Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='__Lara']Gdzie jest teraz sunia?[/QUOTE] Lenusia jest od 29 maja 2010 w dt u Ewanki , bawi się z Zorbą i chyba czuje się szczesliwa, ale baaardzo marzy o własnym ludziu i kochajacym domku :)
  2. Cudny ... a co tak mało fotek ;) :D ;)
  3. ... no i gdzie te fotki ..... ??? ... czekamy drepczac w miejscu ;)
  4. Fotki fantastyczne ... powoli zaczynam lapac jamniorowatego bakcyla ;)
  5. Wspaniale wiesci :) ... Mia osaczona jest rewelacyjna ... fotki, fotki , fotki .......... ;)
  6. [quote name='anita_happy']Ona jest teraz po 4 tabletkach sedalinu forte...na 3 dni..to ma taki chaos w głowie,ze głowa mała...jakby dopalacze wziela[/QUOTE] biedna malutka ... mialam na mysli czas, gdy dopalacze przestana dzialac ... wtedy bedzie najtrudniej ....... :/
  7. Skradł mi słodziak serducho ;) ........ jak juz bedziesz miala juz calkowite wariatkowo, to przyslij slodziaka do nas na dt ... a moze i cos wiecej ............... :p
  8. Zagladamy ;) ... Tosiek, glowa do gory, bedzie dobrze :)
  9. Teraz trzeba sie skupic na pomocy suni ............. ......... IVV ma racje, trzeba jej baaardzo pilnowac, bo bedzie chciala szukac dzieciakow.
  10. Cudny kudlacz :) ... szkoda, ze on o tym nie wie ;)
  11. Nikt nie sadzil, ze bedzie latwo ... trzymaj sie Dotka !!!
  12. Witaj przystojniaku ... hopsaj po domek :)
  13. Przyszlam do dziewczynek :) ... smutno, ze sa az tak niufne, wiele zlego je spotkalo, mimo krotkiego zycia .... racja, trzeba im duuuuzo czasu i cierpliwosci . Trzdycyjnie trzymam kciuki :)
  14. Witaj malutki słodziaczku :) ... ciekawa jestem, czy udało się Wam nauczyć ją załatwiania się na dworze? ... z początku sikała w domku ze stresu, ale teraz nie wygląda już na zestresowaną tylko na ... szczesliwą i zakochaną :loveu:
  15. [B]Lena wita o poranku i pozdrawia kochane cioteczki :loveu:[/B] Lenka chyba czuje, ze Dosia jest cierpiaca, bo nie przeszkadza jej odpoczywac, zachowuje sie nadzwyczaj spokojnie , grzeczna dziewczynka :)
  16. Dosia wita o poranku :loveu: noc minęla spokojnie, sunia spala i ja tez ;) ... nadal nie chce pic wody, ale dolewam jej wiecej do rozmoczonej karmy, doslownie granulki plywaja w wodzie ... zjadla wszystko i wylizala miske :eviltong: Koło poludnia znow dostanie zastrzyki i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :)
  17. [quote name='Mika31']cioteczki coś mi się wydaje że domki będą się o niego bić[/QUOTE] w 100% :) ... jest cuuuudny ... ech, gdyby to była suczka ... ;)
  18. Witaj cudny wiewioreczku ;) ... wyobrazam sobie, jaka to ulga pozbyc się chorych ząbków !!!
  19. Witaj Tosiulku , pokazuj pycholek ;)
  20. Pudlisiu, trzymaj sie dzielnie :) ... wczoraj byla sterylizowana "nasza" Dosia ... jakiś urodzaj ;)
  21. Dosia czuje sie wyraznie lepiej :):):) ... wiem, ze wspiera ja jeszcze dzialanie lekow znieczulajacych ... musimy poczekac kilka dni, mam nadzieje, że bedzie ok :) ******************** Dosia zjadla troszeczke rozmoczonej karmy :multi: :loveu: ... zglodniala bidulka, ale wody nie chce pic :roll: ... co mnie bardzo dziwi, bo zwykle pije z wielka ochota.
  22. Dosia wymiziana na wszystkie mozliwe strony :):):) wyraznie czuje sie juz lepiej, podchodzi do mnie na pieszczoty i juz macha ogonkiem :)
  23. a to paskudna przygoda z Krakvetem ... ... ale nic sie nie martw ... Dosia teraz nawet nie pije, a co dopiero mowic o jedzeniu, karmy mamy jeszcze na kilka dni, wiec nie ma problemu ........ dzisiaj juz pewnie niczego nie zje, mam nadzieje, ze jutro ja namowie na male co nieco.
  24. Krakvet niestety nie dzwonil ... jestem non stop w domku, wiec i tak mnie zastana ;)
×
×
  • Create New...