-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
[quote name='Ingrid44']O Matko jedyna ! ! ! Co za wandalki i chuliganki ! Teraz tak jak napisala KrystynaS niech spia na podlodze i nie maja wstepu na lozko. W naturze czyli na przyklad w stadzie wilkow ,zaden osobnik stada nie ma prawa spac na poslaniu Przewodnika stada. Nawet im nie przychodzi na mysl bo dopiero by sie mu dostalo. Agnieszko, zacznij od tego ze nie wolno im spac tam gdzie ty. To bedzie oznaczac ze ty tu rzadzisz. Bedzie to dlugi proces bo sunie sa przyzwyczajone do spania z Toba ,ale zeby miec respekt i poszanowanie wsrod psow musi byc wszystko jasno przedstawione. :) :) :)[/QUOTE] Podpisuję się pod tym czterema łapami ... ale, wiem niestety że to trudne, a wręcz niwwykonalne.
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Witaj Śnieżynko ... fotki dają nadzieję, że będzie już tylko lepiej, choć widać , że sunieczka jeszcze słabiutka. Trzymaj się maleńka !!!! :) -
Emi, trzymaj się dziewczyno!!!!!!!! ... biała kupa czyli marnie z wątrobą ... czy ona dostaję kroplówkę na nawodnienie - glukoza, elektrolity itp. ?
-
Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko
Ewanka replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak minęła noc??? Jamniorku trzymaj się dzielnie, jeszcze trochę i wyjdziesz na prostą !!!!!!!! -
Może Casperka zacząć uczyć chodzić na smyczy ... takie małe zajęcia praktyczne przy niedzieli ;):):)
-
Cudne myszowate :) ... pierwsza fotka rewelacyjna.
-
... brak słów :( ... co się dzieje tymi ludźmi, że doprowadzają psy do takiego stanu ??? :( ... tu analogiczny przykład .................... http://www.dogomania.pl/threads/188018-Jamnik-na-granicy-życia-i-śmierci.-Pomocy!-Diagnostyka-leczenie-DT-DS!/page16
-
[quote name='Aneczka&Sułtan']poproszę o zmianę tematu wątku: Lola, słodziutki szczeniak mix coolie smooth szuka DT lub DS pilne!!! proszę wrzucić także tekst o niuni do pierwszego postu.[/QUOTE] ... to mało ważne, ale wkradła się literówka w nazwie rasy ... collie smooth.
-
[quote name='Aimez_moi']Malenstwo jest caly czas w ruchu..... a wet dzis powiedzial, ze jedzenie slimakow przez psy to bardzo zdrowy objaw...:):)[/QUOTE] Jedzenie to jedno, a trzymanie ślimora pod skórą, to całkiem coś innego ... czy to wet jakoś skomentował??? .. nie daje mi to spokoju.
-
Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko
Ewanka replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
.................. zupełnie brakuje słów ......... :( ........ trzymaj się Jamniorku !!!! -
Jestem na zaproszenie zeberki .. niestety niewiele mogę pomóc ... ja też nie widzę fotek.
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Dziasiaj same dobre wieści :):):) Wyobrażam sobie, jaki to cudny widok, suńka biegająca radosnie z innymi psiakami :) Tatuaż rzeczywiście mało czytelny ... chyba masz rację W748 ... no może ostatnia cyfra jest niepewna, może być np.9. -
[quote name='aganela']zrobię jej ogłoszonka typu alegratka,ojej.pl ,e-zwierzak,pineska,pajeczyna,morusek,anonseogłoszenia jutro :) chciałabym,żeby linki do aktywacji przyszły na twą pocztę Aneczko-bo mam masę różnych linków już np.psow schroniskowych :) więc jutro poproszę na Priva o meila Aneczko i spróbuje się wziąść do dzieła :)[/QUOTE] Ciotki, po co takie zawirowania z tymi e-adresami, przecież można w sekundę założyć darmowe konto e-mail np. na imię suni ;)
-
Ale cudne pycholki :)
-
Mizianko dla cudnego Dobrego Duszka Casperka :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Brzuszek Lenusi w całej okazałości ... płaski, nie ma żadnych zmian, sutki malutkie też bez zmian !!!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/162/0ac962bb3ea51b14med.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, że to był fałszywy alarm ... jednak wolałam Was zapytać . Myślę, że może Lenusia po prostu więcej zjadła i to dało taki efekt :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Sutki są chyba bez zmian ... zaraz zrobię fotkę :) ......... brzuszek b.z. , natomiast tam gdzie żebra jest szersza niż była ... cały czas jest bardzo szczupła, zero tłuszczu, tylko mięśnie i skóra. Wet oglądał ją dwa razy ... raz na początku, a drugi teraz przy szczepieniu na wściekliznę i powiedział, że nie jest za chuda, więc tego się trzymam ... ona jest bardzo nerwowa i ruchliwa, więc nie tyje jak takie leniuszki co jedzą i śpią ;) Weta mamy tu na miejscu, jednak USG chyba nie ma (sprawdzę to). -
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angel']za jakąs godzinke jade do suni :) zrobie zdjęcie tatuażu i zobaczymy co z tym ds :) ale może pani z TOZ-u da jej dom tymczasowy na czas leczenia... bo ten wet wszystkim sie zajmuje i może niech tak zostanie.. a jesli bd już dużo lepiej to wtedy pomyślimy o DS lub innym DT :)[/QUOTE] Czekamy na nowe wieści o suni ... mam nadzieję, że z każdym dniem jest lepiej :) Co do DS ... to myślę, że najpierw niech sunieczka dojdzie do siebie, to jeszcze trochę potrwa, jak wszyscy wiemy. -
Ufffffffff, to fantastyczna wiadomość :):):) ... Duszek zdrowy!!!!!!! czyli ten pękaty brzuszek to ... widać taka jego uroda ;)
-
Zaprzyjaźnianie psów zawsze troszkę trwa ... na razie Wasz pies jest obrażony i chce pozbyć się intruza, ale z każdym dniem będzie coraz lepiej :) ... taką mam nadzieję ;)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, CHYBA MAMY PROBLEM .... choć mam nadzieję, że się mylę! Lenka ma wprawdzie nadal mega-kosmiczny apetyt, ale tyje jakoś tak troszkę nierównomiernie, najbardziej na wysokości żeber (!?) ... no i zaczynam myśleć, czy ona ... w tej szopie w Popielarni, gdzie podobno była tydzień, nie zawarła bliższej znajomości z jakimś przystojniakiem ??? Z info od p.AlinyS, Lenka była sterylizowana 19.01.2010 Zobaczcie same, czy to mi się tylko wydaje, czy faktycznie coś jest na rzeczy??? ............... dzisiejsze fotki z lotu ptaka .......... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/309/a2447cbd0ee35872med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/309/07abca30edecf9a7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/304/097fa55a2c48f6f3med.jpg[/IMG][/URL] -
... a może ktoś by zrobił bazarek dla suczynki ?
-
Casperek na drugim filmiku jeszcze słodszy :loveu: ... ale martwi mnie ten jego brzuszek, wygląda na ogromny :shake: w stosunku do reszty malutkiego duszkowego ciałka . Dobrze, że wet już na horyzoncie.
-
[quote name='Erica']Ja się o nią martwię :( Wywóz się zbliża... Jest szansa na DT, ale kay nie ma...[/QUOTE] O matko, co to jest WYWÓZ ?????????? ... brzmi fatalnie :/ No właśnie gdyby nie ta kasa ... ileż spraw byłoby łatwiejszych.