-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Ewanka replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='KWL'][SIZE=4][COLOR=seagreen]Grizabella dziś tuż przed 17tą opuściła schronisko ![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen][SIZE=2][COLOR=black]Adopcja przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo, Griza jak tylko zobaczyła mnie wchodzącego do boksu wstała i zabrała się do wychodzenia :-) Potem dreptała, podbiegała i bawiła się plastikową butelką. Do samochodu wsiadła chętnie i grzecznie, a wcześniej usiłowała wsiąść do autobusu :-) [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Fantastyczne wieści .................. :multi::multi::multi: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']w takim wypadku chyba lepiej przegłodzić , nic jej się nie stanie ;)[/QUOTE] Też tak pomyślałam ;) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ufff, jak dobrze, że już po wszystkim ... trzymam kciuki za dobry domek. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Teraz już nie wiem, czy dawać jej kolację, czy może przegłodzić do rana? -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nieszczęścia chodzą parami ........ :roll: Lena zwymiotowała dzisiaj śniadanie dokładnie w godzinę po posiłku, potem za jakiś czas znowu dostala suchą karmę, bo przecież była głodna i ... znowu po godzinie zwymiotowała lekko nadtrawioną karmę :( Jak pisałam wielokrotnie Lena jest wszystkożerna , oprócz malin, moreli i jabłek również patyki i szyszki są w jej menu. Obawiam się, że coś zjadła i to jest przyczyną tych wymiotów ... jest żwawa, bawi się, biega i nie wygląda na chorą. -
Dosia wita kochane cioteczki :loveu: Nie pojechałyśmy na badania, brak transportu w świąteczny dzień :cool3: , ale może to dobrze , bo ... Dosia jest jednak osłabiona, głównie leży i odoczywa ... upał jest niemiłosierny, w domu 28 st., a na zewnątrz o kilkanaście więcej i ani kropli deszczu. Nie chciałam serwować jej sporego stresu, ona bardzo płacze u weta, a to pobieranie krwi jeszcze by ją osłabiło. Za kilka dni i ma się ochłodzić, może wtedy się uda.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewanka']Cioteczki ... teraz Dosia dostała cieczkę ........ czy to możliwe , że obie jednocześnie?????? Zaraz wezmę Lenę pod lupę ... coś mi tu nie gra ................. :shake: :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :shake: [B]Ciotki, błagam ................. [/B] [B]trzymajcie kciuki, żeby ta sterylka Leny okazała się prawdziwa, a nie tylko wirtualna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE] Dziewczyny, ja już naprawdę nie wiem, czy Lena ma cieczkę, może to głupio zabrzmi :roll: ......... plamiła odrobinkę kilka dni temu, a potam NIC ... czy to możliwe??? Dosia ma regularną, kapie z niej na podlogę ... zaczynam myśleć , że Lena się podszywa ;) :) ... może miała jakieś zapalenie cewki moczowej, albo coś ???? -
Świetnie by było, żeby maluch jak najszybciej pojechał ... mocno trzymam kciuki :)
-
Ale rpzrabiaka, mam nadzieję, że jakoś strawi te kostki ... to dzielny chłopak ... będzie dobrze :)
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Może mogłabym zrobić im jakieś ogłoszenia??? ... wprawdzie nigdy nie robiłam :/ ............ jest jakiś ustalony tekst? -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Cudne ... nie mogę się napatrzeć :loveu: -
[quote name='beka'] (...) Nie wiem czy pamiętacie Odiego z Krzyczek, który miał krzywe łapki, niedxwiedzia łape i klapniete uszy, z czesem wszystko wróciło do normy.[/QUOTE] Pamiętamy krzywe łapki, które w niemal cudowny sposob się wyprostowały! Na co mala choruje, oprócz krzywicy ... moze wystarczy odkarmić i poprawić stan psychiczny, by nadawała się do adopcji. Cudna mała :loveu:
-
Zerkam i podnoszę, nie bardzo mogę pomoc .
-
Emi - kudłata sunia uwielbiająca ludzi nie chce być sama! MA DOM
Ewanka replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Ale cudo!!![/QUOTE] ... piękna i samotna, ale ma ten błysk w oczach, nie poddała się :) -
Coraz więcej tych bid ostatnio :( ............... trzymaj się maluchu.
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Ewanka replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Serce się ściska :( -
Cudny szczeniorek , aż miło popatrzec :) ... cieszę się, że ma już miejsce, a nawet dwa ... u nas cieczka i chłopaki trochę muszą poczekać na wizyty ;)
-
Petra w typie owczarka australijskiego zostaje w domku w Piasecznie.
Ewanka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Wspaniala wiadomość ... wygląda na to, że sunia będzie miala niedługo swój własny, kochający domek :) -
Sunia jest już w super domku-dziękuję dogomanio;)
Ewanka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Sabciu, trzymam kciuki, będzie dobrze :) -
Trzymaj się maluszku , teraz już bedzie tylko lepiej :)
-
Niesamowite, jak można aż tak zaniedbać psy :(
-
Zerkam do Kudłatego i smutno, że taki spotkał go los ... też niestety, nie mam pomysłu jak mu pomóc.