na zaproszenie.Może Agusi wykupić pakiet ogłoszeń,tylko by musiał ktoś ułożyć tekst i podać na kogo ma być kontakt.
  7. Nie miałam siły przeglądać wszystkich stron ale tam są na pewno minimum dwa przepiękne kudłacze,trzeba kogoś ściągnąć od kudłaczy!
  8. [quote name='docha']Anula, myslisz, że wykastrowanego też by nie zaakceptował? On taki malutki drobniutki jest, normalnie serce się kroi.[/QUOTE] Dorotko!Sama widziałaś co było z Orlenem.Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło.Sama nie wiem co o tym sądzić,boję się bardzo,że może być podobnie z pudliszonem.Pudliszon nie jest wykastrowany.A gdyby był to też nie mam pojęcia jak by zachował się mój rezydent.Ja nie mogę wziąć psa a później zawozić z powrotem do schronu bo nie mam możliwości izolowania.Nie miałam bym sumienia zamykania w pokoju jednego czy też drugiego psa na dłuższą metę.Mojemu psu coś odbiło za co jestem wściekła.Pomagam pudliszonowi na ile mogę,wiem,że to zero no ale co mogę więcej zrobić.Nie umiem robić ogłoszeń-jestem w tym temacie tępa,jedynie wykupiłam(już jest zapłacone).Gdy by to było bliżej to bym podjechała z moim psem i sprawdziła ich na relacje między sobą.Tak mi szkoda pudliszątka bo on zimy nie przetrwa jak będzie tkwił w schronie.
  9. Zamówiłam 1 pakiet ogłoszeń dla pudliszonka tylko bardzo proszę Cioteczki podajcie na tym wątku tekst i fotki. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218077-Og%C5%82oszenia-tanio-ekspresowo-dla-Nemo-gt-do-4.12-godz.22.00?p=18117768#post18117768"]http://www.dogomania.pl/threads/218077-Og%C5%82oszenia-tanio-ekspresowo-dla-Nemo-gt-do-4.12-godz.22.00?p=18117768#post18117768[/URL]
  10. Ja bym wzięła go do siebie ale mój rezydent nie zgadza się z samcami a więc kaplica. Trochę po spamowałam na wątkach,może Cioteczki przybędą i coś pomogą.On nie może przez zimę być w schronie,wykończy się.
  11. Nasz Lolo za dwa tygodnie będzie nie do poznania zobaczycie Cioteczki jaki to będzie wspaniały pies. Cioteczki zaglądnijcie do tego pudliszonka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/url]
  12. Chyba Cioteczki zapomniały już o Orlenie nie zaglądają do naszego niunia,a Orlen dalej szuka domku. Cioteczki zaglądnijcie do tego pudliszona: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/url]
  13. Tak Lenka jest śliczna.Dobrze,że ma tak wspaniały domek,który wynagrodzi Lence dotychczasowe życie jakie miała. Cioteczki zaglądnijcie do pudliszonka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/url]
  14. Bingusio w tej kurteczce super wygląda.Ale galancik. Cioteczki i wujkowie zaglądnijcie do tego pudliszonka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/url]
  15. Ja też odwiedzam Kapselka.Kapselku jesteś śliczny! Cioteczki zaglądnijcie na ten wątek pudliszonka: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/URL]
  16. Ale Lakuś cudowny i szczurek też bardzo fajny.Lakusiu nie dostawaj głupawki bo może jeszcze się coś stać! Cioteczki zaglądnijcie do tego pudliszonka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/url]
  17. Tak dopiero teraz widać jaki to piękny jest pies. Cioteczki zaglądnijcie do tego pudliszonka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/url]
  18. Kajak cieszę się z dobrych wieści.Je to bardzo dobry objaw. Cioteczki zaglądnijcie do tego pudliszonka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/url]
  19. No to już mamy jakieś wieści.Będzie dobrze.Po odkarmieniu wyniki muszą się poprawić. Cioteczki zaglądnijcie do tego pudliszonka: http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28
  20. Cioteczki zaglądnijcie do tego pudliszonka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/url]
  21. Cioteczki może ktoś zajrzy do tego pudliszona. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Przerzucony-przez-mur-schroniska-Pudliszon-%28[/url]
  22. [B]DEKLARACJE:[/B] Energy - 100zł - pudelkowa skarbonka Coronaaj - coś? Satrina - 1/2 z bazarku Poker - bazarek Kora78 - 50zł min. po Rufim [B]A TO GRATISY[/B] Kora78 - 11zł wet (Wałbrzych) Anula - 60zł wet (Wałbrzych) Anula - transport Anula - obróżka i smycz,majteczki,Vivisol [B]WYDATKI:[/B] Kora78 - 71zł wet (Wałbrzych) [B]WPŁATY:[/B] Energy - 100zł - pudelkowa skarbonka 19.12.11 Coronaaj - 40zł - 04.01.11 [B]STAN KONTA: [/B]140zł [B]ZWROT[/B] do pudelkowej skarbonki w kwocie 140zł - 09.01.11 [B]STAN KONTA:[/B] 0zł [B]Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za pomoc Majeczce![/B]
  23. Tak,tak mocno trzymam kciuki za nasze cudeńko.
  24. A może jednak ktoś założy pudliszonowi wątek nawet z takimi fotkami jakie są,zawsze jest większa szansa na znalezienie mu domu albo BDT.Bardzo proszę,tak mi ten chłopak leży na sercu.
×
×
  • Create New...