Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. A gdzie ona teraz przebywa? W domu czy np. w boksie na zewnątrz?
  2. A może jeszcze jakieś bardzo niekłopotliwe zwierze ;) (np. z transportowego) potrzebuje dowozu? Łączony transport zawsze zmniejsza koszty :)
  3. A na Dogo zaginął w masie innych bid :(
  4. zapisuje sobie sunie - kocham pudliszony
  5. Farmerko, dzięki za info, jutro zrobię przelew i dorzucę ciut na benzynę
  6. Śliczna panienka :)
  7. [quote name='Delph']Jak tam maluchy i mama? Przyjęła je z powrotem? Karmi?[/QUOTE] Podłączam się do pytania
  8. Śliczna mikrosunia :)
  9. Zaglądam do Finia, mając nadzieję, że może i jemu, tak jak Hrabalkowi, się poszczęści. Taki przytulak nie powinien spędzać zimy w kojcu :(
  10. i ja... Paulinko, dzięki Tobie Mundek zaznał co to miłość i ciepło :) Lecz jeśli Twoje plany się zmieniły, a nowy Pan może zaoferować Mundkowi to co psu z myśliwskimi zapędami potrzebne, utul Mundka, powiedz, jak bardzo go kochasz, przepłacz noc lub dwie, a potem, jak rozsądna matka, przyszykuj wyprawkę i wyślij z dobrym słowem do nowego domu. Wszyscy tutaj chcemy dla psiaków to co najlepsze.
  11. [B]Kejciu!!! [/B]opróżnij skrzynkę :cool3:
  12. Dzięki Farmerko :) Bardzo się cieszę, że Hrabalek zimę spędzi w cieple :p
  13. Ja mojemu staruszkowi daję HILL'S PD Canine j/d - je już kolejny worek. Po tej karmie zauważyłam znaczną poprawę, zrezygnowaliśmy z tramalu, bez którego nie był w stanie funkcjonować, bo bywały dni, kiedy tylko leżał i pojękiwał
  14. [quote name='Aleksandra95']U mnie w szkole akcja zbierania pieniędzy zakończona :) zostało kupione ponad 200kg karmy. niestety decyzja była że stawiają na ilość a nie jakość więc nie udało mi się namówić na dog chowa zamiast marketowej;) w każdym bądź razie cieszę się że moja propozycja pomagania pani joli a nie klembowi który jakoś nie za bardzo podziekował (chociażby w formie dyplomu ) została zaakceptowana ponieważ przytulisko jakoś bardzo miło wspominam i będę nadal :D niż schronisko ;ppani pedagog stara się o zbiórkę ryżu jeszcze :) :)[/QUOTE] Aleksandra :loveu:
  15. [quote name='Poker']Czy jest u Was sunia do 10 kg i ok.5 6- lat? Sierść ciemna, chętnie sznaucerowata czy też pudlowata.[/QUOTE] zapytaj dziewczyny od pudli [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177924-Pudle-i-pudlowate-w-potrzebie-proszą-o-pomoc!!!/page256[/URL] lub Malawaszke od sznupków
  16. Kingo :) Bardzo dziękujemy za wiadomości. To świetnie, że zostały z Tobą - Ciebie znały i lubiły :) Życzę wszystkiego najlepszego! A masz może wieści co tam u Bronka?
  17. czy on jest wykastrowany?
  18. Wiem, że jest mleko dla szczeniąt. Trzeba je karmić bardzo często i muszą mieć cieplutko. Do nauki psich zachowań niezbędny będzie jednak inny pies (sunia). Bez kontaktu z przedstawicielem swojego gatunku maluchy mogą mieć trudności w przyszłości. Masz w domu jeszcze innego psa? I szukaj suni, popytaj ludzi, rozwieś plakaty, zostaw informację w lecznicach. Bardzo Ci współczuję :(
  19. Paulinko, Mundek tak długo nikogo nie miał... Poznałaś go, jego charakter - postaraj mu poszukać domku. Najlepiej wsród znajomych. On ma tyle energii - nie skazuj go na powrót do schroniska Proszę
  20. 10 pln stałej proszę dopisać :)
  21. [quote name='DORA1020']O co chodzi z Mundkiem? Prosze napisac na watku.Czyzby tracil DS?[/QUOTE] ???? nie wierzę. Skąd takie wnioski???
×
×
  • Create New...