Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. Marto, jeśli bardzo chcesz mieć zwierzaka, to może zdecyduj się na kota. Też przytulaśny, a nie wymaga tyle pracy co pies :roll:
  2. Gosiu, długo będziesz nas tak trzymać w niepewności? ;)
  3. Pudliszon śliczny. Może załóż mu wątek - wtedy więcej osób będzie miało szansę go wypatrzyć :)
  4. czekamy.... mocno kciukając ;)
  5. Fajna dyskusja ;) Ja kąpię psiaki mniej więcej raz w miesiącu, ostatnio szamponami dermavet. Zawsze rozczesuję przed kąpielą. Po kąpieli jest dzika radość, wycieranie, tarzanie. A staruszkowi po każdej kąpieli jakby lat ubywało - cieszy się jak szczeniak :)
  6. W ogłoszeniach Dogo znalazłam info o psiakach z okolic Zamościa. Napisałam do ogłoszeniodawcy, żeby założyła im wątek. Zerknijcie proszę - może znacie domek dla szczeniaka? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228245-po-śmierci-właściciela!-Dwie-suczki-i-psa-PILNIE-oddam-Zamość?p=19234159#post19234159[/URL]
  7. Witamy Cię Kingo :) To super, że zainteresowałaś się pieskami. Trzeba koniecznie pościągać cioteczki. Już lecę im wysłać wątek ;)
  8. [quote name='Evelin']na zebraniu świnkowym..[/QUOTE] Czy to zebranie organizujecie w Warszawie? Bo mam mieć parę kołder (sztucznych, nie pierzastych). Wiem, że teraz nie sezon, ale może może dałoby radę gdzieś przechować i na zimę byłyby w sam raz :) Przydałyby się?
  9. Niziołek przyjmuje na Marysinie, jest dobry, ale drogi (pamiętam, że cena zwaliła mnie z nóg:roll: a i tak podobno mniej ciut wziął). Na następną wizytę umówiłam się już do Garncarzowej. Potwierdziła diagnozę Niziołka i utrzymała leki. W opakowaniu Karsivanu jest 60 tabletek, więc jeśli jest zalecenie, że pies ma brać 1 x dziennie, to wystarcza na 2 miesiące
  10. [quote name='bric-a-brac']Bipek i Rudzia to są takie idealne psy...[/QUOTE] No właśnie. Od jakiegoś czasu próbuję namawiać sąsiadkę na drugiego psiaka, bo jej sunia (jack russel) jest z tych bojących się. Ale jakoś chyba nie mam daru przekonywania :(
  11. [quote name='UlaFeta']Dzien Ziemi na Polach Mokotowskich 24 czerwiec:lol:[/QUOTE] [COLOR=#000000]Ja w niedziele o 12 mam koncert, na którym występuje córcia, więc jak się skończy to przyjadę.[/COLOR] [COLOR=#000000]Mam też pare rzeczy na loterię. Komu mogłabym podrzucić? Annaa4? :)[/COLOR]
  12. Karsivan ostatnio kupowałam po 52 pln za opakowanie. Na pewno nie zaszkodzi małą zdiagnozować u kardiologa. Czy miała robione ekg czy echo? Przepraszam, ze o to pytam, ale mojego Maksia wzięłam razem z lekami "sercowymi", które, po konsultacji u Niziołka, okazały się fatalnie dobrane.
  13. Czy guz jest nieoperacyjny? Czy też ze względu na serce nie można jej zrobić narkozy?
  14. Super Inusia, że możesz go zabrać na spacerki :) Powrzucaj ogłoszenia jeszcze na inne serwisy. Podejrzyj sobie gdzie dziewczyny ogłaszają psiaki - dużo serwisów znajdziesz np. w wątku tej suni [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227900-Bezimienna-mikro-sunia[/URL]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. APSA, tytuł ogłoszenia to - 6 kg sunia do adpocji Gdyby ktoś powoływał się na taki nagłówek, to o tą sunię chodzi (bo wiem, że masz multum psiaków na głowie) ;) W ogłoszeniu napisałam tylko o chorym sercu, nie pisałam o reszcie jej problemów zdrowotnych...
  16. Tak, porozwieszałam w okolicach domków, bo najlepiej, żeby sunia nie musiała chodzić dużo po schodach. Może ktoś ją wypatrzy...
  17. Psi zlocik w zeszłym roku na pewno się udał - psów było dużo więcej niż ludzi ;) Okolice Karwi nadają się do tego rewelacyjnie. Także zapraszamy :)
×
×
  • Create New...