Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Tak,za mało jest nas na dogo i w tym jest problem.Trzeba umieszczać psiaki w hotelikach a z tym związane są koszty a do tego każdy jeszcze ma deklaracje na inne psiaki.Żeby szybciej psiaki szły do DS to by ta pomoc była bardziej efektywna. Te maleństwa tam przepadną.Od soboty ma być o wiele zimniej niż w tej chwili.Idzie zima z opadami śniegu.Na wschodzie jest zawsze chłodniej niż na zachodzie.
  2. To jeszcze zostały dwie malusie dziewczynki.Kto pomoże bo my absolutnie nie damy rady?
  3. Tak i zahaczyć o transport Piotrka.
  4. Jeszcze dopisałam mój post ale się powtórzę,czy szczeniaki mogą wyjechac tym transportem co jest planowany?
  5. Tola to rezerwuj te dwa szczeniaki.A czy one mogą wyjechać zaraz ze schronu tym transportem?
  6. Ja osobiście jestem zwolenniczką flexi.Pies może 5m iść luzem.Smycze 1,2m mnie denerwują.Widzę bardzo często jak psy są prowadzane na tych smyczach praktycznie bez możliwości ruchu,idących noga za nogą a szczególnie jak smycz jest przypięta do obroży a nie doszelek i pies ciągnący mało się nie udusi,charczy.Dla mnie to widok jest porażający i bardzo smutny. W przypadku Vanilki widać,że jest to spokojna sunia i fleksi mnie bardzo cieszy,że ją ma.Zresztą ma porządne akcesoria na sobie.Dom spisał się super,nie żałował pieniędzy.
  7. Hania zaraz zawiadamia Bogusik,jeżeli jakiś normalny dom się pojawi.A Aleks jest w typie teriera ma sporo z tej rasy. Był jeden dom zainteresowany ale to nie był dom dla Aleksa.
  8. Dla Lemi i Holi przypadło 401,36zł z bazarku. Stan konta Lemi i Holi na minusie: 277,51zł
  9. Dla Aleksa przypadło 433,64zł. Wyzerowałam dług.Stan konta 0,00zł
  10. Ja mam bandaże takie w domu,mogę podesłać do Murki.Tak sobie myślę,że Czesia ma serdecznie dość kołnierza,zresztą każdy pies by miał dość bo nie rozumie co mu założono na głowę i w jakim celu.A z drugiej strony nie wiem za bardzo co z tym zrobić bo przecież nie może nosić kołnierza całymi miesiącami.Następna sprawa,też nie może nosić buta przez całe życie.Co z tą łapą się dzieje.Może tam gdzie przebywa trzeba położyć grubszy chodnik aby łapę ciągnęła po nim a nie po betonie bo chyba jest beton tam skoro aż do kwi zdziera sobie łapę i pazury.Może można temu jakoś zaradzić?
  11. Też się cieszę z tego domku.Jest bardzo odpowiedzialnym a Holi będzie miała wybieg w postaci dość sporego ogrodu do biegania.Latem drzwi tarasowe będą otwarte.Pani Aneta już zaopatrzona jest w kubraczki wszelkiego rodzaju aby Holi w zimę nie przeziębiła się, nie zmarzła.
  12. Nadeszła tak bardzo oczekiwana deklaracja stała od teresaa118 za XI.Ślicznie dziękuję.
  13. Nadeszły stałe deklaracje od b-b i od jaguska za XI.Ślicznie dziękuję. Ja cały czas ogłaszam Czesia.Czesio ma ogrom wejść i pobrań telefonów a obserwatorów 107.OLX jest na Wrocław.Może podmienię na Warszawę i wyróżnię a także podmienię zdjęcia?
  14. Ja mam wrażenie,że Maks zaczyna się drapać od świeżo nałożonego siana.Siano bardzo uczula.Może uda się wykombinować snopek słomy i na próbę włożyć do budy.Wtedy by było wykluczone chociaż jedno.
  15. Za bezdusznych ludzi,którzy traktowali ją jak niepotrzebny przedmiot.Gdyby udzielili jej wcześniej pomocy do tego by nie doszło. Piękna,wspaniała sunia o cudnym charakterze,żal serce ściska.
  16. Bogduniu,bardzo dziękuję.Na razie Aleks już ma ogłoszenia.Później poproszę jeżeli będzie nikły odzew. Tekst super. Stokrotne dzięki za Katowice i Zieloną Górę może akurat ktoś wypatrzy Aleksa.Wyróżnię ogłoszenia.
  17. Raczej hotelik nie będzie dla Czesi gotował.Czesia je raczej tylko suchą karmę.Nie wiem czy ma jakieś podawane preparaty wzbogacone w żelatynę,wapno.Najlepszym rozwiązaniem było by domowe DT,który by gotował dla niej ale gdzie go znaleźć.Może warto zrobić jej ogłoszenie w poszukiwaniu DT.
  18. Aleks OLX ma na Wrocław i Poznań.Jeżeli to możliwe to by się przydało jeszcze jedno ogłoszenie na Katowice.
  19. P.Ania obok tego domu ma bardzo dobrą koleżankę.Miała do niej zajść i podpytać jeszcze ją o państwa.Być może zasiedziała się u niej.W każdym razie czekamy.
  20. Tak obserwuj i bardzo proszę daj znać.Normalnie go widzę,wyobrażam jaki jest śliczny,czysty i obcięty.Piękny pies.
  21. Już wiem w tej chwili,że nie damy rady.Na chwilę obecną nadal mamy trzy psy w hoteliku na utrzymaniu i dług ponad 1000zł.Już poproszono nas o pomoc dla psa,który potrzebuje praktycznie pomocy na już.Musimy go wziąć pod opiekę jeżeli się odnajdzie.
×
×
  • Create New...