-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Ewanka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Hmmm... skoro pokonuje płoty to mój plan odpada :([/QUOTE] No właśnie , to jest spora przeszkoda ... ja też zaczynałam mieć plan ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku i skacze z radości :loveu:[/B] [B]... worek karmy to jest coś !!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:[/B] [B]baaaaaaaaardzo dziękujemy !!! [/B] -
kciuki aż bolą od trzymania ......... ......... a ja spoglądam na bramę, bo mają przecież dzisiaj przywieźć karmę dla dziewczyn :)
-
Witaj Emi :) ... o, widzę, że sterylka na horyzoncie, trzymaj się dziewczyno, będzie dobrze!
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Ewanka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201'](...) . Największy jej problem to to , że żaden ppłot czy siatka nie stanowi dla niej problemu .[/QUOTE] Czyli spacery tylko na smyczy i żadnego ganiania bez nadzoru ... może dt w bloku, wtedy nie ma możliwości , że wybiegnie z domu z innymi psami. Szczeniory śliczne i spore, jakoś na początku wydawały mi się mniejsze ;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaj Heniutek, masz pozdrowienia od Lenusi :) -
Witaj Welshyku :) ... mam nadzieję, że nadal starasz się bardzo ;)
-
Już pojechali, ja jak zwykle, buuuuuuuu, nie zmieściłam się do autka, z przodu Lilek za kierownicą, obok mój TZ z Dosią na kolanach , w zastępstwie ;) , bo moja ręka świezo po złamaniu, jeszcze do niczego sięnie nadaje nawet do trzymania, a tym bardziej do przeniesienia Dosiuni :/ ... tylne siedzenia złożone i tam buszuje spora sunia Lilek, a obok stoi klatka kenelowa, wymoszczona kocami, żeby Dosia wygodnie wracała na leżąco, a nie kręciła się po samochodzie. Mam nadzieję, że zdążą na 9-tą, wyjechali o 8.20 trzymajcie kciuki ... baaaaaaaaaardzo proszę !!!!!!!!!!!!!!
-
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Bo Twój wpis taki trochę był;)[/QUOTE] tak? .. no to sorry, zupełnie nieświadomie. -
Rzeczywiście, też o tym słyszałam, ze trzeba rozmaczac karmę, może też dlatego, żeby nadmiernie nie odciągać wody z organizmu ... ciekawe co powie wet?
-
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy'](...) Ewanka Journey ma rację, a tak w ogóle to na poprzedniej stronie prosiłaś o zdjęcia suniek - są - nie podobają Ci się, bo nic nie napisałaś:cool3: (...)[/QUOTE] Zdjęcia suniek baaaaardzo mi się podobają :) ... choć mam ciągły niedosyt ;) ... nie wiem, dlaczego moja uwaga o szeleczkach została potraktowana z przekąsem (?) ... nie miałam nic złego na myśli ... mój Zorba, pierwszego dnia pobytu u nas wysunął głowę z obroży i odtąd chodzi w szelkach, to samo tymczasowiczka Lenka, miała na sobie obrożę i na szczęście jeszcze na terenie naszej posesji, tuż przed wyjściem za bramę, też wywinęła się i wysunąła się z obroży ... dlatego popieram w 100% szelki. Natomiast wyjazd z psiakami na kilka dni wydawał mi się zbyt wczesny, ale nie znam się tym i uznaję argmenty osób bardziej doświadczonych. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szarotko, przesyłam gratulacje dla Twojej Córki i życzenia szczęścia :) -
Pocieszający jest fakt, że Dosia nie ma juz wystających żeber i kręgów widocznych na kilometr ... poprawiła się dziewczynka i dlatego miałam odwagę (nie mam odwagi, buuuuuu) zdecydować o sterylece. Pocieszam się jak mogę , ale coś marnie mi to idzie :roll: ........ do jutra już ścisła dieta ....... a rano na dwie godziny przed wyjazdem ostatnie picie ... .... żeby nam się tylko znowu nie odchudziła , buuuuuuuuuu :shake:
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Przystojniak na pierwszą ............. :) -
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Journey']Dzięki Magda za wstawienie zdjęć :) W przyszłym tygodniu Myszę i Bambi czeka kilkudniowy wyjazd... Ciekawe jak będą się zachowywać :) W związku z tym zamierzam im kupić dwie obróżki i smycze, z którymi oczywiści trafią do nowych domów. O dziwo na razie zapytań o nie jest bardzo mało. Ludzi chyba przeraża ich historia? Sama nie wiem... Ale wierzę, że w końcu ktoś się w nich zakocha i je adoptuje :)[/QUOTE] Chyba lepsze szeleczki, psiaki są w nich "bezpieczniejsze", z obróżki pies łatwo może się wyswobodzić, szczególnie w nieznanym miejscu i w stresie. Moim wszystkim psom kupuję szelki i bardzo polecam ... a swoją drogą czy to dla nich nie za bardzo stresujące, kilkudniowy wyjazd, ledwo się przyzwyczaiły do miejsca i poczuły bezpiecznie? -
[quote name='obraczus87']Ewanko, zarówno karma dla Dosi jak i dla Lenki będzie jutro :) Bardzo się cieszę i dziękuję !!! :) ************************************** Jutro STERYLKA Dosiulki .... strasznie się denerwję , ale mam nadzieję, że dobra klinika i doświadczony wet. są gwarantem powodzenia. Lilek jedzie znami, a raczej my z Nią ;) ... Jej suczka też będzie sterylizowana, więc będą w aucie dwie obolałe pacjentki. Godzina zero jest jutro o 9-tej ... kciuki obowiązowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Akrum']Witaj kochana dziewczynko nasza :) Dosia wita o poranku :loveu: ......... pogoda pod śpiącym Azorkiem ... buuuuuu, nikt takiej nie lubi z Dosią na czele ;) ...... już rozszyfrowałam tajemnicze zniknięcie części dosinej karmy ... przeczytalam wątek od dechy do dechy i wyszło na to, że Lenka wtrąbiła pozostałą po Dosi karmę ... w początkowym okresie prób i błędów żywieniowych, dziewczyny okresowo wymieniały się karmą, Dosia jadła Lenki RC, a Lenka dokończyła karmę, której nie mogła jeść Dosia.
-
Dosia wita w niedziele :loveu: ... po wyjezdzie malej Molly, Dosia musiala przez kilka dni opedzac sie od zaczepek Lenki ... ale juz wszystko sie unormowalo i dziwczyny sa nadal dobrymi kolezankami, choc o odmiennych temperamentach. Szanuja swoja innosc i nie wchodza sobie w droge :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita w niedzielę :loveu:[/B] u nas dzien podobny do dnia, ale ... tuz po wyjezdzie malej Molly, Lenka starala sie zapelnic pustke i zrobic sobie z Dosi kolezanke do szalenczych zabaw ;) ... ulubionym jej zajeciem stalo sie stukaniem z rozpedu nosem w bok Dosienki :crazyeye: .... Lenka tak prowokowala ja do reakcji , gonitwy, zabawy ... a Dosia patrzyla tylko zniesmaczona, odwracala sie w druga strone i odchodzila. ********************************* darmowe ogloszenia ........... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195273-Pomoge-w-ogłaszaniu-zwierzaków!!!/page2[/URL]