Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. Zerknijcie proszę - szukają niedużej suni [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231753-Szukamy-niedużej-spokojnej-młodej-suczki-(Warszawa)?p=19624612#post19624612[/URL]
  2. Paulina, super słyszeć wieści od Ciebie :) Jeśli Mundek jest urodzonym niejadkiem to faktycznie problem ;) Ale prawdopodobnie, tak jak piszą inni, niejedzenie jest spowodowane stresem. Musi mu się wszystko, w jego psiej główce, poukładać. Musi nabrać do Ciebie zaufania. Po latach spędzonych w przeróżnych, nieciekawych miejscach potrzebuje czasu na zrozumienie, że TO jest jego dom i już nikt nigdy go nie skrzywdzi. Co do brzucha to może nie zaszkodzi popodawać mu probiotyki oraz dietetyczne jedzenie (rozgotowany ryż z marchewką i mięsem). Trzeba rozróżnić czy jest to biegunka (czy się z niego leje) czy też rzadka k... robiona 2-3 razy dziennie, czy jest śluz, itp. Jeśli to nie biegunka to poczekaj tydzień podając dietetyczne jedzenie. Jeśli możesz karm go nawet 3 razy dziennie małymi porcjami. I niech jedzenie nie leży w misce, bo się psuje. Będzie dobrze :)
  3. Super wieści :)
  4. Veguniu, trzymam mocno kciuki
  5. podrzucam Dziadka
  6. Wiem, że Mundek już szczęśliwie w swoim domku. Został nawet wykąpany :) Ale co porabia i jak się zachowuje może jego nowa Pani napisze :) A oto zdjęcie już u nóg swojej Najlepszej Pańci :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/cimg7444.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7725/cimg7444.jpg[/IMG][/URL] Powodzenia Piesku!!!!
  7. Drzagodha - jak już wrócisz to odgruzuj ciut skrzynkę :)
  8. ja też podrzucę...
  9. Co do Bipka to słyszałam, że bardzo lubi jeździć samochodem :) Jutro podpytam co z zachowaniem...
  10. Paula, jesteś wielka ;) :loveu:
  11. Terrusiu, niech Cię wreszcie ktoś wypatrzy...
  12. Melduje się pourlopowo ;) Na pewno wiecie, że... "W tym miesiacu wspolnym kandydatem Miau i Dogo jest fundacja[B] JOKOT [/B]z Warszawy, Krakvet wprowadził dodatkowe zabezpieczenie przed przekrętami: przy głosowaniu pojawia sie prośba o podanie nr telefonu kom., na który automatycznie wysylają kod do głosowania. Całe głosowanie zajmuje minutę. Wiem, że Miau zawsze solidarnie wspiera kandydatów Dogo ubiegających sie o karmę z Krakvetu. A bywa ciężko. Teraz tez przewaga jest nieduza i maleje z kazdym dniem. Kazdy glos na wage karmy dla kociakow. :smile: [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15606&sid=8650e9e6a1b9e09cc49c95bf4704c916"][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopi...9c95bf4704c916[/COLOR][/URL] "
  13. I ja melduje się u Gami. Niech cię wypatrzą, malutku!
  14. Cieszę się, że malutka podróżniczka Jadziulka już w swoim Domu. [I]Na JOKOT zagłosowane :)[/I]
  15. Przynajmniej tu dobre wieści :) Powodzenia dziewczynko ;) :multi:
  16. Tak, ludzie zaczynają wracać z urlopów. Czy mamy trzymać kciuki za Muszkę? ;) :)
  17. Maksiu w miarę dobrze, dziękuję :) Zakończyliśmy właśnie kolejne zabiegi ;) tym razem było to ozonowanie uszu, bo znów pałeczka ropy błękitnej nam "wyłazi". Bardzo ładne się uszka po tym zrobiły. Nawet znalazła się zwykła, żółciutka woskowina, czego do tej pory nie było w Masiowych uszkach nie było :) A w ostatni piątek gościliśmy na noc Jadzię, sunię, która jechała do Dusje. Maksio pokazał się z najlepszej strony - czyli nic sobie z wizyty suni nie robił ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210781-Jadzia-z-pięknym-wnętrzem-niewidzialna-dla-ludzi-!!!!!!!!/page40[/URL] #985 zdjęcie Maksia i Jadzi A potem, po odwiezieniu Jadziulki na dworzec, pojechał do fryzjera poprawić sobie letnią fryzurkę, bo zarasta chłop bardzo szybko. Ot i tak sobie Maksiulo-Dodziulo żyje :)
  18. dzięki za zaproszenie :) podrzucę na razie
  19. Transporterek już u Ludki. Macie wieści od Dusje? Co tam u Jadzi słychać?
×
×
  • Create New...