Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. podniosę chociaż psiaki ...............
  2. Odwiedzam sunię, pokazuj się ciotkom i wujkom :) ... trzeba ją zabrać z tego miejsca, tylko gdzie?
  3. Genialny pomysł z tym Stowarzyszeniem !!!!!!!!! :):):) .... trzymam kciuki mocno i wiem, że Wam się uda !!!!!!!!!!!!
  4. Odwiedzam babulinkę :) ... na początku wątku jest oferta dt, czy sunia tam jedzie .. dlaczego ma siedzieć bidulka zamknięta w łazience i tak ma dość stresu?
  5. Dosiulka wita o poranku i życzy udanego dnia :loveu: .. nie ma już słonka ....................................... :roll:
  6. [B]Lenusia wita o poranku i życzy ciociom miłego dnia :loveu:[/B] pogoda wprawdzie się popsuła, ale humorek Lenki zawsze jest świetny :)
  7. ................ no to ja podniosę moim wieczorem ;)
  8. Będzie dobrze, skoro się napiła ... moja Dosia po sterylece nie chciała pić, dawałam jej namoczoną karmę (zalecenie weta)
  9. [quote name='olga7']Ewanko .a gdyby byly finanse ,czy byś mogla tę sunię wziąć na dt do was ? Poki tam będzie -to na pewno nie uwolnią ją z tego lancucha .[/QUOTE] ... nie wiem, jak ona czuła by się w mieszkaniu, jak ona do innych psów (u nas nie ma kojców!!!) ... przyjmujemy takie suczki do ok. 10 kg, a ona wygląda na całkiem sporą sunię.
  10. Kajusiu zdrowiej, proszę ... mocno trzymam kciuki !!!
  11. [quote name='Shania']Współczuję..moja jest na tymczasie ponad 5 miesięcy...co to będzie nie wiem:([/QUOTE] ... skoro jest już 5 miesięcy, to chyba też myśli, że jest u siebie w DS ................
  12. [quote name='snuszkak'](...) Popkinsowi brakuje już tylko szczepień i domku stałego on się tak przywiązuje do nas, [B]biedak jeszcze nie wie, że u nas nie zostanie[/B]...[/QUOTE] ... świetnie Cię rozumiem, mam ten sam "problem" z moimi wczasowiczkami, patrzę na nie i myślę, że one myślą, że są u siebie w domu :shake:
  13. [quote name='Jagna78']Na razie dt ale znając siebie to może i ds ;)[/QUOTE] ... wspaniała wiadomość, malutka babulinka potrzebuje ciepła i spokoju na cito !!! :multi:
  14. ... i ja odwiedzam sunię ... czy ona nadal jest na łańcuchu?
  15. Ciekawe, jak babnia się czuje, czy była już na kontroli u weta? ... wygląda ślicznie jak na babunię :)
  16. [quote name='Poker']To chłopak , dlatego nie dbał o linię i się roztył :evil_lol:, a nasza modelka jest jak gazela :loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [B]Na szczęscie kolejna kruszynka uratowana !!![/B] ... może porozklejać ogłoszenia w okolicy, gdzie ją znaleziono ... chociaż jak biegła taki kawał, to nie bardzo wiadomo gdzie zginęła ..... może chociaż na przystankach autobusowych itp.
  18. [quote name='giselle4']hihihi pieknemu we wszystkim pieknie Poker,pod Twoimi skrzydłami piekna sunia wyrosła dziekuje[/QUOTE] Uważajcie ciotki na jej linię, bo ..................... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/388/8a842156c56a4392.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]fotka znaleziona w necie[/SIZE]
  19. Witaj przystojniaku ;) ... gdzie twój domek????
  20. Mogę tylko podrzucić .... trzymaj się Rysiu !!!
  21. Arktyko, współczuję smrodku , ale to na szczęście przejściowe ;) ... czekamy na fotki Pudliszonka :)
  22. Mam nadzieję, że wszystko w porządku ... nie mam żadnych nowych wieści ... ..... może Halinka wstawi jakieś nowe fotki ... prosimy :)
  23. [B]Lenka wita ciocie i wspomina wczorajsze harce na słonku ;)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/369/5f5a0cfa4688257cmed.jpg[/IMG][/URL]
  24. ... ostatnie promienie słonka ......... złowione :eviltong:
  25. Dosia tez nie przepada za towarzysttwem innych psiakow (!!!) ... niesamowiete jak dziewczyny sa do siebie pododobne, rowniez wewnetrznie ;)
×
×
  • Create New...