Justyna, masz chyba rację, że DT czy hoteliki , bardzo boją sie zakaźnych chorób, w tym skórnych, które jak wiadomo leczą się bardzo dłgo , m.in. takich jak świerzb, czy grzybica ... :(
Też, jak z pewnością inni, z przyjemnością wzięłabym malutką do siebie, ale gdy już nie będzie zarażać ... w trosce o innych tymczasowiczów, ale także swojego psa.