Dosia czuje sie wyraznie lepiej :):):)
... wiem, ze wspiera ja jeszcze dzialanie lekow znieczulajacych ... musimy poczekac kilka dni, mam nadzieje, że bedzie ok :)
********************
Dosia zjadla troszeczke rozmoczonej karmy :multi: :loveu:
... zglodniala bidulka, ale wody nie chce pic :roll: ... co mnie bardzo dziwi, bo zwykle pije z wielka ochota.