Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Kolejny dzień nauki chodzenia na smyczy ... Lenusia nadal boi się widoku smyczy i jej zakladania, wtedy posikuje i kładzie się na plecki. Natomiast, gdy już idziemy, to prawie jej nie zauważa, trzeba iść możliwie szybko, wtedy idzie zanaaaaacznie spokojniej ... ale wyraźnie po niej widać, że to nie jest ulubiona forma spaceru :shake: Strasznie trudno jej zrobić zdjęcie portretowe, jest niebywale wprost ruchliwa ... nawet trzymana na rękach kręci się i dosłownie wije się jak piskorz ... ani sekundy nie wytrzymuje w jednej pozycji. TZ bohatersko ją trzymał, ale efekty niestety marne, dosłownie nie dało się z tych kilkudziesięciu fotek nic wybrać ... popracujemy jeszcze nad tym ... a to najlepsze z nich, prawda, że wyjątkowo nietwarzowe ....... :cool3: ... :mad: ... ona ma na buźce kilka siwych włosków, które wyglądają jak zabrudzenie. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/309/b1977f0ef7fdc19cmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. A jakieś nowe fotki modelki ? ;)
  3. Witaj Majeczko, pokaż się światu :)
  4. Do góry malutka ... już teraz będzie coraz lepiej.
  5. Odwiedzam piękną Ritę i trzymam kciuki za udaną sterylkę :)
  6. To fajnie ... bo, jak wiesz, ludzie 'jedzą' oczami ;):) Ja podnoszę jej wątek na forum dr Lucy.
  7. Z jednej strony nie dziwię się Duszkowi, że chce nawiać ;) , a z drugiej martwię się , że jeszcze nie ma adresówki (!) jakiejkolwiek (np.nr tel.pisakiem na tasiemce) ... i jak zwieje to szukaj wiatru w polu .
  8. Aneczko, jak masz jeszcze jakieś fotki Lolitki to wstaw , proszę :)
  9. Jestem na zaproszenie IVV ... bardzo współczuje - kolejna tragedia :( , niestety nie potrafię pomóc ... jedynie podrzucić wątek - na pierwszą.
  10. Cudne maluchy, słodziaki jak wszystkie szczeniorki :) ... hopsajcie na pierwszą ... niestety tylko tak mogę pomóc.
  11. Jak minął dzień naszemu radosnemu Casperkowi?
  12. Trzymaj się śliczny jamniorku ... hopaj na pierwszą :)
  13. Piękny i taki delikatny, oby jak najszybciej znalazl ciepły domek.
  14. Piękna Taro pokaż się wszystkim :)
  15. Taka masa ogłoszeń, dziewczyny jestescie super :) ... może sunia znajdzie DS szybciej niż nam się wydaje ... DT ma już prawdopodobnie zaklepane. Czekamy na wieści, kiedy jedzie do nowego DT :)
  16. Bidulka, a co ona ma z tym brzuszkiem ... czy jest zaciążona, czy taka jej uroda?
  17. ... pomysłów niestety też brak :) ... biedna suczynka, oby chociaż ktoś pilnował, by jadła, bo widać, że pudelka sprytniejsza.
  18. Trzymając kciuki ... czekamy na wyniki, ale dziwi mnie, że nie dostała kroplówki, przy taaaakim odwodnieniu, skóra i kości i ... dużo wypróżnień ... sól zatrzymuje wodę w organizmie, ludziom się trochę soli nawet kleik ryżowy, a psu??? może też można??? czy ktoś wie? Wiem, że suche karmy są solone, by zachęcić psa do intensywniejszego picia. Głaski dla suni!
  19. Same dobre wieści ... głaski dla pięknej :)
  20. Odwiedzamy Supełka i podziwiamy jego nowa piękną figurę ;)
  21. Świetny jest jego radosny ogonek ... w ciągłym ruchu :)
  22. Przypuszczam, że na początku nie będzie zachwycony, ale taki jego psi los :evil_lol: ... może jakaś dokumentacja filmowa tego wiekopomnego wydarzenia :eviltong:
  23. O, to świetnie, że DT już na hoyzoncie :) ... rzeczywiście to najlepsze rozwiązanie , gdy w domu są dwa psiaki, które się nie tolerują i nic nie wróży zmiany na lepsze.
  24. [*] .................................................:(:(:(
  25. [quote name='Aimez_moi']Myslalysmy z Kama o kupieniu mu szeleczek......:):) Ale to dopiero jutro......:):)[/QUOTE] O, to dobry pomysł, bo rośnie nam mały słodki dzikusek ;):) .. można na razie zawiązać jakąś linkę, czy cienki pasek i robić takie spacerowe 5-cio-minutówki ;) Myślę, że on, bidulek strasznie się nudzi na tej działce, a tak miałby jakieś zajęcie, może jeszcze piłeczka, albo chociaż chwilowe towarzystwo drugiego psiaka :)
×
×
  • Create New...