Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Przyjechala ciocia LIlek i Dosia dostala zastrzyk przeciwbolowy i antybiotyk, oczywiscie plakala bidulka bardzo ... potem grzecznie poszla na siku, teraz lezy i odpoczywa i ..... przesyla ciociom i wujkom (!) wielkie buziaki i podziekowania za kciuki i cieple mysli, ktore pomogly jej przetrwac te trudne chwile :loveu::loveu::loveu:
  2. [CENTER]Wlasnie zobaczylam w kalendarzu , ze dzisiaj sa ..... [COLOR=magenta][B][FONT=Georgia][SIZE=4][I]imieniny LENY [/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta] :BIG:[/COLOR][/SIZE] [B]Lenusiu, wszystkiego najlepszego, cudownego domku Ci zycze !!!!!!!!!!!![/B] [B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/CENTER]
  3. Podniose kicie ... chociaz tyle. Cale zycie mialam w domu koty, ale teraz sie zapsilam ... wiec klops :/
  4. czesc dziewczynki :) ... no to teraz juz z gorki, jeszcze kilka dni i beda sie czuly jak w domu.
  5. [quote name='Akrum']Oj psinki, psinki kochane... Jestem dzisiaj niewyspana, Łatek pchał się co chwilę na moją twarz i tak zasypiał, a ja biedna.. żal mi było go zwalać - tak słodko pomrukiwał :oops: no i tak cierpliwie z nim leżałam :)[/QUOTE] :) ... wyobrazam to sobie ... musialo cudnie wygladac ;)
  6. Toniczku ... to dzisiaj? ... trzymamy mocno kciuki!!!
  7. witajcie o poranku .................... noc minęła własciwie spokojnie, Dosia napiła sie wody dopiero o godz 2.00 ... noca chwilami popiskiwala, spala i bdzila sie na zmiane ... jakos dotrwalysmy do rana (ja nie zmróżylam oka) ... rano nie wstala, dzisiaj nie robila jeszcze siuu ... ale wieczorem porzadnie sie wysikala. Lilek przyjdzie kolo 11-tej i da zastrzyk Synulox. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok, prosze .... trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!! ************************************************************ koszt: 250zł plus kaftanik 20zł ... lacznie 270pln ... faktura ma pzyjsc poczta, bo drukarka nie dzialala
  8. smutno, że tak niewiele można zrobić dla tych psiaków ... a z drugiej strony ... ważne by móc zrobić cokolwiek :)
  9. 16:33 ......... dopiero teraz Dosia przestała popiskiwać i usnęła .......... wypoczywaj malutka !
  10. słodziaki, tylko strasznie smutno, że są w takim miejscu ....................
  11. [quote name='Ulka18']Daisy bedzie mieszkac u Pani Haliny z forum collie? Pod Lublinem? Ja sie nie dziwie Hanusi, ze nie chce oddac Daisy, kto mial kolaka, ten wie, ze co przecudne, przekochane psy. Nie ma takich innych na swiecie.[/QUOTE] zgadzam się w 100%
  12. to nie jest Nutra ... znaczy dla Lenki ;)
  13. Przyszła karma, jeden worek, tylko teraz nie wiem, czy to dla Dosi czy dla Lenki :/
  14. No to teraz będzie już z górki ... najważniejsze zrobione :) ... jaki on jest cudny :)
  15. Oj, czeka ją żmudna nauka chodzenia na smyczy ... to nie boli ;) ... tylko jak ją wyciągnąć z tego schronu?
  16. Nareszcie dotarłam do dzieciaków ... najważniejsze, że już są bezpieczne :) ... hurrraaa !!! :)
  17. Lenusia zachowuje się dzisiaj nad podziw spokojnie ... mądra dziewczynka :)
  18. Dostala przeciwbólowe, ona jest bardzo wrazliwa, wiec może płacze po tych stresach ......... ... bidulka, cały czas popiskuje i kręci się , nie może się ułożyć ...widocznie ją jednak boli :(
  19. ... coś czuję, że czekają mnie teraz bezsenne noce ... Dosiulka między łóżkiem a szafami
  20. Dostała "na wynos" zastrzyki SYNULOX ... na 5 dni do podawania podskórnego ........ .... cały czas leży tuż obok mnie i płacze .. a ja nie wiem, jak jej pomóc :( cały brzuszek ma zabandażowany i na to kubraczek .......... bidulka !!!!!!!!!!!
  21. Właśnie przyjechali !!!!!!!!!!!!!! Dosia bidulka w kubraczku i z zawiązanym pycholkiem, bo dziabnęła Tz-ta jak zakładał jej (razem z lekarzem) kubraczek ... leży w klatce , oczywiście otwartej obok mojego łóżka, jak jej rozwiązałam pyszczek to głośno zapłakała, a teraz cichutko popiskuje .......... malutka kruszynka. Sunia Lilkowej, też na szczęście dobrze zniosła operację!!! BARDZO DZIĘKUJEMY LILEK ZA TRANSPORT DOSI NA STERYLKĘ !!!! :loveu:
  22. Ufffff, już po ...... ..... teraz Dosiulka odpoczywa, a operowana jest sunia Lilek ... tez trzymajmy za nią kciuki !!!! najbliższe dni bedą trudne, debiutuję w tej roli... pierwsza sunia , ktora jest u nas sterylizowana ... oby wszystko poszło dobrze!!!
  23. Dzięki dziewczyny .... co za dzien ................. ........ nie sądziłam, że aż taaaaak będę to przeżywać ..................... Dosieńko, trzymaj się kochanie, słoneczko nasze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  24. Dosiunia leży już na stole operacyjnym ....... po zastrzyku bidulka wymiotowała, to podobno norma ... buuuuuuuuuu waży 12 kg, czyli moja stara waga jest do d ... bo u mnie już jakiś czas temu tyle ważyła, a teraz przecież wyraźnie przytyła. wet jednak zdecydował, że usunie jej guzek i dwa sutki :( ... martwię się o Dosieńkę bardzo ........
  25. [quote name='Andzike']Akrum, ale super działacie ! Normalnie o wszystkim myślicie! Bardzo się cieszę, że to "koniec" szczeniorków! I oby żadnych więcej w schronisku... Za każdym razem jak patrzę ma mojego paniczyka, który jest bardzo nieszczęśliwy jak musi wyjść z domu na deszcz, myślę o tych co zostały :([/QUOTE] dokładnie to samo myślę ....... .... nasz Zorba i Dosia jak jest mokro, to nie wychodzą prawie wcale, a te bidy tam siedzą i nie mają żadnego wyboru :( [B]Akrum & spółka .... jesteście wielkie !!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B]
×
×
  • Create New...