Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Zerkam do pudlisia ... widzę, że jeszcze musi poczekać, szkoda psiaka.
  2. Nuka, nie doczytałam, czy chcesz ją oddać na stałe, czy na jakiś dłuższy, ale określony czas, zanim nie poprawisz warunków mieszkaniowych czy innych spraw?
  3. [QUOTE=Blever's;15186486]jeszcze w tym tygodniu pojade do Obronik Wlkp bo akurat mieszkam miedzy Poznaniem a Obornikami a z tego co widze w ogloszeniach tam tez duzo mikrusów jest.[/QUOTE] ... a może tu , ............ pewnie już patrzyłaś, ale wstawiam, na wszelki wypadek. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188407-BARDZO-PILNE!-Dt-dla-3-szczeniąt!-9-ratlerków-z-meliny-trafiło-do-schronu[/URL]!
  4. Teraz tylko dobry domek i sunia bedzie najszczęsliwsza na świecie :)
  5. Emi ... ja też wcale .... ;)
  6. Witajcie śpiące królewny :) ... zapraszamy do nas ;)
  7. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Też myślę, że chyba już lepsza cieczka, niż jakaś inna krwiożercza paskuda ... :roll:
  9. [quote name='yumanji']Nie jestem przekonana.Kumpela hoduje labradory,na noc zima trzrba je ciagnac za leb do domu.Sa solidnie zbudowane,maja tkanke tluszczowa,mysliwskie psy.Nie od zawsze lazily z papierem Velvet w pyskach.[/QUOTE] :evil_lol: ... coś w tym jest :D .... to nam się wydaje, że pies woli domowe warunki, a one przecież mają rózne potrzeby ... moje tymczasy kochają dom i na wyścigi do niego wracają, ale wiem, że róznie bywa.
  10. [quote name='yumanji']Wazne ,jak ona do suk.Moze bylby domek,ale musialaby sie dogadac z 5-letnia dobermanka,spokojna i mila.Mj wet dla domkowi namiar na mnie,panstwo dzwonili przed chwila.[/QUOTE] To byłoby najlepsze rozwiązanie :) trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!! ... cały czas myślę o tej czarnej labce, że najlepiej by jej było w domu.
  11. No nie wiem, może Dosia by jakoś to zniosła, ale Lenka z pewnością nie, przegryzła już szelki i smycz ... nie lubi mieć czegoś na sobie ;) Nigdy nie miałam suczki, teraz obie dziewczyny są suchę - sprawdzałam dokładnie białą chusteczką higieniczną ... czyli to tak działa z przerwami???
  12. Lenka nie ma żadnego śladu na brzuszku, jak do nas przyjechała, to komisyjnie oglądaliśmy razem z wetem i NIC, a rzekomo była sterylizowana :/ .......... Dosia ma wielkie wiszące sutki, więc trudno powiedzieć, czy się powiększyły, ona 'kropelkuje' od dzisiaj rana , będę ją obserwować ... ale co to da???? :/
  13. Czy sunia jest sterylizowana, nie doczytałam, albo nie było.
  14. ......... ale przyznasz, że to jest jakiś pomysł ........ :evil_lol:
  15. No właśnie podobno, nie od początku cieczki psy 'czatują' ... miałam nadzieję, że to falszywy alarm, jakieś zapalenie cewki, czy coś podobnego ... ale chyba nie mam się co łudzić ... a może poszukam DT dla Zorby - to pies anioł ... komu, komu ????????? ... zamienię go na suczkę z cieczką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Witaj Soniu, głowa do góry, wszystko będzie dobrze :)
  17. Wyniki, mam nadzieję, pomogą zdiagozować Dosię i dziewczyna nabierze rumieńców, bo na razie jest bardzo osłabiona ... no i te upały się też dokładają, nie wspomnę o cieczce. Martwi mnie to, że Dosia bardzo mało pije !!! ... jest niebywale chuda i nie nawadnia się dostatecznie ... ciekawe co powie na to wet w Płocku? Za bazarek wielkie dzięki :loveu: ... jak zmontujesz to wstaw koniecznie link :) Zorba, interesuje się dziewczynami, ale jakoś nie do przesady ... może rozkręci się chłopak :evil_lol: Wącha i chce lizać, ale Dosia pokazuje mu swoje śliczne ząbki i to skutkuje, oby tak zostało.
  18. Jaka tu cisza ... jak się miewa Piękna i jej dzieciaki ?
  19. [quote name='Malwi']tak, to możliwe ze obie dostały jednocześnie ... suki mieszkające razem bardzo często "synchronizują" cieczki ...[/QUOTE] No to ładnie ............. podobno od przybytku głowa nie boli ............ zobaczymy :cool3:
  20. Odwiedzamy, owiedzamy , ale niestety niewiele możemy pomóc .............. :/
  21. Cioteczki ... teraz Dosia dostała cieczkę ........ czy to możliwe , że obie jednocześnie?????? Zaraz wezmę Lenę pod lupę ... coś mi tu nie gra ................. :shake: :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :shake: [B]Ciotki, błagam ................. [/B] [B]trzymajcie kciuki, żeby ta sterylka Leny okazała się prawdziwa, a nie tylko wirtualna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
  22. ciotki ratujcie ......................................... :roll::shake::roll::shake::roll: DOSIA MA CIECZKĘ ..... Lenka ma cieczkę ..... Zorba ma jaja :diabloti:
  23. Prawko mam, ale nie jeżdżę sama "w trasę" :shake: ... do weta, jakieś 2,5 km, nie ma problemu, jeździłam przecież Dosią na zastrzyki kilka razy. No jasne, że wolałabym mieszkać na terenie bardziej zapsionym dogomaniacko ... w kupie zawsze raźniej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Noc minęła spokojnie, wypuściłam Dosię o 5-tej :crazyeye:..... lepiej nie ryzykować , ona jest świetna bo robi siku i zaraz wraca, nie trzeba nawet jej wołać. Wieczorem dostała suchą karmę plus trochę rosołku i sporo ryżu, no i obowiązkowo węgiel. Mam nadzieję, że taka kombinacja przypadnie jej do gustu, wcinała, aż jej się uszy trzęsły :p
  24. Trzymaj się dzielnie Radusiu ... ciotki pamiętają, tylko strasznie zabiegane są :)
  25. Słodkie sunieczki :loveu: ... baaardzo żaluję, że nie mogłam ich zaprosić do nas ... u nas meksyk ... [SIZE=1]jedna suczka rozwolnienie odkąd przyszła, czyli od trzech tygodni, druga - cieczka, no i nasz jajeczny pies :/[/SIZE]
×
×
  • Create New...