-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Nuka, nie doczytałam, czy chcesz ją oddać na stałe, czy na jakiś dłuższy, ale określony czas, zanim nie poprawisz warunków mieszkaniowych czy innych spraw?
-
[QUOTE=Blever's;15186486]jeszcze w tym tygodniu pojade do Obronik Wlkp bo akurat mieszkam miedzy Poznaniem a Obornikami a z tego co widze w ogloszeniach tam tez duzo mikrusów jest.[/QUOTE] ... a może tu , ............ pewnie już patrzyłaś, ale wstawiam, na wszelki wypadek. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188407-BARDZO-PILNE!-Dt-dla-3-szczeniąt!-9-ratlerków-z-meliny-trafiło-do-schronu[/URL]!
-
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Ewanka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Teraz tylko dobry domek i sunia bedzie najszczęsliwsza na świecie :) -
Emi ... ja też wcale .... ;)
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Też myślę, że chyba już lepsza cieczka, niż jakaś inna krwiożercza paskuda ... :roll:
-
[quote name='yumanji']Nie jestem przekonana.Kumpela hoduje labradory,na noc zima trzrba je ciagnac za leb do domu.Sa solidnie zbudowane,maja tkanke tluszczowa,mysliwskie psy.Nie od zawsze lazily z papierem Velvet w pyskach.[/QUOTE] :evil_lol: ... coś w tym jest :D .... to nam się wydaje, że pies woli domowe warunki, a one przecież mają rózne potrzeby ... moje tymczasy kochają dom i na wyścigi do niego wracają, ale wiem, że róznie bywa.
-
[quote name='yumanji']Wazne ,jak ona do suk.Moze bylby domek,ale musialaby sie dogadac z 5-letnia dobermanka,spokojna i mila.Mj wet dla domkowi namiar na mnie,panstwo dzwonili przed chwila.[/QUOTE] To byłoby najlepsze rozwiązanie :) trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!! ... cały czas myślę o tej czarnej labce, że najlepiej by jej było w domu.
-
No nie wiem, może Dosia by jakoś to zniosła, ale Lenka z pewnością nie, przegryzła już szelki i smycz ... nie lubi mieć czegoś na sobie ;) Nigdy nie miałam suczki, teraz obie dziewczyny są suchę - sprawdzałam dokładnie białą chusteczką higieniczną ... czyli to tak działa z przerwami???
-
Lenka nie ma żadnego śladu na brzuszku, jak do nas przyjechała, to komisyjnie oglądaliśmy razem z wetem i NIC, a rzekomo była sterylizowana :/ .......... Dosia ma wielkie wiszące sutki, więc trudno powiedzieć, czy się powiększyły, ona 'kropelkuje' od dzisiaj rana , będę ją obserwować ... ale co to da???? :/
-
Czy sunia jest sterylizowana, nie doczytałam, albo nie było.
-
......... ale przyznasz, że to jest jakiś pomysł ........ :evil_lol:
-
No właśnie podobno, nie od początku cieczki psy 'czatują' ... miałam nadzieję, że to falszywy alarm, jakieś zapalenie cewki, czy coś podobnego ... ale chyba nie mam się co łudzić ... a może poszukam DT dla Zorby - to pies anioł ... komu, komu ????????? ... zamienię go na suczkę z cieczką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
>>>>>> Jamniczka Sonia - jej świat się zawalił MA DOM DZIĘKUJEMY<<<<<<
Ewanka replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Witaj Soniu, głowa do góry, wszystko będzie dobrze :) -
Wyniki, mam nadzieję, pomogą zdiagozować Dosię i dziewczyna nabierze rumieńców, bo na razie jest bardzo osłabiona ... no i te upały się też dokładają, nie wspomnę o cieczce. Martwi mnie to, że Dosia bardzo mało pije !!! ... jest niebywale chuda i nie nawadnia się dostatecznie ... ciekawe co powie na to wet w Płocku? Za bazarek wielkie dzięki :loveu: ... jak zmontujesz to wstaw koniecznie link :) Zorba, interesuje się dziewczynami, ale jakoś nie do przesady ... może rozkręci się chłopak :evil_lol: Wącha i chce lizać, ale Dosia pokazuje mu swoje śliczne ząbki i to skutkuje, oby tak zostało.
-
MINI CUDO do pokochania - prześliczna *TULINKA* - MA DOMEK!! :)
Ewanka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jaka tu cisza ... jak się miewa Piękna i jej dzieciaki ? -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']tak, to możliwe ze obie dostały jednocześnie ... suki mieszkające razem bardzo często "synchronizują" cieczki ...[/QUOTE] No to ładnie ............. podobno od przybytku głowa nie boli ............ zobaczymy :cool3: -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
Ewanka replied to marra's topic in Już w nowym domu
Odwiedzamy, owiedzamy , ale niestety niewiele możemy pomóc .............. :/ -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki ... teraz Dosia dostała cieczkę ........ czy to możliwe , że obie jednocześnie?????? Zaraz wezmę Lenę pod lupę ... coś mi tu nie gra ................. :shake: :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :shake: [B]Ciotki, błagam ................. [/B] [B]trzymajcie kciuki, żeby ta sterylka Leny okazała się prawdziwa, a nie tylko wirtualna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] -
ciotki ratujcie ......................................... :roll::shake::roll::shake::roll: DOSIA MA CIECZKĘ ..... Lenka ma cieczkę ..... Zorba ma jaja :diabloti:
-
Prawko mam, ale nie jeżdżę sama "w trasę" :shake: ... do weta, jakieś 2,5 km, nie ma problemu, jeździłam przecież Dosią na zastrzyki kilka razy. No jasne, że wolałabym mieszkać na terenie bardziej zapsionym dogomaniacko ... w kupie zawsze raźniej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Noc minęła spokojnie, wypuściłam Dosię o 5-tej :crazyeye:..... lepiej nie ryzykować , ona jest świetna bo robi siku i zaraz wraca, nie trzeba nawet jej wołać. Wieczorem dostała suchą karmę plus trochę rosołku i sporo ryżu, no i obowiązkowo węgiel. Mam nadzieję, że taka kombinacja przypadnie jej do gustu, wcinała, aż jej się uszy trzęsły :p
-
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
Ewanka replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się dzielnie Radusiu ... ciotki pamiętają, tylko strasznie zabiegane są :) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Słodkie sunieczki :loveu: ... baaardzo żaluję, że nie mogłam ich zaprosić do nas ... u nas meksyk ... [SIZE=1]jedna suczka rozwolnienie odkąd przyszła, czyli od trzech tygodni, druga - cieczka, no i nasz jajeczny pies :/[/SIZE]