Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Może nie mogli się skontaktować z P.Kasią tak jak Ty nie mogłaś.Niekiedy ludzie odpuszczają bo mają dość nieodbierania telefonu.
  2. Trzeba jeszcze raz zrobić USG.Być może to nie jest cieczka tylko coś się dzieje w organizmie głębiej.Lepiej potwierdzić czy to jest cieczka.
  3. Ja też tak sądzę,tylko aby uporać się jak najszybciej ze zdrowiem ślicznotki.
  4. Jak Poker uważasz?Ja mogę dalej wyróżniać a Ty będziesz zwracać pieniążki.Te pieniążki będą umieszczane w poście rozliczeniowym jako deklaracje jednorazowe od Ciebie aby ogólny rachunek się zgadzał.Jeżeli nie to w poście informacyjnym na dole są umieszczone linki do ogłoszeń,których trzeba pilnować aby opłacić następne wyróżnienia. Do przelewu na moje konto jest 8,98zł+6,73zł=15,71zł.Bardzo proszę aby ta kwota ani większa ani mniejsza była przelana bo nie będzie mi się zgadzał post rozliczeniowy.
  5. Wyróżniłam ogłoszenia do 24.03.19. Koszt całkowity to 7x4,49zł=31,43zł W tym Kama 2x4,49zł=8,98zł i dwupak 3x4,49zł=13,47zł : 2=6,73zł Kama ma OLX dwa ogłoszenia na Wrocław (Havanka i Tola)Może jedno zmienić na Katowice? Poprosiłam b-b o przywrócenie ogłoszenia na Poznań Kolii bo jest wyróżnione do 04.04.19 i wstawienie Kamy.Czekam na odpowiedź. Wtedy Kama będzie miała na Wrocław,Poznań,Katowice.
  6. Miła ma aktualne ogłoszenie OLX na Wrocław ale nie jest wyróżnione. https://www.olx.pl/oferta/milka-2-letnia-cudna-spokojna-sunia-czeka-na-swoj-wlasny-dom-CID103-IDyoVWl.html I teraz podmienione z Kolii na Miłeczkę - wyróżnione do 04.04.19 także na Wrocław.Może podmienić na inne miasto? https://www.olx.pl/oferta/2-letnia-sliczna-mila-czeka-na-swoj-domu-CID103-IDyW7bO.html
  7. Dajcie czas dla Jaagi i dla Fado.Teraz w spokoju poznają się,każdy dzień to zapewne przyniesie jakieś zmiany.Nie bądźmy natrętni.Poczekajmy na spokojnie co przyniesie czas i z tym związane wiadomości.Moim marzeniem by był wpis Jaagi "Fado zostaje u mnie,będę się nim opiekować,dam radę"
  8. To teraz tylko jak najszybciej porobić co konieczne dotyczące zdrowia i niech Fabia jak najszybciej idzie do domku.Cudna jest malutka.
  9. Asiu podmień na Emi a ja Emi nie będę wyróżniać. Emi też ma Twoje ogłoszenie na Poznań.Bardzo dziękuję.
  10. Może usuń,zawsze można będzie ponowić w razie czego.
  11. Asiu odpisz,że Kolia już niedługo wyrusza do swojego domu a ogłoszenie jeszcze po prostu jest aktywne.
  12. Kami ( Ince ) też zrobiłam OLX na Nową Sól: https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-inka-do-adopcji-CID103-IDyXtxS.html Więcej informacji dopiszę, gdy będą juz dane. To jest wstrzymane.Str.30.
  13. Ja też trzymam kciuki za Toffinka i za rodzinę.Oby spotkanie wyszło pomyślnie i aby P.Kasia nakierowała jak należy się opiekować Tofficzkiem. Fajnie,że trochę się ruszyło w sprawie adopcji Toffika bo kwota w opłaceniu hoteliku była powalająca.
  14. Tak,te ogłoszenia mam w poście informacyjnym tylko nie wiem czy wszystkie umieściłam.Poker chyba zawiesiła Tolowe jedno ogłoszenie bo czeka na więcej informacji o Kamie.
  15. Dziś się kończą wyróżnienia ogłoszeń.Sądzę,że trzeba się skupić bardziej na ogłaszaniu Emi i Kamy osobno. Dwupak może niech zostanie,wykupię wyróżnienie na tydzień za 4,49zł a osobno na miesiąc każdej z suń za 17,81zł.Co o tym myślicie? Havanka wznów ogłoszenie Emi. 12.Havanka ogłoszenia OLX - 08.03.19-Katowice https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html(zawieszone) Trochę się pogubiłam,czy są jeszcze zawieszone jakieś ogłoszenia?
  16. Czy ktoś osobiście był w tym hotelu? Ile tam jest psów?Jak pisze MALWA psy śpią na kanapach i w fotelach.Raczej Fado nie może na nich spać.Nie wiem czy utrzymuje czystość,jeżeli nie to też wynika problem.W moim odczuciu powinien przebywać sam aby go psy nie atakowały a on nie wchodził na psy bo każde zdarzenie może zakończyć się tragicznie.No chyba,że w tych pokojach są kojce. Może Jaaga by się zgodziła jeszcze go przetrzymać przez jakiś czas,może jego zachowanie się zmieni,wyciszy się bo w tej chwili to Fado leży na bombie i nie wie co go czeka jutro,może wyprowadzenie,kontener,lecznica,kaganiec,jazda samochodem itd.
  17. Bzdura,całe morze miłości to ma pies,który ma wstęp do domu.Nikt nie będzie siedział w budzie z psem czy przy psie całymi godzinami.
  18. Z niecierpliwością czekam na wynik wizyty ale jeszcze troszeczkę muszę poczekać.Wizyta o godz.19,późno.
  19. Też pozdrawiam serdecznie rodzinkę Elio i życzę wspaniałych dni spędzonych z Elio.Szczęsliwy Elio we właściwym miejscu i to się liczy najbardziej i cieszy.
×
×
  • Create New...