Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Jak maluszek dzisiaj się czuje?
  2. A gdzie fotki ????????????????
  3. Też trzymam kciuki za szczęśłiwe życie w nowych domkach :)
  4. Fantastycznie, że dziewczyna się otwiera :) ... a swoją drogą, wspaniałe są obserwacje relacji między psiakami, u nas mała Lenka uwielbia naszego Zorbę, a on tak średnio to docania ;) :D
  5. Zdecydowanie najlepszy domek, ciepły, troskliwy i kochający :)
  6. Odwiedzam piękność ... jak szlachetne zdrówko ;) ... cena, rzeczywiście okazyjna ;)
  7. Jaka tu cisza ..... mikropsiaczki do góry ... szukajcie dobrych domków :)
  8. A gdzie fotki za spceru ???????????
  9. Jak Wafelek vel Kostek przetrwał noc? ... na pierwszą maluszku i zdrowiej nam szybko !!!
  10. Sunia collie merle przepiękna i wcale się nie dziwię, że ma już DS :)
  11. Agaa-ta , dzięki za wieści :) ... zastanawiam się ... póki co, roześlę wątek. Piękne psy, oby trafiły do mądrych domów.
  12. Słowem dobre wieści u piękności Lati :) ... trzymam kciuki za bezproblemową rekonwalescencję !
  13. Justyna, masz chyba rację, że DT czy hoteliki , bardzo boją sie zakaźnych chorób, w tym skórnych, które jak wiadomo leczą się bardzo dłgo , m.in. takich jak świerzb, czy grzybica ... :( Też, jak z pewnością inni, z przyjemnością wzięłabym malutką do siebie, ale gdy już nie będzie zarażać ... w trosce o innych tymczasowiczów, ale także swojego psa.
  14. Odwiedzam sznupka i zdrowia życzę :)
  15. Cudne fotki :) ... jak ten czas galopuje, dzieciaki urosły w mgnieniu oka - piękne są :)
  16. Uff, cieszę się, że malutka Żabka już w domu. Teraz tylko spokój i leki przeciwbólowe i mam nadzieję, że dojdzie szybko do siebie :)
  17. [quote name='kama210']rozmawiałam z Anita przed chwilą. Wszystko ok .... jak przyjedzie zda relację ...[/QUOTE] ufffffffffff ... czekamy :)
  18. [quote name='Nutusia']I wątek z rekordową liczbą stron! :)[/QUOTE] ... i z rekordową liczbą zakochanych w Marlejku ciotek , że o pomarańczowym nie wspomnę :eviltong:
  19. Fantastyczne te czarne i te ... znad morza ;) ... lekkie pióro, świetnie się czyta ;)
  20. Na razie cisza ... jeszcze chyba za wcześnie na wieści ... kciuki trzymam za cudną suczynkę.
  21. Nowy tytuł ... nowy tytuł ... huraaaaaaaaaaaa !!!! :loveu::loveu::loveu: Doczekał się Marlej ... usankcjonowano jego wolność, szczęście ... i co tam jeszcze ... :multi::multi::multi: [FONT=Georgia][SIZE=2][I]Do tej pory z niczego na dogo tak się nie cieszyłam !!!!!!!!!!!!!! :oops:[/I][/SIZE][/FONT]
  22. Nikt nie zagląda do malutkiej Gapki ... zapraszamy :)
  23. Też przybiegłam na zaproszenie IVV ... biedne chorutkie maleństwo :( ... porozsyłam, z finansami u mnie niestety kiepsko, staram się dorobić, ale z miernym skutkiem ... :( ... czemu maluszek ma takie imię ??? Kostek jakoś źle mi się kojarzy (kości, kostucha, brrrr), a to przecież taki śliczny biszkopt-cik lub biskwit ... lub cokolwiek innego ... ... czy można mu zmienić imię? ... tak tylko pytam.
  24. Jednak Metro ma niebywałą siłę przekonywania ;) ... widzę, że domek już blisko - trzymam kciuki :)
  25. Co u sunieczki, też się o nią martwię.
×
×
  • Create New...