Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Kora fajnie,że nocka przebiegła spokojnie,o co się bardzo martwiłam.Będzie już dobrze. Majeczka otrzyma 50% ze sterylkowej skarbonki! Ja pokryję brakującą sumę tak aby Kora nie musiała nic dokładać ze swojej kieszeni.Wystarczy,że Maja przebywa u Cioteczki i ma wspaniałą opiekę,za którą wielkie całuski ode mnie. Natomiast jeżeli nowy domek zaoferuje pomoc finansową to wcale się nie pogniewamy.
  2. Lika ja nie wiem do końca czy to jest tak z tym zarażaniem innych zwierząt.Ja miałam kota ze świerzbem w uszach,był oczywiście leczony i szybko został wyleczony.W domu przebywał jeszcze jeden kot i pies.Żadne ze zwierząt nie podłapało świerzba bo sprawdzałam u weta.Należy myć tylko często ręce aby dotykając chore zwierze nie przenieść na rękach na drugie.Teraz są bardzo skuteczne leki i to dziadostwo bardzo szybko likwidują.Gorszą sprawą jest gronkowiec bardzo ciężki do wyleczenia no ale mam nadzieję,że Gaja go nie ma.
  3. DENIS wstawiony na metamorfozy!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy?p=18107399#post18107399[/url]
  4. Anula

    Metamorfozy

    To ja wstawię Denisa,który kilka lat przesiedział w schronie.Dzięki zaangażowaniu wspaniałych ludzi o wielkich sercach tak egzystował dawniej a teraz jest już w swoim domku. [IMG]http://oi40.tinypic.com/rjeeky.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5854/18024912104217796958010.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7962/pb300019.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8642/pb300017o.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5728/pb300098.jpg[/IMG]
  5. Ja też witam serdecznie Panią Anię.Serdeczne dzięki za wiadomości o naszym Lolito.Te wiadomości i fotki to jak miód na serce.Jeszcze raz dziękuję.Lolito tak bardzo potrzebował DT i ciepła.Będzie dobrze Pani Aniu jak już nie obsikuje.Fotki są cudowne a Lolito przepięknościowy na tych fotkach.Jak się goi ręka?
  6. [quote name='kora78']Anulka, ja tak juz kombinuje, zebyś po Maji....... ;)[/QUOT] Niestety wszystko się pogmatwało,poprzewracało do góry nogami w mojego rezydenta łebku.Zaczął napadać na psy.Był incydent niedawno,że nie wpuścił na posesję ani do domu psa fakt,że większego od siebie.Spotkanie nastąpiło na wolnym terenie.W domu tragedia,doskakiwał do niego z taką wściekłością i zajadłością,że baliśmy się,że dojdzie do jatki.Małego musieliśmy odizolować tj.wyprosić na dwór.Pierwszy raz coś takiego się stało.Po prostu mały oszalał.I teraz mam wielkie obawy czy mogę brać na DT samce.Zdecydowałam,że nie jedynie sunie.Jestem przerażona jego zachowaniem bo do tej pory u mnie były samce i nie takie małe ale nic nigdy nie zaistniało niepokojącego ze strony mojego psa.Dobrze,że to się jednak teraz ujawniło a więc niestety pudliszon jest samcem i w związku z tym BDT jest u mnie nie realne.
  7. Cioteczki kto ma Deniska ze schronu fotki bo na pierwszej stronie są z hoteliku.Chciałam Deniska umieścić na metamorfozach.Może ktoś ma fotki i umieści naszego Kudłacza!
  8. [quote name='kora78']wszystko ok. nie pisze, bo miziam malutka, pod paha mi lezy na lozku. trzesie sie wciaz, okryta 3 kocami. juz chce wstawac[/QUOTE] Dzięki Kora za wieści.Maja jest pod wspaniałą opieką.Będzie dobrze,musi być!
  9. Musi się Lika wypowiedzieć,chyba ktoś obiecał.Myślę,że cena od 40 do 50zł zależy w jakim sklepie.Ale myślę,że Lika jeżeli ma kupić to tylko Ona bo ma sunię pod ręką.
  10. Kora nie pisze.Kurcze już zaczynam się martwić na poważnie.
  11. Wieso to co proponujesz to na suche dni i bezwietrzne.Oczywiście dobrze,że i taki będzie miała Gaja.Jednak najlepsze jest ubranko z polaru a na wierzchu ortalion nieprzemakalny.Już idzie zima i ja widzę tylko takie. Jak ubranko dla Gaji będzie długo szło to ja wyślę pieniążki Lice,niech kupi ubranko Gajci już.
  12. Lika a Gajunia ma jakieś ubranko?Bo jak nie ma to trzeba jej kupić.Kurcze ja mam ale duże.Już pytałam się wcześniej ale nie odpowiedziałaś.
  13. Docha zleciłaś badanie kału?Poker też miała takie przypadki z tymczaskami i wykryto włosogłówkę (mogłam coś pokręcić z nazwą).Pieski miały luźną kupę.Może Poker wejdzie na wątek Orlena to opisze.
  14. No to jutro będzie wiadomo po wynikach.A co wet mówił o zapachu z pyszczka,zwalił to na ząbki,czy coś sugerował innego.Moczu Lika nie robiłaś Gaji?
  15. Jednak bądźmy dobrej myśli,że zabieg przebiegnie pomyślnie.Trzymam kciuki za Korę i za Maję.Jestem z Wami myślami. Kora jak przywieziesz Maję okryj ją kocykiem i jak masz jakiś podkład to podłuż pod nią.
  16. Dzięki za zrozumienie moich postów. Ja tylko mam na względzie dobro Majeczki. Kurcze niepokoję się o Maję oby wszystko pomyślnie poszło.Nie za bardzo jestem za sterylką wieczorem bo dwie pierwsze doby są najgorsze a przed Majeczką noc. Tu taki wątek ledwo sunię odratowano: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216409-Afra-walczy%C5%82a-o-%C5%BCycie-krwotok-zatrzymanie-akcji-serca-D%C5%82ug-w-klinice-1200[/url]!
  17. Ja tylko chciałam podać przykład Amisia z hoteliku od zuziM.U zuziM przebywał w kojcu.Amiś jest starszym pieskiem nie widzi ani nie słyszy,został niedawno adoptowany do rodziny mieszkającej w bloku.Nie wiem czy jest wykastrowany ale nie podsikuje w domu.A więc coś w tym musi być,że nasz Lolo załatwia się w domu,może jest przeziębiony,też jego to spacerowanie po domu może być przyczyną zapalenia cewki moczowej.Moim zdaniem konieczne są badania.
  18. [quote name='Klauzunka'][B]Anula[/B] - wszystko ok !!!!!!! Wszyscy chcemy to wiedzieć, żadne kasowanie postów - taka informacja to warunek konieczny przed wydaniem psa, nawet przed wizytą. Dziękujemy Kochana, że czuwasz :)[/QUOTE] Szczerze pisząc ja już boję się cokolwiek pisać,ponieważ może to być źle odebrane,ale w przypadku mojego tymczasowiczka Filipka z Zamościa - dziewczyna cudowna była o wspaniałym sercu,chciała mieć bratnią duszę,w domu wychowywała się z pieskami,pisałam z nią na maila.Jednak Fundacja nie wyraziła zgody,zastawiała się tym,że gdyby dziewczyna musiała zmienić mieszkanie to niechętnie właściciele wynajmują mieszkania dla osób z psem,chodzi o podłogi,następnie drugim argumentem było to,że mieli takie przypadki,że pies lądował w schronie bo właściciel mieszkania nie wyrażał zgody na psa.W związku z tym Fundacja nie wydaje psów do adopcji osobom,które nie są właścicielami mieszkania.Wiem ze swojego doświadczenia,że to jest jedna z lepszych Fundacji i współpraca z nią była i jest wspaniała.
  19. A Pani wynajmuje mieszkanie czy jest właścicielką,ponieważ jeżeli wynajmuje to potrzebna jest zgoda właściciela na zamieszkanie psa.Miałam taki przypadek,że Fundacja Zamojska nie wydała mojego tymczasowicza na sublokatorkę,ponieważ bardzo często właściciele mieszkań nie wydają zgody aby przebywał pies w ich mieszkaniu.Jeżeli napisałam coś nie tak to wykasuję post.
  20. To może Pani zasponsoruje sterylkę chociaż w części,jeżeli jej się sunia spodoba!
  21. Może Cioteczki doradzą jakąś mądrą Lecznicę aby nie płacić za bezsensowne wizyty.
  22. [quote name='coronaaj']Jestem ale musze poczytac.[/QUOTE] Dzięki Cioteczko,że jesteś na wątku.Pudliszon nie ma założonego wątku.Może ktoś pomoże aby pudliszon ujrzał światło dzienne!
  23. Ja też trzymam mocno kciuki za Lakusia.Jestem myślami z Wami.Musi być dobrze!
  24. Lika -będzie dobrze,trzeba Gaji dać trochę czasu w oswojeniu się z nową sytuacją.Ona zrozumie gdzie się załatwia swoje potrzeby.Tylko czas.Na ile jest to możliwe wychodź z nią często.Gaja ma jakieś ubranko bo też może jej się kojarzyć wychodzenie na dwór z zimnem i nie chce załatwiać się na dworze.Ona jest wychudzona a więc jest jej zimno bo niby co ma ją grzać.Wychodź z Gają jak najpóźniej wieczorem no i też wcześnie rano jeżeli nie będzie ko.. w domku.
  25. Do Wrocławia najlepiej zadzwonić.Podadzą tel.do doktora i z nim bezpośrednio się umówić na wizytę.Ja tak zrobiłam w przypadku dermatologa.Super nie musiałam czekać w kolejce i przyjął nas doświadczony dermatolog.
×
×
  • Create New...