Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. [quote name='alina71'] Igam Hrabal ma cudownie mięciutką sierść.[/QUOTE] To moze go do "Pudli w potrzebie" wrzucic? Tam czasem zglaszaja sie chetni :)
  2. Czy Hrabal jest "pudlowaty"? Bo zdjęcie malutkie i niedowidzę ;)
  3. Śliczny Finku, zima się zbliża... gdzie Twój Domek?
  4. oj, faktycznie, widać, że mu się dobrze powodzi ;) :)
  5. Czy jest może planowany jakiś transport z Warszawy do Pipi? W weekend dostałam różności dla psiaczków i kotków od Malibo57 :loveu: i jeszcze od Pani, której nie znam imienia (prowadzi Przytulisko chyba w Piasecznie) :multi: Pozwolę sobie wkleić [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/cimg7557.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img825/7250/cimg7557.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/cimg7558.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img824/7350/cimg7558.jpg[/IMG][/URL]
  6. Przepraszam, niedoczytałam. Tak mało mam teraz czasu na Dogo, że czytam "po łebkach" ;) Trzymam kciuki za Lusinkę :)
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229883-DT-dla-bardzo-małej-suczki/page3[/URL] Kolejna osoba szuka małego psiaka - Paula, zerknij
  8. Ja też o Was często myślę :) Napisz, jak Mundzio?
  9. aby więcej takich wspaniałych wieści :multi:
  10. Gami, cudna suńciu, gdzie Twój domek?
  11. [quote name='kkasiiiar']Dzis pod brama punktu zostawiono w kartonie 7 szczeniaków ... Przy psiakach znajdował się liścik z informacją, że mają 2,5 miesiąca, a ich rodzice to: Rottweiler i Owczarek Niemiecki. 5 samców i 2 suczki.[/QUOTE] :angryy: nie poszły na targu? :angryy:
  12. Natalko, wystarczy, że Pipi potwierdzi na Twoim bazarku otrzymanie pieniążków :)
  13. super foto-relacja :) dzięki a Bruna pod labka da się podciągnąć? czy on mniejszy będzie?
  14. U Bipka OK. Pańcia zakochana :) (choć Bipek nadal nie lubi zostawać sam w domu - szczeka ;) )
  15. Oj tak, potwierdzam - fajniutka z niej sunieczka :)
  16. Dzięki Funiu za informacje. Dusje :calus: za podarowanie Domu Jadzieńce
  17. odwiedzam kruszynki
  18. Dawno mnie tu nie było, a tu takie nieciekawe wieści :( Może grosik wyskrobię dla Teosia. Czy na konto Livki mogę wpłacić, bo mam ją w zdefiniowanych przelewach? ;)
  19. Dzięki za wieści. I oby więcej takich było :)
  20. Tak robi dużo psów :) Jak jesteśmy w domu to pies na łóżko nie wchodzi. Ale jak tylko drzwi się za nami zamkną to ... ;) Zamiast kiełbasy (nie jest zbyt zdrowa, szczególnie ta najtańsza zawiera dużo chemii i psy nie powinny jej jeść) spróbuj kupić drobiowe serduszka - podgotuj ciut, pokrój na kawałeczki - może one zadziałają :)
  21. Biedna Lusia :( To ile ona była u tych ludzi, że nie porobili jej szczepień?
×
×
  • Create New...