Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nadeszła stała deklaracja od b-b za VI.Ślicznie dziękuję.
  2. Ciekawe jak wypadły wyniki sunieczek.Oby były dobre to chyba nadchodzi czas na ogłaszanie maleństw.
  3. Mari,Czarusiowi trzeba koniecznie,jak najszybciej zrobić prześwietlenie łapy.Łapa jest spuchnięta.Dołożę się do RTG.
  4. Poker,Atila przyjechała ze schronu po sterylizacji.Prawdopodobnie wszystkie psy sterylizuje wet z ZOO w Zamościu(tam są psy dowożone). Pomagać tamtym psiakom to naprawdę jest sztuką.Cziko z innego wątku przyjechał nie wykastrowany a niby miał być wykastrowany.Jednym słowem wielka niewiadoma z jakim choróbstwem psiak przyjedzie. I jeszcze coś nikt nie dowie się nigdy ile psiaków umarło po zabiegu przetrzymywanych w niewłaściwych warunkach.Tam nie ma izolatki.Wet widzi je w czasie zabiegu i po (ściągnięcie szwów i wypisanie książeczki i to jest wszystko).A przecież kilku psom rana się źle goiła,szafirka musiała jeździć do weta.To tylko cząstkowa odpowiedź co tam się dzieje.
  5. Cudna wiadomość.Dolarek jednak ma swój domek.Tak się ogromnie cieszę.Bądź szczęśliwy Dolarku w swoim domku.Warto było czekać na tak wspaniałą wiadomość.
  6. Haniu,dzięki za wiadomości i za zdjęcia.Jakie leki łyka Kessi na lamblie? Kiedy jest planowane zdjęcie szwów?Jak wygląda rana po sterylce? Kessi cudna po obcięciu.Jestem zaskoczona wiekiem Cziko.A jak wyglądają jego zęby?
  7. To może poprosić o pomoc.Przynajmniej zorientować się jak to szkolenie wygląda i ile kosztuje.W przypadku Mati,bezsensowne było opłacać dalsze wizyty szkoleniowca.
  8. P.Agato,ślicznie dziękujemy za wpłatę 10.06.19.Te pieniążki bardzo przydadzą się Kessi,Bezikowi i Cziko. https://www.dogomania.com/forum/topic/350032-kessiczikobezikodmieńmy-wspólnie-ich-los/?tab=comments#comment-17481920
  9. Nadeszła stała deklaracja od helli za VI.Ślicznie dziękuję.
  10. Patrzyłam na rozkład PKP.Może by ktoś znalazł czas i przewiózł Spinkę do Krakowa pociągiem? Potrzebny byłby jeden dzień. Jeżeli ktoś się zdecyduje na pomoc ja pokryję koszt biletu +dobry obiad. https://rozklad-pkp.pl/pl/tp?queryPageDisplayed=yes&REQ0JourneyStopsS0A=1&REQ0JourneyStopsS0G=5104366&REQ0JourneyStopsS0ID=&REQ0JourneyStops1.0G=&REQ0JourneyStopover1=&REQ0JourneyStops2.0G=&REQ0JourneyStopover2=&REQ0JourneyStopsZ0A=1&REQ0JourneyStopsZ0G=5100028&REQ0JourneyStopsZ0ID=&date=11.06.19&dateStart=11.06.19&dateEnd=11.06.19&REQ0JourneyDate=11.06.19&time=04%3A48&REQ0JourneyTime=04%3A48&REQ0HafasSearchForw=1&existBikeEverywhere=yes&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrInc=yes&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_3=1&REQ0JourneyProduct_opt_section_0_list=1%3A100000&existOptimizePrice=1&existHafasAttrExc=yes&REQ0HafasChangeTime=0%3A1&existSkipLongChanges=0&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrExc=yes&wDayExt0=Pn|Wt|Śr|Cz|Pt|So|Nd&start=start&existUnsharpSearch=yes&came_from_form=1#focus https://rozklad-pkp.pl/pl/tp?queryPageDisplayed=yes&REQ0JourneyStopsS0A=1&REQ0JourneyStopsS0ID=&REQ0JourneyStops1.0G=&REQ0JourneyStopover1=&REQ0JourneyStops2.0G=&REQ0JourneyStopover2=&REQ0JourneyStopsZ0A=1&REQ0JourneyStopsZ0ID=&REQ0HafasSearchForw=1&existBikeEverywhere=yes&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrInc=yes&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_3=1&REQ0JourneyProduct_opt_section_0_list=1%3A100000&REQ0HafasOptimize1=&existOptimizePrice=1&REQ0HafasChangeTime=0%3A1&existSkipLongChanges=0&REQ0HafasAttrExc=&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrExc=yes&wDayExt0=Pn|Wt|Śr|Cz|Pt|So|Nd&start=start&existUnsharpSearch=yes&singlebutton=&came_from_form=1&REQ0JourneyStopsS0G=5100028&REQ0JourneyStopsZ0G=5104366&date=11.06.19&dateStart=11.06.19&dateEnd=11.06.19&REQ0JourneyDate=11.06.19&time=04%3A48&REQ0JourneyTime=04%3A48
  11. Kessi waga poraża 6,5 kg.To mój Miki waży 7kg. Haniu,jak wygląda sytuacja z apetytem Kessi ? Ile gramowo ona je,ile razy?
  12. Co z pieskiem?
  13. Czy Czaruś miał robione RTG łapy i kręgosłupa?Jak wygląda badanie krwi?
  14. Jakie są niewyróżnione ogłoszenia? Ja wyróżnię.Proszę o podanie linku.
  15. Może uda się Spinkę umieścić u szafirki albo u Anecik? Ale chyba chodzi o transport,może bla-blacar?
  16. Też miałyśmy kiedyś problem behawioralny z adoptowanym psiakiem Mati.Wydawał się dom bardzo dobry ale później pojawiły się problemy.Zaraz przystąpiłyśmy do działania,znalazłyśmy behawiorystę w Katowicach,odbyły się trzy wizyty.Pani nie współpracowała z nim.W międzyczasie szukałyśmy domu dla Mati. Mati potrzebował jak się okazało innego domu,domu z ogrodem(był wyadoptowany do bloku w centrum Dąbrowy Górniczej).Taki dom znalazłyśmy i skończyły się wszelkie kłopoty typu niszczenia(zdewastowane drzwi),ciągnięcia na smyczy z duszeniem się włącznie,uciekania itd.Mati potrzebował dużo ruchu,przebywania na ogrodzie.Po tym wydarzeniu teraz wszyscy są szczęśliwi,Mati,była włascicielka Mati i nowa rodzina,która uwielbia Mati i bardzo go sobie chwali.Pan nawet zrobił oczko wodne aby Mati sobie mógł popływać bo to bardzo lubi. Podejrzewam,że tego samego potrzebuje Kori.Ma za mało ruchu,ludzie pracują a więc pozostaje sam w domu i wybitnie się nudzi,wyszukuje sobie zajęcie.Takie przypadki są bardzo częste. Mam wrażenie,że Kori u Dexterki czuł się świetnie,całym światem dla niego były spacery do lasu i przestrzeń ogrodowa.Kori w tej chwili czuje się bardzo źle,otoczony czterema ścianami,z małą przestrzenią.Nie wiadomo czy mieszkanie ma balkon bo to też jest bardzo istotna sprawa-okno na świat.Trzeba spojrzeć z punktu widzenia psa,brak drzwi balkonowych,balkonu to tylko widzi mur i czuje się osaczony.
  17. Cziko ociera się o trawę bo skóra go swędzi.Jeszcze troszeczkę i będzie wykąpany,pachnący.
  18. Już Czaruś pięknieje i najważniejsze,że stał się wolnym psem.
  19. Dzięki Bogusik za informację i za zdjęcia.Martwiłam się dzisiaj bardzo o wizytę.Jak zwykle ja ale widać,że moje martwienie się było nie potrzebne.Jeszcze raz dzięki.
  20. Niech mari doda zaparzonego rumianku w torebce jak ma.3;4 torebki.Rumianek pomaga,sprawdzone.
×
×
  • Create New...