-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Mam darmowe całonocne sopranowo - barytonowe arie :angryy: ... już po cichu planuję postawianie jakiegoś tajniackiego kojca, dla Zorby, na końcu posesji ;) dopiero wchodzimy w drugi tydzień, przed nami jeszcze dwa ... buuuuuuuuuuuu :placz: [B]ogłoszenie:[/B] pilnie zamienię na dwa tygodnie, psa-anioła mix collie na suczkę, może być z cieczką :diabloti:
-
[quote name='andegawenka']No przeca Kapsel III bo Kapsel I to bokser Cioteczki Kapsel:lol: Kapsel II to Cioteczka Kapsel :lol:[/QUOTE] No jasne :lol: ....... mowiłam, że wiek do czegoś zobowiązuje :diabloti: a tym bardziej po nieprzespanej kolejnej nocy ....... tymczasowiczka z cieczką, mój pies z jajami :evil_lol:
-
Dzień dobry ... Szczylku :) ... jak minęła noc? ... ciotki, czy on ma jakieś imię, czyżbym przegapiła??? :crazyeye: :oops:
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Ewanka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Wspaniała Rodzinka, cudne wakacyjne fotki ................ baaardzo się cieszę, jak miło patrzeć na szczęsliwe psie pychole :loveu::loveu::loveu: -
U Zorby stosujemy od lat Fiprex, jest drogi, ale bardzo skuteczny ... myślałam raczej o Dosi ... nie wiem, co zdecydujecie, ja się dostosuję. Kolejna noc właściwie nieprzespana :angryy: ... Dosia całą noc śpiewała pięknie sopranem , Zorba wtórował jej falsetem z elementami szczekowymi :angryy::evil_lol::angryy: ... na zmianę wypuszczałam ich do ogrodu, ale to niewiele dawało, tylko przez chwilkę było cicho, a potem wracalo do cieczkowej normy ;) Chyba wybuduję chyba jakiś kojec dla Zorby w lasku :eviltong: , bo jeśli to jeszcze tak ma być dwa tygodnie to moi domownicy tago nie wytrzymają ... a może ktoś chce łagodnego psa collie na dwa tygodnie ??? :diabloti:
-
[quote name='Mysza2']A jak miło że tu więcej ciotek nadgryzionych zębem czasu, a ja myślałam, że to ja taki relikt z przeszłości :multi::multi::multi:[/QUOTE] Zawsze raźniej, gdy się wie, że nie jest się jedynym reliktem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='andegawenka']Ratujemy psy.... nie ma podziałów wiekowych. Temida ma 19 lat a tyle już zrobiła dla tych bied że chyle moją siwą głowę przed Nią....[/QUOTE] Masz rację, nawet wczoraj na tym wątku .... napisałam Jej podziękowanie za zaangażowanie i pracę ... nie miałam pojęcia, że jest taka młodziutka, wspaniała dziewczyna!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/142882-Grzęzną-po-brzuchy-w-błocie-u-alkoholiczki-RADOMSKO-POMÓŻCIE-W-OGŁOSZENIACH/page47[/URL]
-
... a ja myślałąm, że na dogo same nastolatki, a ja jestem najstarsza ;) ... nawet napisałam na stronie DT u Ewanki , że jesteśmy "w średnim wieku", żeby ciotki nie przeżyły szoku jak przyjadą do nas z psiakami :D:D:D
-
Zdjęcia świetne, pokazują, że szczylek adaptuje się niemal w biegu ;) ... myślałam, że trochę więcej czasu bedzie potrzebował, a tu ... spuuuuuper, dzielny chłopak :)
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Ewanka replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaproszenie aktualne ;) ... a może jak już wróci Renatka, razem z nią nas odwiedzicie? :) -
Może to jest nareszcie droga do wyzdrowienia kochanej Emi.
-
Ojejjj ... Piechciu baaardzo Ci współczuję, oby jak najszybciej się zagoiło i nie bolało!!! ... a już miałam nadzieję, że się do nas wybierzesz ... ale co się odwlecze, to nie uciecze ;) Jeśli chodzi o jazdę, to przyznam, że w Warszawie jeździ się najfajniej, bo wlaśnie jest adrenalinka, a tu, na mojej cudnej wsi jadę jakbym siedziała na sofie ;) za mną nikogo, przede mną nikogo ... prawie zasypiam ;) Śmiało możesz do nas jechać, na trasie jeździ się dużo łatwiej niż w mieście, weź jakąś osobę do towarzystwa i w drogę, jak tylko noga dojedzie do siebie. Zaproszenie aktualne do odwołania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nasza Dosia czuje się dobrze, wprawdzie Zorba zaczyna szaleć :mad::mad::mad: ... powoli dowiaduję się na czym polega przepowiadany, przez Ciebie sajgon :p ... może jakoś dotrwamy do szczęśliwego końca cieczki :cool3: ****************************** Ciekawa jestem, tak na przyszłość, co sądzicie o takiej obroży przeciw kleszczom i innym paskudom??? http://www.telekarma.pl/p2005/bayer.kiltix.35.cm.htm
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'](...) ------------------------------------------------------------------------------ EWANKO, zabezpieczenie przed kleszczami jest konieczne. Notuj wszystkie wydatki.[/QUOTE] Oczywiście, że notuję :) , staram się też pisać wszystko na wątku, żeby było klarownie, ile na co wydaję ... tylko, że moj portfel już pusty, a wydaje mi się, że przydałby się jednak test, czy to była parwo, czy zwykła niestrawność ... i na środek przeciw kleszczom ... itp. itd. ********************* Ktoś mi polecał taką obrożę przeciw kleszczom itp. robalom ;) [URL]http://www.telekarma.pl/p2005/bayer.kiltix.35.cm.htm[/URL] Jeśli Ciocie zaakceptuję, to chętnie przyjmiemy takie zabezpieczenie lub Fiprex albo Frontline albo ... (?) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Witajcie maluszki :) -
Dopiero weszłam z wątku Emi ......... przeczytałam cały wątek i nadzieja zgasła ........... strasznie mi przykro .... :( :( :( cóż tu powiedzieć, przytulam Was obie ... to musi być strasznie ciężkie doświadczenie dla Ciebie i Twojej Mamy ... przekaż proszę, jak wiele osób z dogo, przesyła Jej ciepłe wspierające myśli !
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Ewanka replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jedziecie do Sochaczewa ??????? kiedy ???????????? ja mieszkam TYLKO 20 km od S. w stronę Płocka ... serdecznie zapraszam :) ... a nie mcie czasem jakiś smyczy, czy szelek ... Lenka już wszystko zjadła :cool3: że o innych rzeczach nie wspomnę :mad: Renatko, cudnego urlopu Ci życzę i do zobaczenia wkrotce ... mam nadzieję ;) -
[quote name='luka1']Ewanka, a co teraz z Twoim DT dla psiaków? Parwo to co najmniej sześć miesięcy wolnego.[/QUOTE] Cały czas mam nadzieję, że to błędna diagnoza ... ciotki piszą, że parwo to ciężka wykańczająca choroba, a Lena przecież cały czas ma dobry apetyt, biega, bawi się ... może to była niestrawnosc, może jakaś infekcja (???) ... nie mam pojęcia, wet upiera się, że parwo ma różne objawy i taki łagodny przebieg też może być, ale testu nie zrobił :/
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Ewanka replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Grizia, nie choruj ... jestes przecież na progu nowego wspaniałego życia, nie zmarnuj tego, walcz dziewczyno. -
Piechciu, wsiadaj w jakiś pojazd (szynowy ;) ) i odwiedź swoją podopieczną ... moze wspólnie coś jeszcze uradzimy ... weekend sprzyja odwiedzinom ;)
-
Niestety, mam w domu sporo kłopotów zdrowotnych i ludzkich i psich ( w tym parwo!) ... nie wybrałam się od tamtej pory do Sochaczewa ... ale oczywiście pamiętam o psiaku!
-
Rewelacyjne wieści !!!!!!!!!!!! :)