[quote name='Pipi']Jeszcze nie wiem na pewno, ale mozliwe, ze bede w Warszawie po niedzieli.
Jeśli nie, to gdybys mogla przetrzymac te rzeczy byloby wspaniale. Zawsze ktos jezdzi i jak tylko bede wiedziala, dam znać.
[/QUOTE]
Ależ oczywiście, z przetrzymaniem nie ma problemu.