Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='KWL'][SIZE=4][COLOR=seagreen]Grizabella dziś tuż przed 17tą opuściła schronisko ![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen][SIZE=2][COLOR=black]Adopcja przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo, Griza jak tylko zobaczyła mnie wchodzącego do boksu wstała i zabrała się do wychodzenia :-) Potem dreptała, podbiegała i bawiła się plastikową butelką. Do samochodu wsiadła chętnie i grzecznie, a wcześniej usiłowała wsiąść do autobusu :-) [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Fantastyczne wieści .................. :multi::multi::multi:
  2. [quote name='Malwi']w takim wypadku chyba lepiej przegłodzić , nic jej się nie stanie ;)[/QUOTE] Też tak pomyślałam ;)
  3. Ufff, jak dobrze, że już po wszystkim ... trzymam kciuki za dobry domek.
  4. Teraz już nie wiem, czy dawać jej kolację, czy może przegłodzić do rana?
  5. Nieszczęścia chodzą parami ........ :roll: Lena zwymiotowała dzisiaj śniadanie dokładnie w godzinę po posiłku, potem za jakiś czas znowu dostala suchą karmę, bo przecież była głodna i ... znowu po godzinie zwymiotowała lekko nadtrawioną karmę :( Jak pisałam wielokrotnie Lena jest wszystkożerna , oprócz malin, moreli i jabłek również patyki i szyszki są w jej menu. Obawiam się, że coś zjadła i to jest przyczyną tych wymiotów ... jest żwawa, bawi się, biega i nie wygląda na chorą.
  6. Dosia wita kochane cioteczki :loveu: Nie pojechałyśmy na badania, brak transportu w świąteczny dzień :cool3: , ale może to dobrze , bo ... Dosia jest jednak osłabiona, głównie leży i odoczywa ... upał jest niemiłosierny, w domu 28 st., a na zewnątrz o kilkanaście więcej i ani kropli deszczu. Nie chciałam serwować jej sporego stresu, ona bardzo płacze u weta, a to pobieranie krwi jeszcze by ją osłabiło. Za kilka dni i ma się ochłodzić, może wtedy się uda.
  7. [quote name='Ewanka']Cioteczki ... teraz Dosia dostała cieczkę ........ czy to możliwe , że obie jednocześnie?????? Zaraz wezmę Lenę pod lupę ... coś mi tu nie gra ................. :shake: :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :shake: [B]Ciotki, błagam ................. [/B] [B]trzymajcie kciuki, żeby ta sterylka Leny okazała się prawdziwa, a nie tylko wirtualna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE] Dziewczyny, ja już naprawdę nie wiem, czy Lena ma cieczkę, może to głupio zabrzmi :roll: ......... plamiła odrobinkę kilka dni temu, a potam NIC ... czy to możliwe??? Dosia ma regularną, kapie z niej na podlogę ... zaczynam myśleć , że Lena się podszywa ;) :) ... może miała jakieś zapalenie cewki moczowej, albo coś ????
  8. Świetnie by było, żeby maluch jak najszybciej pojechał ... mocno trzymam kciuki :)
  9. Ale rpzrabiaka, mam nadzieję, że jakoś strawi te kostki ... to dzielny chłopak ... będzie dobrze :)
  10. Może mogłabym zrobić im jakieś ogłoszenia??? ... wprawdzie nigdy nie robiłam :/ ............ jest jakiś ustalony tekst?
  11. Cudne ... nie mogę się napatrzeć :loveu:
  12. [quote name='beka'] (...) Nie wiem czy pamiętacie Odiego z Krzyczek, który miał krzywe łapki, niedxwiedzia łape i klapniete uszy, z czesem wszystko wróciło do normy.[/QUOTE] Pamiętamy krzywe łapki, które w niemal cudowny sposob się wyprostowały! Na co mala choruje, oprócz krzywicy ... moze wystarczy odkarmić i poprawić stan psychiczny, by nadawała się do adopcji. Cudna mała :loveu:
  13. Zerkam i podnoszę, nie bardzo mogę pomoc .
  14. [quote name='mamanabank']Ale cudo!!![/QUOTE] ... piękna i samotna, ale ma ten błysk w oczach, nie poddała się :)
  15. Coraz więcej tych bid ostatnio :( ............... trzymaj się maluchu.
  16. [quote name='agnieszkal2']Odwiedzilam Was...nie pisalam,bo nie lubie po proznicy pisac,ale odwiedzam Twoj watek czesto.[/QUOTE] Napisz choć słówko, zostaw jakiś ślad ;) U nas sajgon :evil_lol: ... rozwolnienie, cieczka, goście, upał itp. Pozdrawiamy wspaniałe rodzinne stadko :loveu:
  17. Cudny szczeniorek , aż miło popatrzec :) ... cieszę się, że ma już miejsce, a nawet dwa ... u nas cieczka i chłopaki trochę muszą poczekać na wizyty ;)
  18. Wspaniala wiadomość ... wygląda na to, że sunia będzie miala niedługo swój własny, kochający domek :)
  19. Sabciu, trzymam kciuki, będzie dobrze :)
  20. Trzymaj się maluszku , teraz już bedzie tylko lepiej :)
  21. Niesamowite, jak można aż tak zaniedbać psy :(
  22. Zerkam do Kudłatego i smutno, że taki spotkał go los ... też niestety, nie mam pomysłu jak mu pomóc.
  23. Do góry Sojeczko, szukaj wspaniałego domku :)
×
×
  • Create New...