[quote name='snuszkak'](...) Popkinsowi brakuje już tylko szczepień i domku stałego
on się tak przywiązuje do nas, [B]biedak jeszcze nie wie, że u nas nie zostanie[/B]...[/QUOTE]
... świetnie Cię rozumiem, mam ten sam "problem" z moimi wczasowiczkami, patrzę na nie i myślę, że one myślą, że są u siebie w domu :shake: