-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Rzeczywiście teraz kliknęłam i jest nieaktualne.Bardzo dziwne bo ogłoszenie jest promowane do dzisiaj,nie można jego usunąć.Trzeba złapać b-b i niech wznowi ogłoszenia a ja jutro wyróżnię.Jeżeli nie da się to Tola bardzo proszę wskaż inne ogłoszenie nie wyróżnione dla Małego.W ten sposób chcę pomóc Małemu.Będę pilnować tego ogłoszenia i wyróżniać.
-
Ewuniu Kochana.Czesterek ma pieniążki jak na razie a więc nie będę robić bazarku.Można śledzić finanse Czesterka na pierwszej stronie wątku. Niech te fanciki najlepiej idą dla bardziej potrzebujących np.podopiecznych Toli albo innych. Maxowi bez ucha kończą się fundusze, bardzo prosimy o pomoc - udostępnianie zbiórki, rozsyłanie do znajomych, rodziny. https://www.dogomania.com/forum/topic/338243-maks-na-minusie-nie-ma-pieniędzy-na-utrzymanie-szukamy-sponsorówczy-jestem-agresorem-a-może-jestem-tylko-starszym-zmaltretowanym-owczarkiem-szukam-ludziktórzy-we-mnie-uwierzą-i-pomogą-mi-znaleźć-dom/?page=88&tab=comments#comment-17510329 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/owczarekbezucha
-
Sadzę,że należy ogłaszać Arusia.Są ludzie o wielkich sercach i ich potrzebą jest pomagać tym najbiedniejszym,chorym,staruszkom.Tylko trzeba wybrać ten jedyny odpowiedni dom z dobrymi warunkami pod każdym względem. Napiszę teraz,że prześladowała mnie myśl jak p.Maria miała się przeprowadzić raczej na wieś pod Opole.A co z wetem,co z dojazdem do weta jeżeli nie posiada samochodu. Adopcja Arusia musi być naprawdę dobrze sprawdzona,przemyślana na wszystkie sposoby. Jeżeli chodzi o pomoc finansową dla Arusia i Saruni to uczestniczę w dwóch bazarkach Nadziejki a więc jakieś pieniążki też wpadną za moim pośrednictwem.
-
Ja ogłaszam Czestera na OLX od momentu kiedy znalazł się w hoteliku i do tej pory.OLX wysłał mi powiadomienie,że zablokował ogłoszenie.Nr.telefonu był zmieniany tj.na ewu,Bgra i ostatnio na P.Aldonę u której w tej chwili przebywa Czester. Czy ktoś pisał do OLX? Ja teraz ponowiłam(poprawiłam) ogłoszenie zmieniając na Katowice i zmieniając nr.tel. na ewu.Czy mam wycofać to ogłoszenie,czy dalej ogłaszać Czestera? Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Czesio-3 letni przesympatyczny piesek o nietuzinkowej urodzie-pokochaj o ID 430849221. Nieaktualne ogłoszenie Ogłoszenie zostało zablokowane, ponieważ otrzymaliśmy informację, iż jest ono nieaktualne, podałeś błędny numer telefonu lub dodałeś je w nieprawidłowej miejscowości. Możesz szybko poprawić dane i ponownie aktywować ogłoszenie. Kliknij poniżej przycisk “Popraw” i uzupełnij informacje. To potrwa tylko chwilę! Więcej o powodach usunięć znajdziesz tutaj
-
Nie musisz oddawać.Jestem bardzo zadowolona,że będziesz skarbnikiem.Ja tylko zaproponowałam w wyjątkowej sytuacji moja pomoc.Mam na głowie skarbnikowanie,Czestera,swoje psiaki i bazarki,praktycznie na okrągło.
-
Cudnie.To teraz czekam na wątek.Kiedy maluszek wyrusza do Anecik? Czy coś już wiadomo?
-
Porobiło się bardzo.Najgorsze są w tej chwili finanse psiaczków.Deklaracje zostały przeniesione z Arusia na Sarunię a więc Aruś zostaje bez deklaracji. Nikt wcześniej nie przypuszczał,że taka sytuacja może zaistnieć.Domek dla Arusia zapowiadał się idealny.Elik ma na głowie utrzymanie dwóch starszych psiaków i to jest ogromny problem.
-
Jeżeli Ewa Marta z jakiś przyczyn nie będzie mogła to może ja się zdecyduję na skarbnikowanie i tylko skarbnikowanie.Jest potrzebny wątek i mój post zaraz pod pierwszym,drugim postem.I kto będzie miał kontakt z hotelikiem i będzie odpowiedzialny za psa.
-
Myśmy też wyadoptowały starszego Cziko do domku ale Bogusia w rozmowie kilkakrotnej upewniała się czy podjęli słuszną decyzję,przemyślaną adoptując starszego psiaka i tak do końca nie zdiagnozowanego.To co było wiadome o Cziko to powiedziała aby nie było niespodzianek.Cziko na szczęście jest w zasobnej rodzinie,państwo już dwa razy byli u weta,jest pod kontrolą,teraz na dniach ma mieć USG,RTG narządów.Ze starszymi psiakami powinna być decyzja adopcji dobrze przeprowadzona.Przyszły właściciel powinien sobie zdawać sprawę,że piesek starszy będzie wymagał częstych wizyt u weta,badań,leków,większej subordynacji w stosunku do odpowiedniego żywienia.
-
Karma; https://www.google.com/search?q=karma+mokra+dla+psa+cukrzyka&rlz=1C1PRFC_enPL807PL807&oq=mokra+karma+dla+cukrzyka&aqs=chrome.2.69i57j0l2.18893j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 https://zooart.com.pl/pol_m_Psy_Karma-dla-psow_Karma-weterynaryjna-dla-psow_Karma-mokra-dla-psow_Cukrzyca-1568.html?gclid=CjwKCAjwqZPrBRBnEiwAmNJsNjo8Q3zkgh4GMnwWncmapifkuH1l0Uung6xk_virOqTWC3WtcFD08xoCR3YQAvD_BwE https://allegro.pl/kategoria/dla-psow-karmy-90060?karmy-specjalne=dla psów z cukrzycą&bmatch=baseline-n-eyesa-bp-sup-1-1-0619