-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Napisz proszę:lol:ciekawe...[/QUOTE] Maja! Zaraz tłumaczę się bo mnie Kora zrówna z ziemią. Miała do mnie przyjechać Maja tymczasowiczka Kory i tak mi to imię przylgnęło do mnie,że moja niunia nosi takie imię i już na nie reaguje. No to trudno!Kora równaj mnie z ziemią tylko porządnym walcem abym za długo nie cierpiała! -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']no to pisz, jak ją nazywasz, co my tu bedziemy zamieszanie robic, ej[/QUOTE] Nie napiszę bo mnie zrównasz z ziemią! -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']tak, naprawde napisze do kizi pm o tytule, niech sie wstydzi :D sliczna suniunka nasza, ale fuksiara na calego, ze jest u Anuli! czyli imie Daisy zostaje? super kubrak i kolor ladny :) a te lapke macalas troche, ogladalas? tylko ona taka zmiazdzona? nie utyka na nią na pewno?[/QUOTE] Cioteczko niech zostanie imię Daisy bo i tak to nie ma znaczenia,ja i tak inaczej moją niunię już nazywam a przyszli adoptujący też mogą zmienić jej imię. Tak łapkę macam kilka razy dziennie,ona bardzo lubi jak jej się łapki międoli.Ta łapka ją nie boli ani pazurek,nie kuleje,biega normalnie.Myślę,że nie ma co ruszać pazurka,on wcale nie razi i nie przeszkadza,tylko oczywiście trzeba o niego dbać i przycinać.Nasza niunia jest bardzo kochana,teraz też mam za sobą sublokatorka na fotelu. Wszystko jest okey,nie załatwia się w domu,ładnie je,dodaję do jedzonka jeszcze siemię lniane,jutro dostanie jeszcze coś na osłonę żołądeczka i wątróbki bo zaczęłam podawać antybiotyk.Za dwa trzy dni włączę witaminki.W następnym tygodniu jak się skończy antybiotyk pójdę z małą do weta.Malutka jest słodka oby wszystkie takie tymczasowiczki były. Będzie nauka komendy zostań w domku,myślę,że pojmie szybko bo już komendę zejdź doskonale rozumie,także siad i daj łapkę,idziemy. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
W Szczytnickim Schronisku są takie malutkie dwie sunie Frida i Daisy-może ktoś pomoże im. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB!!?p=18205855#post18205855[/url] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8065/16694600.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9981/15523915.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219547-Daisy-%C5%9Bliczna-kud%C5%82ata-sunia-szuka-pilnie-domu.W-schronisku-nie-daje-rady-ok.olsztyna?p=18206523#post18206523"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...3#post18206523[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HrXJhfDmo88/TtYWIhSts7I/AAAAAAAAEIc/ynqmm7jFU5Y/s500/DSC03735.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aGE6HIXRkVw/TtYWP8TJcGI/AAAAAAAAEIo/yrwnXmfweZk/s500/DSC03743.JPG[/IMG] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam do Daisy,takie maleństwo powinno mieć swój domek na cito. Wstawiłam malutką na kudłacze w potrzebie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page245[/url] -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']pięknie wygląda w czerwieni :) Aniu, skąd wytrzasnęłaś taki śliczny kubraczek?[/QUOTE] Ach! Kupiłam na cito w sklepie zoologicznym u nas.W domu mam trzy ale są dla Daisy za małe,ona potrzebuje 40 rozmiar.Daisy ma chore uszy i przerzedzoną sierść, a rano i wieczorem jest zimno i wieje,że kubrak jest nieodzowny.Fotki robiłam rano i na źle ustawionym aparacie,a więc wyszły byle jakie,przyrzekam poprawię się. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Trochę wiadomości o Daisy.Przespała noc w legowisku koło mojego łóżka.Pojadła sobie śniadanko i poszliśmy na poranne fotki.Daisy nie opuszcza mnie na krok.TZ się boi,ponieważ Tz ma złamaną nogę i chodzi o kulach,raczej boi się kul.W czasie mojej nieobecności godzinnej w domu Daisy piszczała,szczekała,wyła,nie pomogło uspokajanie TZ.Daisy nie zna komend,a więc wszystko przed nami.Jest bardzo fajna,kontaktowa,przemiła,da sobie grzebać w misce,w uszkach,czesać.Dzisiaj następną partię dredów trochę wyczesaliśmy,zostały jeszcze łapki do poprawienia.Uszka bez zmian,dzisiaj wieczorem będzie miała zaserwowany antybiotyk i czyszczone uszka. A oto Daisy w nowym kubraczku. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45963242_img_1888.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45963257_img_1895.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45963322_img_1899.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45963336_img_1900.jpg[/IMG] -
Już zrobiłam przelew 21zł za trzy pakiety ogłoszeń dla Łatka.Juranda i Benka tylko potrzeba tekstu i fotek.Podeślesz Aneciu? [url]http://www.dogomania.pl/threads/218077-Og%C5%82oszenia-dla-Nemo-gt-do-4.12-godz.-22.00-Zako%C5%84czone!/page23[/url]
-
[quote name='anetek100']dobrze Aniu Kochana podeślę wszystko co trzeba, dziękuję[/QUOTE] Aneciu!Dziewczyny się zgodziły.Bardzo proszę tak jak na Bojkę podeślij im tekst i fotki naszych ślicznotek a ja jutro zrobię przelew.
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']leczenie uszu dlugo potrwa. tak mowil wet. sa w bardzo zlym stanie. to sie nie rozwijalo tydzien. ale wazne, ze sunia grzecznie daje je dotykac i czyscic i ze juz ma te opieke i leczenie, teraz bedzie tylko lepiej :) stosuj sie do zalecen zapisanych na opakowaniach. i czekamy cierpliwie na efekty :) najwazniejsze, ze juz jej nie boli bo dostala przeciwbolowy zastrzyk :) ciagnie na smyczy nadal?[/QUOTE] Dzięki Kora za wskazówki,wiesz ja się trzęsę nad każdym tymczasowiczkiem. Zapomniałam napisać,że jak wyszłam z Dajsy od Ciebie to nie chciała wskoczyć do samochodu tylko pędem popędziła pod Twoje drzwi,musiałam ją wziąć na ręce i wsadzić do samochodu.Mam pytanie jakie jedzene jest podawane psom w schronie? -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']ale skad podejrzenia o swierzbie, skoro plecy lyse, ale czyste?[/QUOTE] Ciocia mi chodziło o świerzb w uszach.Masz rację wstrzymam się z wizytą,po prostu przeraziłam się uszami takie mocno czerwone zaognione.Dobrze,że reagujesz bo ja bym jutro pognała do weta.Poczekamy zobaczymy.Dzięki. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Energy na pewno masz rację ale jak mój któryś tymczasowiczek miał zaczerwienione uszy to wet wziął pod mikroskop wymaz i stwierdzał czy nie ma świerzba a następnie przepisał Oridermyl i do przemywania uszów jeszcze coś.Wiesz,może Surolar może działać też na wszystko jak piszesz nie neguję tego. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kora nawet pod mikroskop nie wziął wymazu?No trudno jutro chyba pójdę do swojego weta zobaczę co on powie bo może to być też zapalenie uszów.Daisy jest bardzo głodna jeszcze dałam jej bułkę z masłem.Chodzi za mną i popiskuje.Mój rezydent okey to ona trochę warczy na niego.Ciekawe jaka będzie noc.TZ powiedział,że nie będzie z nim spała. W zasadzie zapomniałam o wynikach,Kora możesz przesłać mi priorytetem,bardzo proszę to może pójdę jednak z wynikami już do weta za jedną wizytą. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kochane moje Cioteczki - już jestem i się jakoś obrobiłam.Sunia w samochodzie wypróżniła całą zawartość żołądka,było jej nie dobrze,jak zwróciła od razu położyła się koło mnie i na spokojnie zajechaliśmy do Polkowic.Zwiedziła ogród i dom.Dałam jej zaraz ryzik z kurczakiem wtarmosiła wszystko i było jej mało ale nie dołożyłam dopiero dałam następną mniejszą porcję przed chwilą.Ona nie zna suchego albo nie chce suche woli chyba gotowane.Spałaszowała całą kostkę gryzaczka.Po jedzonku zaraz została wsadzona do wanny i wykąpana,stała spokojnie w wannie tylko bała się jak ją wsadzałam do wanny,uciekała w róg łazienki,ale na spokojnie były głaski,prośby i udało się małą w kotłować do wanny.Boi się suszarki a więc została dobrze wytarta w dwa ręczniki,nie wyciera się po dywanach.Uszka ma w okropnym stanie ( Kora czy wet pobierał wymaz z uszów i stwierdził po badaniu czy też ocenił to paskudztwo na oko).Niunia została wyszczotkowana.Jeszcze trochę dredów jest ale już dzisiaj nie będę jej męczyć,jutro będzie znów czesanko,któremu nie sprzeciwia się za bardzo.Nie odstępuje mnie na krok,teraz leży za moimi plecami,musi mnie mieć na bliskim widoku albo być przytulona do mnie-tak to dzisiaj wygląda.Ma spore wyłysienia przy ogonie,na ogonie,w tylnej części grzbietu.Do ryziku dostała omegan na sierść.Muszę rozglądnąć się za kubraczkiem bo mam ale za małe.Zawijałam ją w mój szal i tak szła na ogród oczywiście ze mną bo sama ani mowy nie było.Zrobiła ko zwięzłe i parę razy sio.Wydaje mi się,że dużo pije ale może to tylko dzisiaj bo nagrzałam chałupę aby niunia po kąpieli nie przeziębiła się.Jest bardzo ładna,gdyby nie te wyłysienia to jest cudo.Już szczekała na mojego syna,który nie omieszkał przyjechać i zobaczyć mojego nowego tymczasowiczka.Jutro prawdopodobnie przypędzą moje wnuczęta bo wiadomo nowy tymczasowiczek i trzeba wymiziać. Wstawię kilka fotek ale nie było łatwo bo niunia wciąż przy mnie prawie urzęduje. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45935699_img_1874.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45935727_img_1875.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45935752_img_1876.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45935779_img_1877.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45935803_img_1878.jpg[/IMG] -
Trzeba koniecznie rozpatrzeć się w bazarkach ogłoszeniowych i wykupić ogłoszonka. Wszystkie psiaki są cudowne,przepiękne.Kurcze jak im znaleźć domki,no ale dobrze,że mają wątek.Będę myśleć jak pomóc.Docha też obiecała pomoc. Docha bardzo dziękuję! Anetek100 też bardzo dziękuję za założenie wątku tym bidom. Na wątku bazarkowym zadałam pytanie czy jeszcze zrobią ogłoszonka dla trzech bidulek.Anetko jak się zgodzą to ja zapłacę i trzeba będzie podesłać Łatka,Juranda i Benka.
-
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']u Beniutka cisza:([/QUOTE] Tak cisza!Nikt nie zagląda! Nie ma odzewu z ogłoszeń?Kurcze on tam zmarnieje do reszty w schronie. -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka']z czym się nie możesz połapać? coś sugerujesz? Nie ma za jaki miesiąc, bo Lolo nie trafił do płatnego hotelu, są wpłaty jakie przyszły - jak to chcesz rozdzielić na miesiące?To co przyszło jest w poście 6. Co uzupełnić jak więcej nic nie ma?[/QUOTE] Klauzunka jak możesz tak pisać:"z czym się nie możesz połapać? coś sugerujesz?" Bogusik myślała tak jak ja.Ja zaglądając na pierwszą stronę wątku byłam też przekonana,że dopóki Lolo będzie w DT to na bank ma zapewnione deklaracje stałe do momentu aż nie znajdzie domku.I też brakowało mi jakoś dopisku np".wpłata za listopad" Twój ton Klauzunka jest bardzo zaczepny i nie miły.Wystarczyło by odpowiedzieć na konkretne pytanie bez jakiś insynuacji i bez tych znaków zapytania. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Dobrze zawiadomisz jak będziesz wychodzić z domu.Wyliczyłam,że potrzebujesz trzy godziny.Spotkamy się w Lecznicy.Mam nawigację a więc nie będzie problemu.Biorę TZ bo nie wiem jak sunia będzie zachowywać się w samochodzie.Mam 1,5 godz.do Wałbrzycha. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']:hmmmm: bo to jest taka kudłata drobinka :) dzisiaj już wszyscy zauważyliśmy, że jest weselszy, coś z tym brzuszkiem ciągle nie tak jest, ale jak się wkurzę to pewnikiem skoczymy po diagnozę do kliniki w Dreźnie, tylko oni nas tam śmiechem zabiją, że z takimi problemami do nich przyjeżdżamy.[/QUOTE] Dorotko a Orlen miał robione USG?Czasami mam dość tego,że mieszkam w takim regionie i opieka weterynaryjna jest bardzo mierna a tak bardzo potrzebna jest,a ceny nie odbiegają od Klinik w dużych miastach. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']Aniu, to podaj mi koszt pakietu i przystępujemy do intensywnego ogłaszania. Kto zgłaszał ją kiedyś do kudłaczy? Zaraz, a Anetka nie może jej założyć wątku do tego zdjęcia co mamy? Myślę, aby założyć jej wątek, pościągać ciotki do ogłoszeń i na razie nie wyciągając jej ze schronu, bo widać, że warunki ma tam nie najgorsze.[/QUOTE] Dorotko pomożesz-pliss!Bojka ma już właśnie ogłoszenia,które wykupiłam są na wątku poniżej.Tylko trzeba Anetkę podpytać czy ma allegro.Anetka ostatnio widziała Bojkę to jest w strasznym stanie to nie ta sama Bojka co na Fotce.Więcej może o niej napisać Anetka.No i trzeba poprosić Anetkę o założenie wątku może coś ten wątek pomoże.W ogłoszeniach jest więcej fotek suni.A warunki jak w każdym schronie,ostatnio odeszła taka kruszynka chyba została zagryziona. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB!!/page40[/url] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']o qrcze! ...a czy dajecie ogłoszenia tam gdzie był Fifi ogłaszany? i czy jest na kudłacze zgłoszona?[/QUOTE] Anetek100 robi zawsze dla piesków allegro ale nie wiem czy Bojka ma je nadal i ogłasza na kilku portalach a Fifi i Liwia, ponieważ przebywały u mnie to były intensywnie ogłaszane. Na kudłaczach była wstawiona ale bardzo dawno temu. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']Anula, super, śliczna jest, naprawdę słodka. Ona jest chyba wyższa od Orlena. jak ludzie mogą się wyzbywać tak pięknych kudłaczy?![/QUOTE] Bojka nie jest dużą sunią - średnią,wysterylizowaną,łagodną,miziastą,przemiłą,nie ma wątku.W Szczytnie praktycznie nie ma wolontariatu.Anetek100,magenka1 robią dla psiaków ogłoszenia ale są z Olsztyna i czasami jadą do schronu aby obfocić psiaki i ogłaszać,tylko tyle mogą zrobić.Adopcji prawie zero.Ja miałam ze Szczytna dwa tymczaski Fifka i Liwię ale to był nie lada wyczyn aby trafiły do mnie. Tak mi szkoda tej suni,że szok,wciąż zalega w moich myślach.