Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Staruszek chyba też ma muchy na uszach.Najważniejsze aby go zabrać i wykąpać.Jeżeli ma autentycznie rany to zabezpieczyć je. Eluniu,trzeba wysłać do wszystkich deklarowiczów pw z prośbą o przeniesienie deklaracji.Na pewno pomogą,nie odmówią. Ja deklaruję 100zł jednorazowej na pierwsze potrzeby.Jeżeli będzie bazarek km to także coś dorzucę.
  2. Tola,nie ma innej opcji.Mały zawitał do naszych serc i myśli i tak pozostanie.Ten,kto jest na wątku pozostanie i będzie myślami z Małym. Dobrze,że idą ogłoszenia,niech dowie się cała Polska o nim. nulka07,pięknie napisałaś.Wyssałaś całą sentencję.Niech ten aforyzm przewija się przez cały wątek Małego.Bo to jest cudny pies o wspaniałym charakterze.Jestem tego pewna.
  3. Też jestem zaskoczona brakiem zainteresowania Tanią.Jest śliczna.Nasz Cziko,taki niepozorny,wiekowy piesek a znalazł dom. Jedno ogłoszenie wyróżniam,pilnuję tego.
  4. Ja też zaglądam i czekam na dobre wiadomości.Jestem myślami z Wami.
  5. Fajnie,że Cziko trafił do tego domku.Jestem przekonana,że będzie zadbany pod każdym względem.Na taki dom czekałyśmy. Miki też miał bardzo podobną brodawkę za uchem.Została usunięta przy okazji czyszczenia zębów.Jak na razie nie odrasta.
  6. Moja tymczasia miała zalecenie od weta aby usunąć wystający ząb bo nie mogła normalnie jeść.Biła zębem o miskę i prawdopodobnie bolał ten ząb.
  7. Myślę,że to tylko formalność jeżeli chodzi o wizytę dla Arusia.Dom zapowiada się super.Oby tak było. Najgorszym tematem będzie transport dla biedaczka.Jak go ogarnąć? Ja pomogę finansowo. Te muchy nie dają mi spokoju,aby nie narobiły jaj bo jest to bardzo bliska droga do larw.
  8. Takie miałyśmy informacje.Obyczaje się zmieniają u ludzi,dlaczego by miało być inaczej u psiaków? Cudna ta nasza Alis jest i miała i ma cudny charakter.
  9. Mój post dotyczył jedynie tego,że nie mamy gdzie zabierać psiaków ponieważ tylko jeden miałyśmy hotelik do dyspozycji tj.u Szafirki. Oczywiście,że inna pomoc dalej jest aktualna.
  10. OLX dla Maksa wyróżnione do 15.09.19. https://www.olx.pl/oferta/max-piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDwW6u1.html
  11. A coś więcej? Jakie są plany co do staruszka.Muchy żrą go żywcem bo musi mieć jakieś rany i jest brudny,być może oblepiony odchodami.
  12. Zawsze po moje tymczasiki przyjeżdżali ludzie i po wspólnym spacerze wsadzałam psa albo sam wskakiwał do samochodu na tył,przeważnie do swojego legowiska albo na kocyk.Zawsze jedna osoba siedziała z tyłu.Psiak miał na sobie pełną uprząż wraz z adresatką.Zawsze pojawiał się sygnał nauczony wcześniej, zostań(stanowczym tonem).I informacja wcześniejsza dla adoptujących-przy wysiadaniu(na postojach);najpierw smycz do ręki później otwieranie drzwi. Nie chciałam nigdy do tego dopuścić aby zawieźć psiaka,zostawić go w obcym domu i odejść bo jestem pewna,że by czekał na mnie aż wrócę po niego w tych pierwszych dniach.W moim odczuciu jak dla mnie było by to porzucenie. No ale decyzja należy do Ani. Jeszcze coś napiszę,że każda adopcja była dla nas bardzo ciężka,a pierwsze dni po adopcji wyciskały łzy.Do każdego tymczasika piorunem się przywiązywaliśmy i to był nas słaby punkt.A jak Sawana odeszła to przeszliśmy koszmar psychiczny,nie mogliśmy dojść do siebie.W domu totalna pustka i cisza,każdy był pochłonięty myślami o Sawani,nawet nasz Miki,zaglądał do sypialni i sprawdzał czy wróciła Sawana z ogrodu.
  13. OLX wyróżniony do 13.09.19. https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html
  14. Autentycznie cudowna jest.Odwiedziła stare kąty ale nigdy już nie wróci do przeszłości bo ma wspaniałych opiekunów.
  15. Ten płyn musi być na cito spuszczany i poznana przyczyna.Jedź do Kliniki z sunią.Pomóż jej,jest przecież Twoim psiakiem.
  16. Nasza pomoc psiakom zostaje zawieszona do listopada ponieważ nie mamy gdzie umieszczać psiaków.Hania nie będzie w tym okresie przyjmowała psiaków.Chcą wyremontować pomieszczenia i wyjechać z dziećmi na tak długo oczekiwany urlop.Natomiast transport jest aktualny.Taką wiadomość otrzymałyśmy od Hani.
  17. Szkoda,że w umowie nie ma wpisane nr.telefonu Pani.Trzeba Hani na to zwrócić uwagę aby wpisywała dwa nr.telefonu.
×
×
  • Create New...