Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. [quote name='monika55']Już nie wiem co robic. Chodzi o Hrabala. Przestaje chodzic na tylne nogi. Nie przeżyje zimy w boksie. Co robic ,radźcie proszę.[/QUOTE] zabrać, tylko gdzie???
  2. [quote name='Temida']Sunia z ziemianki na podróż do nowego życia czeka u mnie wraz z moim owczarkiem Hugonem :)[/QUOTE] Powodzenia Sunieczko :)
  3. Pati-c :loveu: i jak tam Dyziulek?
  4. [quote name='sylwija']Teodor wciąż bezdomny..[/QUOTE] :( trudno o dobre domki :(
  5. Odwiedzam Przytulaka
  6. szczęśliwy narożnik? ;) :)
  7. aż nie chce się wierzyć, że ktokolwiek mógł ją porzucić :(
  8. Co tam u Finka? Zima zawitała?
  9. W nocy spać przez niego nie mogłam... to dobrze, że się odnalazł
  10. do góry!!!
  11. Oj, niedobrze z tą raną. Trzeba było szyć?
  12. [quote name='3 x']ma ktoś z okolic Krakowa albo Katowic [B]zamrażarkę do oddania[/B]? wiek nieważny, byleby zamrażała bo się spsuła :( i nie ma gdzie trzymac żarcia dla piesów :([/QUOTE] podrzucę, bo ważne
  13. Mój staruszek też ma często problemy. Nie może jeść wielu rzeczy, bo zaraz ma sensacje żołądkowe, np. po kurczaku. Może spróbuj na jakis czas odstawić kurczaka (wywar z kurczaka jest na pewno nie za dobry jeśli ma się chory żołądek - wiem to po sobie niestety ;) ).
  14. Pipi, jesteś niesamowita :loveu: dobrze, że mamusia i maluszki dały się złapać
  15. Może ugotuj mu ryż rozgotowany na papkę + ugotowaną marchewkę + zaparzone siemie lniane żeby troszkę uspokoić żołądek? Bez mięsa.
  16. Ze sprzedaży suszonych jabłek i soku z bzu, które podarowała Mazowszanka :loveu: uzbierało się 150 pln. [SIZE=1]Wpłacam na konto podane na 1 stronie[/SIZE]
  17. [quote name='Pipi']Jeszcze nie wiem na pewno, ale mozliwe, ze bede w Warszawie po niedzieli. Jeśli nie, to gdybys mogla przetrzymac te rzeczy byloby wspaniale. Zawsze ktos jezdzi i jak tylko bede wiedziala, dam znać. [/QUOTE] Ależ oczywiście, z przetrzymaniem nie ma problemu.
  18. Trzymam wiec mocno kciuki, bo mysle o nim cieplutko od wczoraj, jak go zobaczylam :)
×
×
  • Create New...