Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. rewelacyjne zdjęcia, szczególnie to ostatnie :)
  2. Ech :( kolejny staruszek :(
  3. Może to wynik stresu? Inne miejsce i zapachy. Biedny psiaczek. Neruniu, trzymaj się, już niedługo i będziesz we własnym domku. Tyle osób o Ciebie się troszczy :) bądź dzielny!
  4. zapisuję i poczytam w wolnej chwili ;)
  5. Pipi, a co z Twoim kontem? Dorzucę grosik, napisz gdzie wpłacić.
  6. Bardzo trudna sprawa. W stosunku do ludzi może reagować strachem, ale nie wiadomo ja zareaguje na drugiego psa w zamkniętym boksie? :shake:
  7. no to do góry chłopaku - niech Ci się trafi najlepszy domek na świecie :)
  8. biedny pies :) pieniążki od nas, jeśli Nero (tak go sobie nazwałam ;) ) będzie miał ich nadmiar, mogą iść na inne psiaka (np. tego przestraszonego)
  9. Jeszcze ode mnie i przyjaciół przyjdzie grosik. KKasiiiar - może jakiś zaprzyjaźniony DT z ogrodem by go przetrzymał?
  10. A może ktoś mógłby go przetrzymać te 10 dni? Udało się zebrać ciut więcej, więc może te pieniążki darczyńczy pozwolą przekazać na hotelik dla niego?
  11. Nero? Lepiej by było przenieść tą sunię - on już zna to miejsce. Ale rozumiem, że takiej możliwości nie ma? Możesz spróbować, może się "zgodzą" z tamtym psiakiem. Do 5 jeszcze tyle dni...
  12. Oj, chyba jeszcze sporo... Jeszcze moja koleżanka Viki też dorzuci cosik :loveu: On musi jak najszybciej opuścić klatkę!
  13. i ja poproszę :) to super, że będzie miał swój własny DOM :multi:
  14. [quote name='Nemko']Wykrywko, Perelka przyjedzie do mnie pewnie po 13 stym sierpnia. [...] Poza tym ja juz nie wiem, jak funkcjonuje sie z "widomym" psem;) wiec jeszcze jeden "slepaczek"nie zrobi mi klopotu...[/QUOTE] Świetna wiadomość :) Nemko :loveu:
  15. Cieszę się, że sunia nie jest już w schronie i wierzę, że dziewczyny nie pozwolą, aby stała jej się jakakolwiek krzywda :) Trzymaj się Babuniu!
  16. [quote name='zaba14']Odpuść na trochę, zajmij się owczarkiem, bierzesz psa na spacer? Zacznij... może zacznij uczyć go różnych komend? a po jakimś czasie sama się zastanowisz czy chcesz mieć drugiego psa? Jeśli tak, i będziesz sądzić ze dasz radę sobie z 2 psami to wtedy zacznij znów rozmawiać z mamą, a jeśli ta będzie uparta to nic nie pozostaje jak poczekać z marzeniem do wyprowadzki... psiaka jednego masz, więc warto i jemu poświęcić uwagę.[/QUOTE] Dokładnie tak. Na spełnienie marzeń przyjdzie jeszcze czas :) A teraz zajmij się psiakiem, który z Wami mieszka. Może jak Mama zobaczy, że dużo czasu poświęcasz owczarkowi, że się z nim bawisz, pielęgnujesz zmieni zdanie? :) Trzymam kciuki!
  17. podeślij mi wątek, proszę już znalazłam http://www.dogomania.pl/forum/threads/229505-Pogryziona-maleńka-babunia-w-schronie-(-Potrzebne-na-transport-i-leczenie Myślałam, że ona też na Paluchu jest, jak Buba...
  18. ja też od Teodorka przydreptałam ;) Lupusku, pokazuj się chłopaku!
  19. Czyli z DT nici? Dlaczego? Czy ktoś wie jaki charakter ma sunia? Czy daje ze sobą zrobić wszystko? Gosiu, załóż jej wątek, bo jak na razie to my we dwie sobie tu piszemy... To może ktoś jeszcze do niej ściągnie. W każdym razie na pewno trzeba ją przenieść z "Tęczowego mostu" ;)
  20. [quote name='Asia & Ginger']Ten spaniel, który trafił do szkoleniowców i już tam został, to Brego. [/QUOTE] O właśnie o niego mi chodziło ;) szkoda tego drugiego spanielka :( [quote name='Asia & Ginger']Kochani w gdyńskim schronisku jest o tyle dobrze, że dziewczyna (Marta), która prowadzi w Gdyni kursy dla treserów psów-zoopsychologów (na który zresztą uczęszczam) jest bardzo często w schronisku, wiec nawet jakby Fanta tam trafiła, to jest szansa, że ktoś doświadczony by ją obejrzał.[/QUOTE] Super :) Musi się udać!
  21. Chciałam Ci powiedzieć, żebyś zaprosiła tu Asię od spanieli, ale widzę, że już tam byłaś :) Pamiętam, że jakiś czas temu był na Dogo spaniel, z którym właściciele nie dawali sobie rady. Pies trafił do behawiorystów i jeśli mnie pamięć nie myli to tam już został. Tylko nie pamiętam zupełnie jak się nazywał. Wątku też już nie mam w subskrypcjach. Może oni (behawioryści) mogli by pomóc?
  22. 17 lat! haha o 10 więcej niż był oceniany ;) to dobrze, że właściciele się znaleźli :p
  23. [quote name='Gosiapk'] To ugryzione uszko śmi mi się po nocach :( Gosiu, porobiłabym ogłoszenia, ale muszę wiedzieć ciut więcej o suni. I do kogo podawać kontakt w sprawie ew. adopcji? Szukałam suni na stronach Palucha, ale nie mogę jej odnaleźć...
×
×
  • Create New...